Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Dzień Teatru Publicznego / Bilet do teatru za 500 groszy
data dodania:
13.04.2017
Z okazji Dnia Teatru Publicznego Teatr Wielki w Łodzi włącza się do akcji „Bilet do teatru za 500 groszy”, w której weźmie udział 98 teatrów z 39 polskich miast! Koniecznie wejdźcie na stronę Dnia Teatru Publicznego, żeby sprawdzić, na co wybrać się do teatru za 500 groszy. Sprzedaż rusza dokładnie za miesiąc. Podpowiadamy, że w Teatrze Wielkim 17 maja zobaczycie HALKĘ Stanisława Moniuszki w reż. Jarosława Kiliana.

Zgodnie z regulaminem akcji jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety. Sprzedajemy całą widownię, czyli 1074 miejsca. Nie przyjmujemy wcześniejszych rezerwacji. Sprzedaż wyłącznie w kasie Teatru.
 
HALKA / 17 maja 2017
Spektakl grany w ramach Dnia Teatru Publicznego oraz towarzyszącej mu akcji „Bilet do teatru za 500 groszy”, która finansowana jest z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net