Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Łódzki Chór Teatralny VERDIANA / przesłuchanie
data dodania:
2.11.2017
Złożony z miłośników śpiewu chóralnego zespół Verdiana już od roku działa przy łódzkiej operze. Naszym wspólnym sukcesem jest fakt, że przez ten czas udało się stworzyć grupę osób niezwykle zaangażowanych w działalność chóru, dla których wspólne muzykowanie to prawdziwa przyjemność i możliwość realizowania swojej pasji. W Verdianie panuje przyjazna i radosna atmosfera, lecz nasze próby to nie tylko dobra zabawa. Przede wszystkim to profesjonalna nauka sztuki śpiewu zbiorowego, prawidłowego korzystania z aparatu głosowego, synchronizacji czynności w procesie prawidłowej emisji głosu oraz dbania o higienę głosu. Jest to także niepowtarzalna okazja do poznania – nie tylko operowej – klasyki repertuarowej. Dzięki uczestnictwu w zespole, jego członkowie zapewniają sobie stałą opiekę nad głosem oraz otrzymują szereg wskazówek, w jaki sposób indywidualnie dbać o dobrą kondycję wokalną.

Zapraszamy do naszego grona zarówno osoby, które już rozpoczęły swoją przygodę ze śpiewem, ale także tych, którzy śpiewać lubią, lecz nie są jeszcze pewni swoich umiejętności. Zgadzamy się z klasykiem, że "Śpiewać każdy może...", lecz zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jeszcze wie, że to potrafi. Kierownik artystyczny chóru, Michał Jan Barański, w profesjonalny sposób pomoże Państwu poprowadzić i wyćwiczyć głos tak, by wykonywanie najpiękniejszych partii chóralnych dawało prawdziwą radość i satysfakcję oraz ułatwiło wypracowanie nawyków, które pozwolą w pełni panować nad głosem i jak najdłużej świadomie z niego korzystać.

Zapraszamy na przesłuchania w dniu 9 listopada 2017 r. w godz. 16-17 do Sali Kameralnej.
Do udziału w naborze zachęcamy szczególnie głosy męskie!  
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net