Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Koncert GRAŻYNY BRODZIŃSKIEJ z Orkiestrą Teatru Wielkiego w Łodzi
data dodania:
22.12.2016
W lutym zapraszamy na koncert GRAŻYNY BRODZIŃSKIEJ, która wystąpi wraz z Orkiestrą Teatru Wielkiego w Łodzi.

22 lutego 2017, godz. 18:30 / KUP BILET

Tej wyjątkowej Artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego i wdzięku – znakomicie wciela się w role kreowanych przez siebie bohaterek, a jej kunszt wokalny zachwyca swobodą interpretacyjną, poczuciem humoru i nieograniczonymi możliwościami. Repertuar artystki obejmuje klasyków gatunku, jak m.in. Offenbach, Strauss, Kálmán, Abraham, ale też i największe przeboje światowego musicalu od Hello, Dolly! i My Fair Lady po Evitę, Upiora w operze, Nędzników i Koty.
W każdym zresztą gatunku muzycznym Grażyna Brodzińska odnajduje się znakomicie, dowodząc tym samym, że nie ma muzyki lepszej i gorszej, że może być jedynie źle wykonana. Koncert na scenie łódzkiej opery z towarzyszeniem orkiestry Teatru Wielkiego w Łodzi będzie z pewnością dużym wydarzeniem artystycznym, okazją do spotkania z dawno w Łodzi nieoglądaną Artystką i wokalistyką na najwyższym poziomie. A czy usłyszymy „Przetańczyć całą noc” i słynną „Arię ze śmiechem”? Warto się przekonać!
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net