Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Dni Otwarte Funduszy Europejskich / fotorelacja
data dodania:
11.05.2018
Dziś, 12 maja 2018 r., w ramach V edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich udostępniliśmy Państwu pracownię digitalizacji w Teatrze Wielkim w Łodzi, współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Pracownię  wyposażono w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, który umożliwia digitalizację materiałów papierowych, zdjęć oraz kostiumów będących w posiadaniu archiwum artystycznego Teatru Wielkiego w Łodzi. Jeszcze pod koniec tego roku (listopad / grudzień) zdigitalizowane materiały zostaną zaprezentowane na portalu internetowym  w Cyfrowym Muzeum Teatru Wielkiego w Łodzi.

Celem realizowanego projektu jest nie tylko ochrona materiałów archiwalnych Teatru ale również ich upowszechnienie przy wykorzystaniu technologii cyfrowych, które umożliwiają dotarcie do szerokiego grona odbiorców w Polsce i za granicą.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net