Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego
data dodania:
16.10.2017
Jeśli chcesz mieć wpływ, na co zostanie wydanych 5 mln zł z budżetu województwa łódzkiego na rok 2018, zagłosuj. Możesz wybierać z pośród 209 zadań zgłoszonych w całym województwie.
– Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców do oddania swojego głosu w pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Ponieważ nie zawiedli Państwo podczas składania propozycji zadań, liczymy, że wezmą Państwo udział w głosowaniu i wybiorą najciekawsze inicjatywy, które zostaną zrealizowane ze środków Województwa Łódzkiego – zachęca Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.
Głosowanie pisemne trwa do 22 października, natomiast elektroniczne – do 31 października 2017 r. Więcej informacji.
Zagłosować można tylko jeden raz, elektronicznie na stronie albo pisemnie, poprzez kartę do głosowania:
- osobiście - wrzucając wypełnioną kartę do urny w jednym z wyznaczonych punktów do głosowania
- korespondencyjnie - wysyłając wydrukowaną i wypełnioną kartę do głosowania na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź z dopiskiem „Budżet Obywatelski – GŁOSOWANIE”.
Głosować na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego będzie można do końca października. Oddać głos może każdy mieszkaniec województwa łódzkiego.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie BOWŁ.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net