Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

KONCERT NOWOROCZNY
Koncert

Realizatorzy:


Nie może być inaczej niż jak każdego roku… Już od lat mamy przecież zaszczyt i przyjemność spędzać Nowy Rok z Państwem, w towarzystwie najbardziej w świecie popularnych i lubianych przebojów muzycznych. Noworoczny koncert to zawsze iście taneczno-wokalno-muzyczny koktajl przyrządzony gustownie i ze smakiem, z produktów najwyższej jakości i wykonany z maestrią godną najlepszych scen muzycznych. Bo w czym znaleźć większą dawkę nastroju, bogatszą różnorodność muzyczną i wokalną, wreszcie – przy czym najlepiej bawić się i wzruszać, niż przy największych przebojach światowych mistrzów opery, operetki i musicalu?
Każdy z nas życzy sobie, aby stary rok miał szczęśliwy finał, ale też każdy chciałby rozpocząć Nowy miło, w dobrym nastroju i w przeświadczeniu, że taki będzie do końca.
Gwarantujemy, że Państwa oczekiwania zostaną spełnione pod warunkiem, że w Nowy Rok zechcą Państwo wejść z nami w dobrym humorze i z wyborną muzyką, efektownym śpiewem i atrakcyjnymi popisami tanecznymi. Zapraszamy.


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net