Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
INAUGURACJA SEZONU / TOMASZ KONINA in memoriam
data dodania:
29.08.2018
Zapraszamy na refleksyjne spotkanie z nieszablonową twórczością ulubionego reżysera łodzian – Tomasza Koniny - i jego pamiętnymi realizacjami Kandyda, Makbeta, Adriany Lecouvreur, Barona cygańskiego, Kochanków z klasztoru Valldemosa.

Z przyczyn niezależnych od Teatru zmuszeni byliśmy przełożyć spotkanie na inny termin. I właśnie on nadszedł – 23 września 2018 r. na naszej scenie pojawi się barwna galeria operowych postaci, które dla Państwa i dla nas raz jeszcze powrócą by przypomnieć siebie, wspaniałą muzykę, niezwykle oryginalne inscenizacje reżysera i… jego samego.

A że scena – jak i życie – nie uznaje pustki, to pojawią się na niej tego wieczoru także bohaterowie operowych dzieł muzycznych, które w całości zaprezentujemy w nowym sezonie artystycznym 2018/2019; będą wśród nich być może znane już Państwu z innych prezentacji i wykonań, ale będą i te, z którymi na naszej scenie zetkną się Państwo po raz pierwszy! Nie zdradzamy jeszcze szczegółów, ale z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że będą Państwo i zaskoczeni, i artystycznie usatysfakcjonowani.

INAUGURACJA SEZONU i wieczór wspomnień – TOMASZ KONINA in memoriam 

23 wrzesnia 2018, godz. 19:00 / KUP BILET 
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net