Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wspólne kolędowanie / fotorelacja
data dodania:
5.12.2018
Wspólne kolędowanie to koncert z cyklu Nie tylko opera, który odbywa się na scenie kameralnej Teatru Wielkiego w Łodzi.
W poniedziałek (3.12.18) odbyło się pierwsze wspólne śpiewanie kolęd, na które licznie przybyli widzowie naszego Teatru - starsi, młodsi i całe rodziny.
Cieszymy się, że i w tym roku, zechcieli Państwo spędzić z nami choinkowy magiczny wieczór, podczas którego najbardziej znane i lubiane polskie kolędy zabrzmiały w nowych odświętnych opracowaniach, zaskakujących aranżacjach i w bardzo osobistych interpretacjach naszych artystów. I oczywiście Państwa, którzy wpierali swoimi głosami te wykonania. Na najbardziej zaangażowanych kolędowników czekały małe upominki.

Najpiękniejsze polskie kolędy wykonali - Aleksanda Wiwała (sopran), Dawid Kwieciński (tenor), Arkadiusz Anyszka (baryton), Taras Hlushko (fortepian) i Agnieszka Białek (prowadzenie).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wspaniałego wieczoru - być może odnajdą na nich Państwo swoje rozśpiewane twarze!
Serdecznie zapraszamy na kolejne wspólne kolędowanie, które odbędzie się 8.12.2018 (sobota), o godz. 18:30 na scenie kameralnej TWŁ.

Zdjęcia wykonała Joanna Miklaszewska
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net