Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
IV Międzynarodowy Konkurs Wokalistyki Operowej im. A. Didura
data dodania:
8.04.2019

Zawsze z dumą informujemy o sukcesach naszych artystów. W tegorocznym, IV Międzynarodowym Konkursie Wokalistyki Operowej im. Adama Didura brała udział dwójka naszych śpiewaków - Hanna Okońska oraz Arkadiusz Jakus.

Hanna Okońska (sopran) została nagrodzona wyróżnieniem i 12 900 zł oraz nagrodą sekretarza generalnego i dyrektora artystycznego Musikverein w Grazu Michaela Nemetha w postaci zaproszenia do udziału w specjalnym programie dla najbardziej utalentowanych młodych śpiewaków w sezonie artystycznym 2020/21 w Musikverein w Grazu.

Arkadiusz Jakus (bas) otrzymał nagrodę Prezydenta Rady Głównej Business Centre Club – Andrzeja Kubasiewicza 10 000 zł dla najlepszego basa.

Wśród wyróżnionych znalazł się również Szymon Mechliński (bartyton), który otrzymał Nagrodę Teatru Wielkiego w Łodzi - Krzysztofa Marciniaka: zaproszenie do udziału w spektaklu Stanisława Moniuszki w sezonie artystycznym 2019/20.

Miło jest nam również donieść, że zespół i widzowie Teatru Wielkiego otrzymali pozdrowienia od przewodniczącego jury - Wiesława Ochmana, za które serdecznie dziękujemy.


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net