Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
AIDA z tenorem heroicznym LUISEM CHAPĄ
data dodania:
5.04.2018
AIDA Giuseppe Verdiego ponownie w repertuarze w Teatru Wielkiego w Łodzi! Ten długo wyczekiwany spektakl zobaczymy już 25 kwietnia 2018 r. Potwierdzamy także kuluarowe informacje, że Luis Chapa – meksykański tenor heroiczny, jak z entuzjazmem okrzyknęła go wymagająca prasa niemiecka – wystąpi w partii Radamesa.

Tym samym Teatr Wielki w Łodzi dołączy do światowych scen, które miały przyjemność gościć tego świetnego śpiewaka: Metropolitan Opery, teatrów w Bazylei, Bernie, Trieście, Busseto, Seattle, Leeds, Freiburg, Karlsruhe, Essen, Mannheim. Luis Chapa kreował w nich ze znakomitym efektem największe partie tenorowe: Cavaradossi w Tosce, Pollione w Normie, Kalaf w Turandot, Turiddu w Rycerskości wieśniaczej, Don José w Carmen, Canio w Pajacach, Samson w Samsonie i Dalili  oraz Verdiowskie: Manrico w Trubadurze, Foresto  w Attyli  i tytułowe – Don Carlos  i Otello.

Zapraszamy na efektowną inscenizację Marka Weissa w mistrzowskim wykonaniu światowej sławy tenora oraz towarzyszących mu solistek naszej sceny: Moniki Cichockiej (Aida) i Agnieszki Makówki (Amneris). Dyryguje niezawodny Tadeusz Kozłowski.

AIDA
25 kwietnia 2018, godz. 19:00 / KUP BILET

 
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net