Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
KONCERT KOLĘD 16 grudnia 2018
data dodania:
17.12.2018
Ostatni niedzielny wieczór w naszym Teatrze z pewnością był pełen emocji. Koncert kolęd był okazją na spędzenie czasu w świątecznej atmosferze. Najbardziej znane i lubiane polskie kolędy zabrzmiały w nowych odświętnych opracowaniach, zaskakujących aranżacjach i w bardzo osobistych interpretacjach naszych artystów.
Nie zabrakło też światowych hitów, które od lat współtworzą bożonarodzeniową atmosferę. Zgodnie z wspaniałą świąteczną tradycją nawet widownia włączyła się do wspólnej kolędy, która mamy nadzieję, wywołała uśmiech na każdej twarzy.

Na scenie wystąpili:
Trio w składzie: Agnieszka Makówka (mezzosopran), Dorota Szyszkowska-Janiak (harfa), Marcin Lorenc (skrzypce)
Chór Teatru Wielkiego w Łodzi
partie solowe: Magdalena Cierzniewska, Dagny Konopacka-Maćkowiak, Katarzyna Pisarek, Joanna Śmiałkowska
Chór Dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
narrator: Patrycja Krzeszowska
fortepian: Taras Hlushko
organy: Zbigniew Rymarczyk
dyrygent: Maciej Salski

zdjęcia: Joanna Miklaszewska

Ciesząc się, że koncert kolęd został przyjęty z tak pozytywnym odbiorem i wspaniałą aktywnością widzów, chcielibyśmy zaprosić na pierwsze wydarzenie artystyczne, w którym na naszej Scenie Kameralnej spotkają się aż trzy chóry! Teatralna Verdiana, Chór Żeński Eufeme oraz Chór Uniwersytetu Medycznego w Łodzi , które wspólnie– w baśniowym nastroju – pozwolą przeżyć nam raz jeszcze niezwykłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
VERDIANA I PRZYJACIELE, czyli baśniowo na Scenie Kameralnej
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net