Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
WSPÓLNE ŚPIEWANIE - dodatkowy termin koncertu! / fotorelacja
data dodania:
8.11.2018
W czwartej odsłonie cyklu – 5 listopada 2018r. – na Scenie Kameralnej Teatru Wielkiego w Łodzi najpiękniejsze polskie pieśni śpiewali Patrycja Krzeszowska, Krzysztof Marciniak oraz cała publiczność!

W poniedziałek 5 listopada publiczność nie tylko wysłuchała pieśni w wykonaniu Patrycji Krzeszowskiej (sopran) i Krzysztofa Marciniaka (tenor), ale i czynnie uczestniczyła w koncercie. Każdy ze słuchaczy dostał śpiewnik i mógł wspólnie cieszyć się ze wspólnego wykonywania polskiej liryki wokalnej - również na scenie!


UWAGA ! W związku z decyzją o ustanowieniu 12 listopada dniem wolnym od pracy i żywym zainteresowaniem publiczności koncertem pt. „Wspólne śpiewanie” z cyklu „100 pieśni na 100 lat niepodległości”, informujemy, że Teatr Wielki w Łodzi zdecydował się zaprosić widzów na dodatkowe wydarzenie. O godz. 16:00 odbędzie się ponowne wspólne śpiewanie z Patrycją Krzeszowską i Krzysztofem Marciniakiem, którym towarzyszyć będzie Marcin Werner przy fortepienie. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Białek.

KUP BILET  na to wyjatkowe spotkanie, by wspólnie z naszymi artystami spędzić czas w Teatrze Wielkim.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net