Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Urodzinowe VIVA NABUCCO! 30 lat na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi
data dodania:
4.10.2017
Urodzinowe VIVA NABUCCO! 175 lat temu w mediolańskiej La Scali zabrzmiały po raz pierwszy dźwięki uwertury do NABUCHODONOZORA – opery, która nie tylko od razu zdobyła serca włoskiej publiczności, ale także sprowokowała do patriotycznych i wolnościowych działań nie tylko operowych fanów. Zaś 30 lat temu w 1987 opera ta zachwyciła łódzką publiczność i choć nie odnotowano wtedy żadnych niepokojących nastrojów, to stała się na długie lata hitem repertuarowym naszego Teatru, a słynna pieśń Va pensiero nucona była i jest nie tylko przy poważnych okazjach.

Dziś zapraszamy Państwa na spotkanie jubileuszowe 30-lecia NABUCCO w Teatrze Wielkim w Łodzi. W gronie przyjaciół naszego Teatru, w nieco mniej oficjalnej atmosferze, zaśpiewamy raz jeszcze znane partie z tego nieśmiertlenego dzieła Giuseppe Verdiego. Zatem VIVA NABUCCO!, ale tylko z Państwa udziałem!

VIVA NABUCCO!
24 października 2017, godz. 18:30 / KUP BILET
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net