Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
STACJA KOBIET / koncert z okazji Dnia Kobiet
data dodania:
7.03.2018
Wraz z Łódzką Koleją Aglomeracyjną zapraszamy na Stację Kobiet – 8 marca 2018 r. w godz. 13.00-17.00 na dworcu Łódź Fabryczna.

Niezwykły koncert w wykonaniu dwóch primadonn Teatru Wielkiego w Łodzi – Agnieszki Makówki i Patrycji Krzeszowskiej oraz pianisty Marcina Wernera. Repertuar został dobrany tak, żeby każdy bez wyjątku odnalazł coś dla siebie. Od najpiękniejszej arii operowej po lubiane i popularne przeboje muzyki rozrywkowej.
 
Występ to prawdziwa uczta dla miłośników opery i nie tylko. Mimo że program może wydawać się poważny, nie zabraknie humoru i dobrej zabawy. Wszystkie wybrane przez artystki utwory to prawdziwe muzyczne hity.
 
Najpopularniejsze utwory ostatnich lat w wykonaniu śpiewaczek operowych to niezwykłe i nieczęste przeżycie. Przygodę muzyczną rozpoczynamy od operowego duetu, by później chłonąć klimat Nowego Yorku. Skoro to Święto Kobiet, nie może zabraknąć „Pretty Woman!”. Później słynny musical „My Fair Lady” bez przerwy z sukcesem wystawiany na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi. Na koniec prawdziwa fabryka przebojów, czyli Abba. Koncert poprowadzi artystka chóru Teatru Wielkiego w Łodzi – Agnieszka Białek.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net