Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
TRAMWAJ ZWANY POŻĄDANIEM / premiera
data dodania:
9.04.2018
Z wielką radością spieszymy poinformować, że TRAMWAJ ZWANY POŻĄDANIEM czeka na Państwa na przystanku Teatr Wielki w Łodzi 12 maja 2018 roku o godz. 19.00.

Kompozytor – André Previn – za nagranie TRAMWAJU ZWANEGO POŻĄDANIEM otrzymał w 1998 roku Grand Prix du Disque, a ścieżki dźwiękowe jego autorstwa do GIGI, PORGY I BESS, SŁODKIEJ IRMY i MY FAIR LADY nagrodzone zostały Oscarami. Sam autor dramatu – Tennesee Williams, dwukrotny laureat Nagrody Pulitzera – specjalnych rekomendacji nie wymaga. Jego dzieła: SZKLANA MENAŻERIA, KOTKA NA GORĄCYM BLASZANYM DACHU, NOC IGUANY, SŁODKI PTAK MŁODOŚCI i oczywiście TRAMWAJ od dziesiątków lat nie schodzą ze scen dramatycznych świata, a wielokrotnie filmowane przyniosły rozgłos, uznanie i nagrody takim gwiazdom ekranu, jak: Vivien Leigh, Ava Gardner, Elizabeth Taylor, Marlon Brando, Richard Burton czy Paul Newman.

Do Teatru Wielkiego w Łodzi zapraszamy na polską prapremierę TRAMWAJU ZWANEGO POŻĄDANIEM z gwiazdorską obsadą. W partii Blanche Dubois usłyszymy Joannę Woś. Rolę Stanleya Kowalskiego zagrają Szymon Komasa.

TRAMWAJ ZWANY POŻĄDANIEM
12 maja 2018, godz. 19:00 / KUP BILET / I PREMIERA
13 maja 2018, godz. 19:00 / KUP BILET / II PREMIERA
15 maja 2018, godz. 19:00 / KUP BILET / PREMIERA Z EXPRESSEM
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net