Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
-1
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
16.12
niedziela
18:00
Kup bilet
premiera
Koncert

Trio w składzie:
Agnieszka Makówka (mezzosopran),
Dorota Szyszkowska-Janiak (harfa),
Magdalena Krajewska-Sochala (flet)

Chór Teatru Wielkiego w Łodzi
Partie solowe:
Magdalena Cierzniewska,
Dagny Konopacka,
Katarzyna Pisarek,
Joanna Śmiałkowska

Chór Dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Patrycja Krzeszowska - narrator
Taras Hlushko – fortepian
Zbigniew Rymarczyk – organy
Maciej Salski – dyrygent
 

17.12
poniedziałek
18:30
Kup bilet
premiera
Koncert

MISTRZOWIE LIGI MISTRZÓW

Duet sopranu z tenorem… Operowa klasyka, a jednak w przypadku Państwa Kopackich to także klasyka… życiowa. Delfina Ambroziak i Tadeusz Kopacki bowiem, to od lat szczęśliwe małżeństwo, któremu choć nie zawsze na operowej scenie było „po drodze”, to  w życiu „szło” bez większych burz i zawirowań. Są nie tylko wybitnymi  postaciami polskiej sceny operowej, są i pozostaną na zawsze wielką legendą Teatru Wielkiego w Łodzi i Opery Łódzkiej, w której oboje przecież debiutowali. Dziesiątki wspaniałych ról, setki koncertów i recitali w kraju i za granicą, mistrzostwo wokalne najwyższej próby, a przy tym skromni, bezpośredni w kontaktach, z inteligentnym poczuciom humoru i z dystansem do siebie.  Publiczność zawsze Ich podziwiała i uwielbiała, o czym świadczą także ukłony, wyrazy szacunku i serdeczne pozdrowienia premierowej publiczności – zawsze kiedy w teatralnym foyer  pojawiają się Oni, już jako widzowie – ikony łódzkiej sceny operowej.

 

To dla nas ogromna radość i wierzymy, że dla Państwa także – Delfina Ambroziak i Tadeusz Kopacki zechcieli raz jeszcze spotkać się z łódzką publicznością. Tym razem zupełnie prywatnie i bez teatralnej kurtyny – tak, by móc porozmawiać, podzielić się refleksjami , pożartować, zdradzić mniej lub bardziej pikantne  teatralne anegdoty (a znają ich bez liku). 
Nie mamy wątpliwości, że będzie to spotkanie wyjątkowe i niezapomniane….

Bilety:

Strefa I
25 zł - normalne

Strefa II
20 zł - ulgowe

 

19.12
środa
11:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Klara: Aneta Kosmowska
Friycek: Bartosz Białowąs
Lalka: Lydie Boutfeux
Kosmonauta: Yuki Itaya
Żołnierzyk: Nazar Botsiy
Drossermeier: Kyrylo Shcherban
Matka: Valentyna Batrak
Dziadek: Grzegorz Brożek
Babcia: Ewa Kowalska-Brodek
Pokojówka: Julia Sadowska
Król Myszy: Brandon Demmers

Walc kwiatów (solo): Riho Okuno
Śnieżne pas de deux: Laura Korolczuk, Joshua Legge
Grand pas de deux: Aneta Kosmowska, Dominik Senator
Taniec arbski: Valentyna Batrak, Wiktor Krakowiak-Chu
Taniec chiński: Matylda Molińska, Sakurako Onodera
Taniec włoski: Krzysztof Pabjańczyk, Maciej Pletnia, Alicja Bajorek, Ekaterina Kitaeva-Muśko

:Koryfeje i Zespół Baletu
Teatru Wielkiego w Łodzi


Muzyka z nagrania
Inspicjent - A. KRZEMIŃSKA, M. CABAN
 
 

19.12
środa
18:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Klara: Alicja Bajorek
Friycek: Mateusz Kubiak
Lalka: Kamil Studer
Kosmonauta: Dominik Senator
Żołnierzyk: Tomu Kawai
Pudełka: Bartosz Białowąs, Tomu Kawai
Walc kwiatów (solo): Ekaterina Kitaeva-Muśko
Śnieżne pas de deux: Monika Maciejewska-Potockas, Gintautas Potockas
Grand pas de deux: Alicja Bajorek, Yuki Itaya
Drossermeier: Wiktor Krakowiak-Chu
Matka: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Dziadek: Krzysztof Pabjańczyk
Babcia:Julia Sadowska
Pokojówka: Izabela Barbacka
Król Myszy: Koki Tachibana
Taniec arbski: Aleksandra Gryś, Brandon Demmers
Taniec chiński: Julia Sadowska, Bogumiła Szaleńczyk
Taniec włoski: Dominik Senator, Kyrylo Szczerbań, Aneta Kosmowska, Riho Okuno
 

20.12
czwartek
11:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Klara: Aneta Kosmowska
Friycek: Bartosz Białowąs
Lalka: Lydie Boutfeux
Kosmonauta: Yuki Itaya
Żołnierzyk: Nazar Botsiy
Pudełka: Nazar Botsiy, Jakub Olejniczuk
Walc kwiatów (solo): Riho Okuno
Śnieżne pas de deux: Laura Korolczuk, Joshua Legge
Grand pas de deux: Aneta Kosmowska, Dominik Senator
Drossermeier: Kyrylo Shcherban
Matka: Valentyna Batrak
Dziadek: Grzegorz Brożek
Babcia: Ewa Kowalska-Brodek
Pokojówka: Julia Sadowska
Król Myszy: Brandon Demmers
Taniec arbski: Valentyna Batrak, Wiktor Krakowiak-Chu
Taniec chiński: Matylda Molińska, Sakurako Onodera
Taniec włoski: Krzysztof Pabjańczyk, Maciej Pletnia, Alicja Bajorek, Ekaterina Kitaeva-Muśko
 

20.12
czwartek
18:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Klara: Alicja Bajorek
Friycek: Mateusz Kubiak
Lalka: Boglarka Novak
Kosmonauta: Dominik Senator
Żołnierzyk: Tomu Kawai
Pudełka: Bartosz Białowąs, Tomu Kawai
Walc kwiatów (solo): Ekaterina Kitaeva-Muśko
Śnieżne pas de deux: Monika Maciejewska-Potockas, Gintautas Potockas
Grand pas de deux: Alicja Bajorek, Yuki Itaya
Drossermeier: Wiktor Krakowiak-Chu
Matka: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Dziadek: Krzysztof Pabjańczyk
Babcia:Julia Sadowska
Pokojówka: Izabela Barbacka
Król Myszy: Koki Tachibana
Taniec arbski: Aleksandra Gryś, Brandon Demmers
Taniec chiński: Julia Sadowska, Bogumiła Szaleńczyk
Taniec włoski: Dominik Senator, Kyrylo Szczerbań, Aneta Kosmowska, Riho Okuno
 

21.12
piątek
18:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

Klara: Aneta Kosmowska
Friycek: Bartosz Białowąs
Lalka: Lydie Boutfeux
Kosmonauta: Yuki Itaya
Żołnierzyk: Nazar Botsiy
Pudełka: Nazar Botsiy, Jakub Olejniczuk
Walc kwiatów (solo): Riho Okuno
Śnieżne pas de deux: Laura Korolczuk, Joshua Legge
Grand pas de deux: Aneta Kosmowska, Dominik Senator
Drossermeier: Kyrylo Szczerbań
Matka: Valentyna Batrak
Dziadek: Grzegorz Brożek
Babcia: Ewa Kowalska-Brodek
Pokojówka: Julia Sadowska
Król Myszy: Brandon Demmers
Taniec arbski: Valentyna Batrak, Wiktor Krakowiak-Chu
Taniec chiński: Matylda Molińska, Sakurako Onodera
Taniec włoski: Krzysztof Pabjańczyk, Maciej Pletnia, Alicja Bajorek, Ekaterina Kitaeva-Muśko
 

31.12
poniedziałek
20:00
Kup bilet
THE NEW YEAR’S EVE MUSICALS GALA
premiera
Wydarzenie specjalne

Klara: Aneta Kosmowska
Friycek: Bartosz Białowąs
Lalka: Lydie Boutfeux
Kosmonauta: Yuki Itaya
Żołnierzyk: Nazar Botsiy
Pudełka: Nazar Botsiy, Jakub Olejniczuk
Walc kwiatów (solo): Riho Okuno
Śnieżne pas de deux: Laura Korolczuk, Joshua Legge
Grand pas de deux: Aneta Kosmowska, Dominik Senator
Drossermeier: Kyrylo Szczerbań
Matka: Valentyna Batrak
Dziadek: Grzegorz Brożek
Babcia: Ewa Kowalska-Brodek
Pokojówka: Julia Sadowska
Król Myszy: Brandon Demmers
Taniec arbski: Valentyna Batrak, Wiktor Krakowiak-Chu
Taniec chiński: Matylda Molińska, Sakurako Onodera
Taniec włoski: Krzysztof Pabjańczyk, Maciej Pletnia, Alicja Bajorek, Ekaterina Kitaeva-Muśko

Przywitaj Nowy Rok z Teatrem Wielkich Emocji!
Bilety:

Strefa I
270 zł

Strefa II
220 zł

Strefa III
170 zł

 

04.01
piątek
18:00
Kup bilet
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

Klara: Aneta Kosmowska
Friycek: Bartosz Białowąs
Lalka: Lydie Boutfeux
Kosmonauta: Yuki Itaya
Żołnierzyk: Nazar Botsiy
Pudełka: Nazar Botsiy, Jakub Olejniczuk
Walc kwiatów (solo): Riho Okuno
Śnieżne pas de deux: Laura Korolczuk, Joshua Legge
Grand pas de deux: Aneta Kosmowska, Dominik Senator
Drossermeier: Kyrylo Szczerbań
Matka: Valentyna Batrak
Dziadek: Grzegorz Brożek
Babcia: Ewa Kowalska-Brodek
Pokojówka: Julia Sadowska
Król Myszy: Brandon Demmers
Taniec arbski: Valentyna Batrak, Wiktor Krakowiak-Chu
Taniec chiński: Matylda Molińska, Sakurako Onodera
Taniec włoski: Krzysztof Pabjańczyk, Maciej Pletnia, Alicja Bajorek, Ekaterina Kitaeva-Muśko
 

05.01
sobota
18:30
Kup bilet
premiera
Koncert

soliści, chór, balet i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Świętujmy Nowy Rok z Teatrem Wielkich Emocji!
Bilety:

Strefa I
150 / 130 PLN

Strefa II
120 / 100 PLN

Strefa III
90 / 70 PLN

 

06.01
niedziela
16:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

06.01
niedziela
19:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

09.01
środa
18:30
Kup bilet
THE HAUNTED MANOR
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

12.01
sobota
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

13.01
niedziela
18:00
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

14.01
poniedziałek
18:30
Kup bilet
premiera
Koncert

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
Bilety:

Strefa I
35.00 PLN - Normalny

Strefa II
30.00 PLN - Ulgowy

 

15.01
wtorek
18:30
Kup bilet
MY FAIR LADY
premiera
Musical

Kompozytor:
Frederick Loewe

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

18.01
piątek
18:30
Kup bilet
AIDA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

19.01
sobota
18:30
Kup bilet
premiera
Koncert

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
Bilety:

Strefa I
30 zł (ulgowe), 35 zł (normalne)

 

20.01
niedziela
18:00
Kup bilet
AIDA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

23.01
środa
18:30
Kup bilet
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

24.01
czwartek
18:30
Kup bilet
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

26.01
sobota
18:30
Kup bilet
PATHS OF LIFE
premiera
Balet

Choreografia:
Tamás Juronics, Bogumiła Szaleńczyk

Kompozytor:
Carl Orff, Hans Zimmer

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

27.01
niedziela
18:00
Kup bilet
PATHS OF LIFE
premiera
Balet

Choreografia:
Tamás Juronics, Bogumiła Szaleńczyk

Kompozytor:
Carl Orff, Hans Zimmer

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

28.01
poniedziałek
18:30
Kup bilet
premiera
Koncert

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
Pierwszy koncert z cyklu pt. Moniuszkowy Zawrót Głowy
Bilety:

Strefa I
35 zł - normalne

Strefa II
30 zł - ulgowe

 

02.02
sobota
19:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Rafał Janiak

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

03.02
niedziela
19:00
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Rafał Janiak

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

05.02
wtorek
18:30
Kup bilet
premiera
Opera

Kompozytor:
Rafał Janiak

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

08.02
piątek
18:30
Kup bilet
DON QUIXOTE
premiera
Balet

Choreografia:
Aleksander Polubentsev z wykorzystaniem choreografii Mariusa Petipy i Alexandra Grsky'ego

Kompozytor:
Ludwig A. Minkus

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

09.02
sobota
18:30
Kup bilet
DON QUIXOTE
premiera
Balet

Choreografia:
Aleksander Polubentsev z wykorzystaniem choreografii Mariusa Petipy i Alexandra Grsky'ego

Kompozytor:
Ludwig A. Minkus

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

10.02
niedziela
16:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

10.02
niedziela
19:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

13.02
środa
18:30
Kup bilet
DIE FLEDERMAUS
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss II

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

14.02
czwartek
18:30
Kup bilet
DIE FLEDERMAUS
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss II

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

17.02
niedziela
18:00
Kup bilet
NABUCCO
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

18.02
poniedziałek
19:00
Kup bilet
THE NATIONAL BALLET OF GEORGIA "SUKHISHVILI"
premiera
Spektakle gościnne

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

20.02
środa
18:00
Kup bilet
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

21.02
czwartek
11:00
Kup bilet
CINDERELLA
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Gioacchino Rossini

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

23.02
sobota
18:30
Kup bilet
RIGOLETTO
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

24.02
niedziela
18:00
Kup bilet
RIGOLETTO
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

27.02
środa
18:30
Kup bilet
EUGENE ONEGIN
premiera
Opera

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

28.02
czwartek
18:30
Kup bilet
EUGENE ONEGIN
premiera
Opera

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

02.03
sobota
18:30
Kup bilet
STREETCAR NAMED DESIRE
premiera
Opera

Kompozytor:
André Previn

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

03.03
niedziela
18:00
Kup bilet
STREETCAR NAMED DESIRE
premiera
Opera

Kompozytor:
André Previn

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

06.03
środa
11:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

06.03
środa
18:00
Kup bilet
THE NUTCRACKER
premiera
Balet

Choreografia:
Giorgio Madia

Kompozytor:
Piotr Czajkowski

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

08.03
piątek
18:30
Kup bilet
HALKA
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

09.03
sobota
18:30
Kup bilet
HALKA
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

11.03
poniedziałek
11:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

11.03
poniedziałek
19:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

: Karolina Sawka
: Jowita Budnik
: Katarzyna Herman
: Rafał Królikowski
: Artur Barciś / Andrzej Zieliński
: Zdzisław Wardejn
 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net