Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Prestiżowa nagroda dla Krzysztofa Korwina-Piotrowskiego
data dodania:
30.11.2018
Z przyjemnością informujemy, że nasz pracownik, koordynator projektu opery „Człowiek z Manufaktury” (premiera 2 lutego 2019r.), reżyser i dziennikarz TVP Krzysztof Korwin-Piotrowski odebrał w Białymstoku nagrodę specjalną IPN za film KINDERLAGER POGRZEBIN.

Film ten został wyprodukowany przez Telewizję Polską i opowiada o zbrodni dokonanej przez Niemców w 1943 roku w Pogrzebieniu koło Raciborza.

Krzysztof Korwin-Piotrowski był również nominowany w konkursie Audycja Historyczna Roku do nagrody w kategorii Historia Regionalna za fabularyzowany film dokumentalny "Śląskie kobiety - polskie twierdze" wyprodukowany przez fundację Polskie Dziedzictwo Śląska. Za ten dokument reżyser odebrał w ubiegłym tygodniu w Warszawie III nagrodę przyznaną przez jury pod przewodnictwem Pawła Woldana na Festiwalu Polonijnym LOSY POLAKÓW.

Serdecznie gratulujemy!

Krzysztof Korwin-Piotrowski jest koordynatorem projektu "Człowiek z Manufaktury" w Teatrze Wielkim w Łodzi. Premiera dzieła odbędzie się 2 lutego 2019 roku.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net