Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
-1
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
17.04
sobota
18:00
Kup bilet
MADAMA BUTTERFLY
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik

SPEKTAKL ODWOŁANY
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

18.04
niedziela
18:30
Kup bilet
MADAMA BUTTERFLY
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik

SPEKTAKL ODWOŁANY
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

24.04
sobota
18:30
Kup bilet
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik

SPEKTAKL ODWOŁANY
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

25.04
niedziela
18:00
Kup bilet
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik

SPEKTAKL ODWOŁANY
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

28.04
środa
18:30
Kup bilet
premiera
Balet

Choreografia:
Lorca Massine

Kompozytor:
Mikis Theodorakis

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

29.04
czwartek
18:30
Kup bilet
premiera
Balet

Choreografia:
Lorca Massine

Kompozytor:
Mikis Theodorakis

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

30.04
piątek
18:30
Kup bilet
premiera
Balet

Choreografia:
Lorca Massine

Kompozytor:
Mikis Theodorakis

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

07.05
piątek
18:30
Kup bilet
TURANDOT
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

09.05
niedziela
18:30
Kup bilet
TURANDOT
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

14.05
piątek
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
70/60

Strefa II
60/55

Strefa III
40/30

Strefa IV
28

 

15.05
sobota
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
70/60

Strefa II
60/55

Strefa III
40/30

Strefa IV
28

 

16.05
niedziela
18:00
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
70/60

Strefa II
60/55

Strefa III
40/30

Strefa IV
28

 

17.05
poniedziałek
17:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

17.05
poniedziałek
20:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

21.05
piątek
18:30
Kup bilet
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

22.05
sobota
18:30
Kup bilet
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

29.05
sobota
18:30
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Wolfgang Amadeus Mozart

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

30.05
niedziela
18:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Wolfgang Amadeus Mozart

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

04.06
piątek
18:00
Kup bilet
premiera
Wydarzenie specjalne

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

05.06
sobota
18:00
Kup bilet
premiera
Wydarzenie specjalne

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

06.06
niedziela
18:00
Kup bilet
premiera
Wydarzenie specjalne

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik

KONCERT LAUREATÓW
 

11.06
piątek
18:30
Kup bilet
AIDA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

14.06
poniedziałek
17:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik

Szanowni Państwo,
ze względu na zamknięcie instytucji kultury występ Kabaretu Moralnego Niepokoju,
zaplanowany na 21.03.2021 w Teatrze Wielkim w Łodzi, zostaje przeniesiony na 14.06.2021.
Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian, zmieniają się natomiast godziny: 17.30 i 20.30 zamiast 16.00 i 19.00.

Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z punktem sprzedaży, w którym kupili Państwo bilety.

zespół Adria Art
 

14.06
poniedziałek
20:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik

Szanowni Państwo,
ze względu na zamknięcie instytucji kultury występ Kabaretu Moralnego Niepokoju,
zaplanowany na 21.03.2021 w Teatrze Wielkim w Łodzi, zostaje przeniesiony na 14.06.2021.
Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian, zmieniają się natomiast godziny: 17.30 i 20.30 zamiast 16.00 i 19.00.

Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z punktem sprzedaży, w którym kupili Państwo bilety.

zespół Adria Art
 

20.06
niedziela
18:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski


Don Pasquale - Dariusz Machej
Malatesta - Marcin Bronikowski
Ernesto - Adam Sobierajski
Norina - Aleksandra Borkiewicz
Notariusz - Arkadiusz Jakus

chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod kierownictwem maestro Tadeusza Kozłowskiego
 

11.09
sobota
16:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne


Don Pasquale - Dariusz Machej
Malatesta - Marcin Bronikowski
Ernesto - Adam Sobierajski
Norina - Aleksandra Borkiewicz
Notariusz - Arkadiusz Jakus

chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod kierownictwem maestro Tadeusza Kozłowskiego
 

11.09
sobota
19:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne


Don Pasquale - Dariusz Machej
Malatesta - Marcin Bronikowski
Ernesto - Adam Sobierajski
Norina - Aleksandra Borkiewicz
Notariusz - Arkadiusz Jakus

chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod kierownictwem maestro Tadeusza Kozłowskiego
 

12.09
niedziela
16:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne


Don Pasquale - Dariusz Machej
Malatesta - Marcin Bronikowski
Ernesto - Adam Sobierajski
Norina - Aleksandra Borkiewicz
Notariusz - Arkadiusz Jakus

chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod kierownictwem maestro Tadeusza Kozłowskiego
 

12.09
niedziela
19:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne


Don Pasquale - Dariusz Machej
Malatesta - Marcin Bronikowski
Ernesto - Adam Sobierajski
Norina - Aleksandra Borkiewicz
Notariusz - Arkadiusz Jakus

chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod kierownictwem maestro Tadeusza Kozłowskiego
 

04.09
poniedziałek
18:30
YOUTH SPIRIT OF DANCE
premiera
Balet


Don Pasquale - Dariusz Machej
Malatesta - Marcin Bronikowski
Ernesto - Adam Sobierajski
Norina - Aleksandra Borkiewicz
Notariusz - Arkadiusz Jakus

chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod kierownictwem maestro Tadeusza Kozłowskiego
 

06.09
środa
18:30
YOUTH SPIRIT OF DANCE
premiera
Balet


Don Pasquale - Dariusz Machej
Malatesta - Marcin Bronikowski
Ernesto - Adam Sobierajski
Norina - Aleksandra Borkiewicz
Notariusz - Arkadiusz Jakus

chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod kierownictwem maestro Tadeusza Kozłowskiego
 

15.09
piątek
18:00
GOD OF CARNAGE – TEATR 6. PIĘTRO
premiera
Spektakle gościnne

Véronique Houllié: Jolanta Fraszyńska
Michel Houllié: Cezary Pazura
Annette Reille: Anna Dereszowska
Alain Reille: Michał Żebrowski
 

17.09
niedziela
17:00
THE MAGIC TRUNK
premiera
Spektakl muzyczny

Véronique Houllié: Jolanta Fraszyńska
Michel Houllié: Cezary Pazura
Annette Reille: Anna Dereszowska
Alain Reille: Michał Żebrowski
 

19.09
wtorek
18:30
A SONG IS THE BEST REMEDY / BIS
premiera
Koncert

Zespół wokalny:
Magdalena Cierzniewska
Ewelina Hrycak
Dagny Konopacka
Olga Maroszek
Michał Jan Barański
Przemysław Cierzniewski
Adam Suwald
prowadzenie: Aleksandra Bęben
 

21.09
czwartek
11:00
LAMAILA
premiera
Choreografia:
Andrzej Morawiec

Kompozytor:
Maciej Pawłowski

Dyrygent:
Tadeusz Płatek

Lamaila: Minori Nakayama
Namadil: Nazar Botsiy
Sawora: Laura Korolczuk
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Kyrylo Shcherban, Krzysztof Pabjańczyk, Emilia Szuwalska
Giwik: Wiktoria Baraniak
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka

Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

22.09
piątek
11:00
LAMAILA
premiera
Choreografia:
Andrzej Morawiec

Kompozytor:
Maciej Pawłowski

Dyrygent:
Tadeusz Płatek

Lamaila: Minori Nakayama
Namadil: Nazar Botsiy
Sawora: Laura Korolczuk
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Kyrylo Shcherban, Krzysztof Pabjańczyk, Emilia Szuwalska
Giwik: Wiktoria Baraniak
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka

Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

22.09
piątek
18:30
LAMAILA
premiera
Choreografia:
Andrzej Morawiec

Kompozytor:
Maciej Pawłowski

Dyrygent:
Tadeusz Płatek

Lamaila: Alicja Bajorek
Namadil: Maciej Pletnia
Sawora: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Gintautas Potockas, Krzysztof Pabjańczyk, Julia Orlikowska
Giwik: Magdalena Bożyk
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka

Inspicjent: Anna Krzemińska
 

24.09
niedziela
17:00
premiera
Koncert

Kompozytor: Katarzyna Brochocka

Poznański: Aleksander Kunach
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Stanisław Kierner
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Łukasz Motkowicz
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Towarzysz: Jakub Telinga
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Żywioły
Woda: Dorota Wójcik
Ziemia: Olga Maroszek
Powietrze: Dawid Kwieciński
Ogień: Patryk Rymanowski
Pieniądze
Złota moneta: Dorota Wójcik
Srebrna moneta: Aleksandra Wiwała
Brązowa moneta: Olga Maroszek
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev


Kompozytor: Rafał Janiak


Poznański: Stanisław Kierner
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Patryk Rymanowski
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Dawid Kwieciński
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev

 
PRZED KONCERTEM UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA
ZŁOTYCH MASEK ZA SEZON 2016/2017
 

26.09
wtorek
19:00
premiera
Spektakle gościnne

Kompozytor: Katarzyna Brochocka

Poznański: Aleksander Kunach
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Stanisław Kierner
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Łukasz Motkowicz
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Towarzysz: Jakub Telinga
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Żywioły
Woda: Dorota Wójcik
Ziemia: Olga Maroszek
Powietrze: Dawid Kwieciński
Ogień: Patryk Rymanowski
Pieniądze
Złota moneta: Dorota Wójcik
Srebrna moneta: Aleksandra Wiwała
Brązowa moneta: Olga Maroszek
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev


Kompozytor: Rafał Janiak


Poznański: Stanisław Kierner
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Patryk Rymanowski
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Dawid Kwieciński
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev

 
 

29.09
piątek
18:30
TURANDOT
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Dyrygent:
Rafał Janiak

Turandot: Elena Baramova
Kalaf: James Lee
Liu: Anna Wiśniewska-Schoppa
Timur: Grzegorz Szostak
Ping: Łukasz Motkowicz
Pong: Łukasz Gaj
Pang: Aleksander Kunach
Mandaryn: Patryk Rymanowski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Księżę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

30.09
sobota
18:30
TURANDOT
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Dyrygent:
Rafał Janiak

Turandot: Agnieszka Kuk
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Patrycja Krzeszowska
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Adam Sobierajski
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Książę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

01.10
niedziela
17:00
TURANDOT
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Dyrygent:
Rafał Janiak

Turandot: Elena Baramova
Kalaf: James Lee
Liu: Anna Wiśniewska-Schoppa
Timur: Grzegorz Szostak
Ping: Łukasz Motkowicz
Pong: Łukasz Gaj
Pang: Aleksander Kunach
Mandaryn: Patryk Rymanowski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Książę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

04.10
środa
18:30
A NIGHT IN VENICE
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss

Dyrygent:
Marta Gardolińska

Guido: Janusz Ratajczak
Bartolomeo Delacqua: Przemysław Rezner
Barbara: Dorota Wójcik
Stefano Barbaruccio: Krzysztof Marciniak
Agricola: Agnieszka Makówka
Giorgio Testaccio: Robert Ulatowski
Konstancja: Sylwia Nowicka
Annina: Patrycja Krzeszowska
Caramello: Łukasz Gaj
Pappacoda: Łukasz Motkowicz
Ciboletta: Aleksandra Borkiewicz
Enrico Piselli: Krzysztof Pilch
Centurio: Krzysztof Dyttus
Balbi: Witold Tomczyk
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Marty Gardolińskiej
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
 
 

06.10
piątek
20:00
premiera
Spektakle gościnne

Jacek Cygan
Andrzej Seweryn
Jacek Wójcicki
Kamila Klimczak
Olga Szomańska
 

07.10
sobota
18:30
SPARTACUS
premiera
Balet

Choreografia:
Kirill Simonov

Kompozytor:
Aram Chaczaturian

Dyrygent:
Andrzej Knap

Spartakus: Gintautas Potockas
Krassus: Dominik Senator
Egina: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Frygia: Monika Maciejewska-Potockas
Harmodus: Wiktor Krakowiak-Chu
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Andrzeja Knapa
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Andrzej Kowalik
 

08.10
niedziela
17:00
SPARTACUS
premiera
Balet

Choreografia:
Kirill Simonov

Kompozytor:
Aram Chaczaturian

Dyrygent:
Andrzej Knap

Spartakus: Koki Tachibana
Krassus: Nazar Botsiy
Egina: Riho Okuno
Frygia: Bogumiła Szaleńczyk
Harmodus: Gintautas Potockas
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Andrzeja Knapa
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Andrzej Kowalik
 

10.10
wtorek
18:30
NABUCCO
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski

Nabucco: Zenon Kowalski
Ismaele: Krzysztof Marciniak
Zaccaria: Zbigniew Wunsch
Abigaille: Monika Cichocka
Fenena: Bernadetta Grabias
Arcykapłan: Andrzej Staniewski
Abdallo: Krzysztof Dyttus
Anna: Anna Terlecka
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Zbigniew Pawełczyk
 
SPEKTAKL GRANY PO RAZ 180.

Przed spektaklem ogłoszenie wyników konkursu kompozytorskiego
na skomponowanie opery CZŁOWIEK Z MANUFAKTURY.

24 października zapraszamy na wieczór jubileuszowy
VIVA NABUCCO! 30 lat Teatru Wielkiego w Łodzi

 
 

11.10
środa
18:30
premiera
Koncert

śpiew: Robert Ulatowski
śpiew: Agnieszka Makówka
fortepian: Michał Karkusiński
trąbka: Dymitr Kościuszko
gitara basowa: Adam Przybylski
zespół wokalny: Agnieszka Białek, Sylwia Nowicka, Joanna Skoblewska, Krzysztof Pilch, Artur Mleko
prowadzenie: Aleksandra Bęben
 
 

14.10
sobota
18:30
EUGENE ONEGIN
premiera
Opera

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski

Eugeniusz Oniegin: Andrzej Kostrzewski
Tatiana: Anna Wiśniewska-Schoppa
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Grzegorz Szostak
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Andrzej Staniewski
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Zbigniew Pawełczyk
 

15.10
niedziela
17:00
EUGENE ONEGIN
premiera
Opera

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski

Eugeniusz Oniegin: Łukasz Motkowicz
Tatiana: Dorota Wójcik
Leński: Paweł Skałuba
Olga: Bernadetta Grabias
Gremin: Robert Ulatowski
Łarina: Agnieszka Makówka
Filipiewna: Jadwiga Postrożna
Triquet: Dawid Kwieciński
Zarecki: Michał Barański
Rotmistrz: Romuald Kisielewski
Guillot: Krzysztof Dyttus
Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Tadeusza Kozłowskiego
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net