Głos pod włos
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Zajęcia w formie zabawy wokalnej, pod kierunkiem dyrygenta, zamiast lekcji muzyki w ławkach szkolnych? Podczas spotkań GŁOS POD WŁOS realizowany jest program, który stać się może idealnym uzupełnieniem typowych zajęć szkolnych. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w próbie wokalnej, złożonej z rozgrzewki, a potem wspólnego zaśpiewania wybranego utworu lub jego fragmentu. Poprzez grupowe aktywizowanie uczestników zajęć poszerzymy ich wiedzę muzyczną, umiejętności związane z podstawami techniki wokalnej, zapisem nutowym melodii, a także historią powstania danego utworu. Lekcja muzyki w… półnutce!

Tematyczne zajęcia organizowane w sezonie artystycznym 2017/2018 umożliwią stałym uczestnikom poznawanie nowych zagadnień, repertuaru i ciekawostek muzycznych.
Zapraszamy grupy zorganizowane (powyżej 10 osób). Zajęcia dla dzieci od 8 lat.

Zgłoszenia: Wioletta Bernat
tel. 42 647 21 42
e-mail: edukacja@teatr-wielki.lodz.pl

Uprzejmie zawiadamiamy, że w tej chwili nie prowadzimy zapisów na zajęcia. Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, gdzie odnajdą Państwo informacje dotyczące rozpoczęcia powyższego programu edukacyjnego.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net