Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
-1
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
21.09
sobota
18:00
Kup bilet
premiera
Koncert

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 


INAUGURACJA SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2019/2020
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

25.09
środa
18:30
Kup bilet
DON QUIXOTE
premiera
Balet

Choreografia:
Aleksander Polubentsev z wykorzystaniem choreografii Mariusa Petipy i Alexandra Gorsky'ego

Kompozytor:
Ludwig A. Minkus

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 13.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

26.09
czwartek
18:30
Kup bilet
DON QUIXOTE
premiera
Balet

Choreografia:
Aleksander Polubentsev z wykorzystaniem choreografii Mariusa Petipy i Alexandra Gorsky'ego

Kompozytor:
Ludwig A. Minkus

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 14.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

28.09
sobota
11:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Michał Kocimski

Miecznik: Zenon Kowalski  
Hanna: Dorota Wójcik
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Rafał Pikała
Cześnikowa: Olga Maroszek  
Maciej: Andrzej Kostrzewski
Skołuba: Robert Ulatowski
Stara niewiasta: Anna Kobylańska-Przybyła 
Narrator: Roberto Skolmowski
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

Dyrygent: Michał Kocimski
Inspicjent: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik


 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 1.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

29.09
niedziela
11:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Michał Kocimski

 Miecznik: Przemysław Rezner  
Hanna: Dorota Wójcik
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Dominik Sutowicz  
Zbigniew: Rafał Pikała
Cześnikowa: Bernadetta Grabias   
Maciej: Andrzej Kostrzewski
Skołuba: Robert Ulatowski
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska
Narrator: Roberto Skolmowski
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Michał Kocimski
Inspicjent: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 2.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

02.10
środa
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

Eliza Doolittle – ALEKSANDRA BORKIEWICZ
Profesor Higgins – ANDRZEJ KOSTRZEWSKI
Pickering – PRZEMYSŁAW REZNER (po raz pierwszy)
Alfred Doolittle – ROBERT ULATOWSKI  
Fred Eynsford Hill – DAWID KWIECIŃSKI
Pani Eynsford Hill – MAŁGORZATA BOROWIK
Pani Pearce – ALICJA PANEK 
Pani Higgins – ZOFIA UZELAC
Karpathy – KRZYSZTOF PILCH
Jamie – RYSZARD ADAMUS
Harry – WITOLD TOMCZYK
Policjant – WIKTOR KRAKOWIAK-CHU  
       DAWID KUCHARSKI
Karczmarz – JÓZEF MITUTA
Szofer – DOMINIK SENATOR
Pani Hopkins – MARIA BROJEK
Lokaj Higginsa – KRZYSZTOF PABJAŃCZYK 
Służba - OBSADA PREMIEROWA
Lord Boxington – ANDRZEJ STANIEWSKI
Cockney - OBSADA PREMIEROWA
Wnuczka Boxingtona – BOGNA SZYMAŃSKA
 
10-LECIE SPEKTAKLU

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 66.
Bilety:

Strefa I
70/60

Strefa II
60/55

Strefa III
40/30

Strefa IV
28

 

03.10
czwartek
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

Eliza Doolittle – Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Profesor Higgins – Andrzej Kostrzewski
Pickering – Zenon Kowalski
Alfred Doolittle – Grzegorz Szostak    
Fred Eynsford Hill – Adam Józef Węgliński  
Pani Eynsford Hill – Małgorzata Borowik
Pani Pearce – Sylwia Maszewska  
Pani Higgins – Zofia Uzelac
Karpathy – Krzysztof Pilch
Jamie – Ryszard Adamus
Harry – Witold Tomczyk
Policjant – Wiktor Krakowiak-Chu   
           Dawid Kucharski
Karczmarz – Józef Mituta
Szofer – Dominik Senator
Pani Hopkins – Maria Brojek
Lokaj Higginsa – Krzysztof Pabjańczyk  
Służba - obsada premierowa
Lord Boxington – Andrzej Staniewski
Cockney - obsada premierowa
Wnuczka Boxingtona – Bogna Szymańska

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 67.
Bilety:

Strefa I
70/60

Strefa II
60/55

Strefa III
40/30

Strefa IV
28

 

04.10
piątek
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

Dyrygent:
Michał Kocimski

 
Eliza Doolittle – Aleksandra Borkiewicz
Profesor Higgins – Andrzej Kostrzewski
Pickering – Przemysław Rezner
Alfred Doolittle – Grzegorz Szostak    
Fred Eynsford Hill – Dawid Kwieciński
Pani Eynsford Hill – Małgorzata Borowik
Pani Pearce – Alicja Panek  
Pani Higgins – Zofia Uzelac
Karpathy – Krzysztof Pilch
Jamie – Ryszard Adamus
Harry – Witold Tomczyk
Policjant – Wiktor Krakowiak-Chu   
           Dawid Kucharski
Karczmarz – Józef Mituta
Szofer – Dominik Senator
Pani Hopkins – Maria Brojek
Lokaj Higginsa – Krzysztof Pabjańczyk  
Służba - obsada premierowa
Lord Boxington – Andrzej Staniewski
Cockney - obsada premierowa
Wnuczka Boxingtona – Bogna Szymańska
 
Dyrygent – Michał Kocimski 
 
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 68.
Bilety:

Strefa I
70/60

Strefa II
60/55

Strefa III
40/30

Strefa IV
28

 

06.10
niedziela
18:00
Kup bilet
VA, PENSIERO - THE MOST BEAUTIFUL CHOIR OF THE WORLD
premiera
Koncert

Dyrygent:
Michał Kocimski

Chór Teatru Wielkiego w Łodzi

Przygotowanie Chóru - Maciej Salski

 

10.10
czwartek
18:30
Kup bilet
premiera
Balet

Choreografia:
Ivan Cavallari

Kompozytor:
Ludvig van Beethoven

Chór Teatru Wielkiego w Łodzi

Przygotowanie Chóru - Maciej Salski


SPEKTAKL GRANY PO RAZ 4.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

11.10
piątek
18:30
Kup bilet
premiera
Balet

Choreografia:
Ivan Cavallari

Kompozytor:
Ludvig van Beethoven

Chór Teatru Wielkiego w Łodzi

Przygotowanie Chóru - Maciej Salski


SPEKTAKL GRANY PO RAZ 5.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

13.10
niedziela
18:00
Kup bilet
NABUCCO
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Andrzej Knap

Nabucco – Zenon Kowalski
Ismaele – Krzysztof Marciniak
Zaccaria – Robert Ulatowski  
Abigaille – Monika Cichocka
Fenena – Bernadetta Grabias
Arcykapłan – Andrzej Staniewski
Abdallo – Krzysztof Dyttus  
Anna – Aleksandra Wiwała (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 185.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

16.10
środa
18:30
Kup bilet
RIGOLETTO
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Michał Kocimski

 
RIGOLETTO – Zenon Kowalski  
KSIĄŻĘ MANTUI – Paweł Skałuba
GILDA – Aleksandra Borkiewicz
SPARAFUCILE – Grzegorz Szostak  
MADDALENA – Bernadetta Grabias
GIOVANNA – Olga Maroszek
HRABIA MONTERONE – Robert Ulatowski
MARULLO – Andrzej Kostrzewski  
MATTEO BORSA – Dawid Kwieciński  
HRABIA CEPRANO – Łukasz Motkowicz
HRABINA CEPRANO – Joanna Śmiałkowska
PAŹ – Aldona Orzeł-Sztabińska
WOŹNY/STRAŻNIK – Romuald Kisielewski
 
 
Chór męski, Balet, Orkiestra,
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 7.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

17.10
czwartek
18:30
Kup bilet
RIGOLETTO
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Dyrygent:
Michał Kocimski

RIGOLETTO – Przemysław Rezner (po raz pierwszy)
KSIĄŻĘ MANTUI – Dawid Kwieciński  
GILDA – Aleksandra Borkiewicz
SPARAFUCILE – Rafał Pikała  
MADDALENA – Agnieszka Makówka  
GIOVANNA – Agnieszka Białek
HRABIA MONTERONE – Grzegorz Szostak  
MARULLO – Witold Tomczyk   
MATTEO BORSA – Marcin Ciechowicz   
HRABIA CEPRANO – Łukasz Motkowicz
HRABINA CEPRANO – Joanna Śmiałkowska
PAŹ – Aldona Orzeł-Sztabińska
WOŹNY/STRAŻNIK – Wiesław Rudnicki  
 
 
Chór męski, Balet, Orkiestra,
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 8.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

20.10
niedziela
18:00
Kup bilet
Samson et Dalila
premiera
Opera

Kompozytor:
Camille Saint-Saëns

Dyrygent:
Vladimir Kiradijev

 SAMSON – Dominik Sutowicz
DALILA – Bernadetta Grabias  
ARCYKAPŁAN – Zenon Kowalski
ABIMELECH – Andrzej Kostrzewski  
STARZEC – Rafał Pikała 
POSŁANIEC – Przemysław Cierzniewski  
FILISTYN PIERWSZY – Dawid Kwieciński
FILISTYN DRUGI – Arkadiusz Anyszka    
 
Chór, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 4.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

26.10
sobota
18:30
Kup bilet
STREETCAR NAMED DESIRE
premiera
Opera

Kompozytor:
André Previn

Dyrygent:
Marta Kosielska

 Blanche DuBois – Joanna Woś
Syanley Kowalski – Szymon Komasa
Stella Kowalski – Aleksandra Wiwała
Harold Mitchel (Mitch) – Tomasz Piluchowski
Steve Hubbel – Andrzej Kostrzewski
Kobieta – Agnieszka Białek
Lekarz – Adam Grabarczyk
Pablo  – Waldemar Stańczuk
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 8.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

27.10
niedziela
18:00
Kup bilet
STREETCAR NAMED DESIRE
premiera
Opera

Kompozytor:
André Previn

Dyrygent:
Marta Kosielska

 Blanche DuBois – Anna Wierzbicka
Syanley Kowalski – Szymon Komasa
Stella Kowalski – Aleksandra Wiwała
Harold Mitchel (Mitch) – Tomasz Piluchowski
Steve Hubbel – Andrzej Kostrzewski
Kobieta – Agnieszka Białek
Lekarz – Adam Grabarczyk
Pablo  – Waldemar Stańczuk
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 9.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

30.10
środa
11:00
Kup bilet
HALKA
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Andrzej Knap

 Halka: Anna Wiśniewska-Schoppa
Jontek: Dominik Sutowicz
Stolnik: Grzegorz Szostak  
Zofia: Aleksandra Borkiewicz
Janusz: Łukasz Motkowicz
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk  
Góral: Wojciech Strzelecki
Anioł: Tomasz Jagodziński
 
 Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent:
Andrzej Knap
Inspicjent: Andrzej Kowalik
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 19.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

30.10
środa
18:30
Kup bilet
HALKA
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Andrzej Knap

Halka: Anna Wierzbicka 
Jontek: Paweł Skałuba
Stolnik: Grzegorz Szostak 
Zofia: Hanna Okońska
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk 
Góral: Przemysław Cierzniewski 
Anioł: Tomasz Jagodziński


Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi


Dyrygent: Andrzej Knap
Inspicjent: Andrzej Kowalik


 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 20.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

03.11
niedziela
15:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Halka: Anna Wierzbicka 
Jontek: Paweł Skałuba
Stolnik: Grzegorz Szostak 
Zofia: Hanna Okońska
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk 
Góral: Przemysław Cierzniewski 
Anioł: Tomasz Jagodziński


Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi


Dyrygent: Andrzej Knap
Inspicjent: Andrzej Kowalik


 
 

03.11
niedziela
18:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Halka: Anna Wierzbicka 
Jontek: Paweł Skałuba
Stolnik: Grzegorz Szostak 
Zofia: Hanna Okońska
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk 
Góral: Przemysław Cierzniewski 
Anioł: Tomasz Jagodziński


Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi


Dyrygent: Andrzej Knap
Inspicjent: Andrzej Kowalik


 
 

04.11
poniedziałek
19:00
Kup bilet
THE NATIONAL BALLET OF GEORGIA "SUKHISHVILI"
premiera
Spektakle gościnne

Halka: Anna Wierzbicka 
Jontek: Paweł Skałuba
Stolnik: Grzegorz Szostak 
Zofia: Hanna Okońska
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk 
Góral: Przemysław Cierzniewski 
Anioł: Tomasz Jagodziński


Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi


Dyrygent: Andrzej Knap
Inspicjent: Andrzej Kowalik


 
 

06.11
środa
18:30
Kup bilet
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Halka: Anna Wierzbicka 
Jontek: Paweł Skałuba
Stolnik: Grzegorz Szostak 
Zofia: Hanna Okońska
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk 
Góral: Przemysław Cierzniewski 
Anioł: Tomasz Jagodziński


Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi


Dyrygent: Andrzej Knap
Inspicjent: Andrzej Kowalik


 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 64.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

09.11
sobota
18:30
Kup bilet
The Man from Manufaktura
premiera
Opera

Kompozytor:
Rafał Janiak

Dyrygent:
Rafał Janiak

POZNAŃSKI / DYREKTOR: Stanisław Kierner 
ZOFIA: Agnieszka Makówka   
PRZYBYSZ / PROKURATOR: Michał Barczak
KOŃ-MARYNARZ: Michał Sławecki  
BARON DE HIRSCH / WIZJONER: Grzegorz Szostak  
LEKARZ: Rafał Pikała
CÓRKA / ROBOTNICA: Aldona Orzeł-Sztabińska  
SYN: Adam Józef Węgliński  
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 4.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

10.11
niedziela
18:00
Kup bilet
The Man from Manufaktura
premiera
Opera

Kompozytor:
Rafał Janiak

Dyrygent:
Rafał Janiak

POZNAŃSKI / DYREKTOR: Stanisław Kierner
ZOFIA: Agnieszka Makówka  
PRZYBYSZ / PROKURATOR: Michał Barczak
KOŃ-MARYNARZ: Michał Sławecki 
BARON DE HIRSCH / WIZJONER: Robert Ulatowski  
LEKARZ: Rafał Pikała
CÓRKA / ROBOTNICA: Aleksandra Borkiewicz 
SYN: Przemysław Cierzniewski 
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 5.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

13.11
środa
18:30
Kup bilet
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Michał Kocimski

 Don Jose – Paweł Skałuba
Carmen – Agnieszka Makówka
Escamillo – Łukasz Motkowicz
Micaela – Dorota Wójcik
Zuniga – Robert Ulatowski
Frasquita – Aleksandra Borkiewicz
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Krzysztof Marciniak
Morales – Zenon Kowalski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 47.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

14.11
czwartek
18:30
Kup bilet
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Michał Kocimski

Don Jose – Dominik Sutowicz
Carmen – Bernadetta Grabias
Escamillo – Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Micaela – Monika Cichocka
Zuniga – Rafał Pikała
Frasquita – Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Krzysztof Marciniak
Morales – Andrzej Kostrzewski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 48.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

23.11
sobota
19:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Don Jose – Dominik Sutowicz
Carmen – Bernadetta Grabias
Escamillo – Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Micaela – Monika Cichocka
Zuniga – Rafał Pikała
Frasquita – Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Krzysztof Marciniak
Morales – Andrzej Kostrzewski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

24.11
niedziela
19:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Don Jose – Dominik Sutowicz
Carmen – Bernadetta Grabias
Escamillo – Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Micaela – Monika Cichocka
Zuniga – Rafał Pikała
Frasquita – Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Krzysztof Marciniak
Morales – Andrzej Kostrzewski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

28.11
czwartek
18:30
Kup bilet
THE HAUNTED MANOR
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Marta Kosielska

 
 
Miecznik: Przemysław Rezner  
Hanna: Dorota Wójcik
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Dominik Sutowicz
Zbigniew: Rafał Pikała
Cześnikowa: Bernadetta Grabias
Maciej: Andrzej Kostrzewski
Skołuba: Robert Ulatowski
Marta: Dagny Konopacka-Maćkowiak
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Olga Maroszek  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 32.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

29.11
piątek
18:30
Kup bilet
THE HAUNTED MANOR
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Michał Kocimski

Miecznik: Szymon Mechliński
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 
SPEKTAKL Z UDZIAŁEM LAUREATÓW
IV MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU WOKALISTYKI OPEROWEJ
IM. ADAMA DIDURA

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 33.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

01.12
niedziela
17:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Miecznik: Szymon Mechliński
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 
 

02.12
poniedziałek
18:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Miecznik: Szymon Mechliński
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 
 

04.12
środa
11:00
Kup bilet
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Miecznik: Szymon Mechliński
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 134.
 

04.12
środa
18:00
Kup bilet
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Miecznik: Szymon Mechliński
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 135.
 

05.12
czwartek
11:00
Kup bilet
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Miecznik: Szymon Mechliński
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 136.
 

07.12
sobota
18:30
Kup bilet
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss

Dyrygent:
Marta Kosielska

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Krzysztof Dyttus
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Agnieszka Makówka 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Bernadetta Grabias
Saffi: Monika Cichocka
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 21.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

08.12
niedziela
18:00
Kup bilet
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss

Dyrygent:
Marta Kosielska

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 22.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

10.12
wtorek
19:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

11.12
środa
16:00
Kup bilet
MOSCOW CITY BALLET – SWAN LAKE
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

11.12
środa
20:00
Kup bilet
MOSCOW CITY BALLET – SWAN LAKE
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

13.12
piątek
18:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 68.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

14.12
sobota
18:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 69.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

15.12
niedziela
16:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

15.12
niedziela
19:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

16.12
poniedziałek
19:00
Kup bilet
GLENN MILLER ORCHESTRA
premiera
Spektakle gościnne

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

17.12
wtorek
18:30
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 3.
 

18.12
środa
18:30
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 4.
 

19.12
czwartek
18:30
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 5.
 

15.01
środa
18:30
Kup bilet
PATHS OF LIFE
premiera
Balet

Choreografia:
Tamás Juronics, Bogumiła Szaleńczyk

Kompozytor:
Carl Orff, Hans Zimmer

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay: Krzysztof Marciniak 
Kalman Żupan: Przemysław Rezner  
Arsena: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Anna Wierzbicka (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Bilety wkrótce w sprzedaży.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net