Kalendarium
Menu lewe
04.09
poniedziałek
18:30
YOUTH SPIRIT OF DANCE
premiera
Balet
Turandot: Agnieszka Kuk
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Patrycja Krzeszowska
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Adam Sobierajski
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Książę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Patrycja Krzeszowska
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Adam Sobierajski
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Książę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
06.09
środa
18:30
YOUTH SPIRIT OF DANCE
premiera
Balet
Turandot: Agnieszka Kuk
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Patrycja Krzeszowska
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Adam Sobierajski
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Książę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Patrycja Krzeszowska
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Adam Sobierajski
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Książę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
15.09
piątek
18:00
GOD OF CARNAGE – TEATR 6. PIĘTRO
premiera
Spektakle gościnne
Véronique Houllié: Jolanta Fraszyńska
Michel Houllié: Cezary Pazura
Annette Reille: Anna Dereszowska
Alain Reille: Michał Żebrowski
Michel Houllié: Cezary Pazura
Annette Reille: Anna Dereszowska
Alain Reille: Michał Żebrowski
17.09
niedziela
17:00
THE MAGIC TRUNK
premiera
Spektakl muzyczny
Véronique Houllié: Jolanta Fraszyńska
Michel Houllié: Cezary Pazura
Annette Reille: Anna Dereszowska
Alain Reille: Michał Żebrowski
Michel Houllié: Cezary Pazura
Annette Reille: Anna Dereszowska
Alain Reille: Michał Żebrowski
19.09
wtorek
18:30
A SONG IS THE BEST REMEDY / BIS
premiera
Koncert
Zespół wokalny:
Magdalena Cierzniewska
Ewelina Hrycak
Dagny Konopacka
Olga Maroszek
Michał Jan Barański
Przemysław Cierzniewski
Adam Suwald
prowadzenie: Aleksandra Bęben
Magdalena Cierzniewska
Ewelina Hrycak
Dagny Konopacka
Olga Maroszek
Michał Jan Barański
Przemysław Cierzniewski
Adam Suwald
prowadzenie: Aleksandra Bęben
21.09
czwartek
11:00
LAMAILA
premiera
Spektakl muzyczny
Choreografia:
Andrzej Morawiec
Kompozytor:
Maciej Pawłowski
Dyrygent:
Tadeusz Płatek
Lamaila: Minori Nakayama
Namadil: Nazar Botsiy
Sawora: Laura Korolczuk
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Kyrylo Shcherban, Krzysztof Pabjańczyk, Emilia Szuwalska
Giwik: Wiktoria Baraniak
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Namadil: Nazar Botsiy
Sawora: Laura Korolczuk
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Kyrylo Shcherban, Krzysztof Pabjańczyk, Emilia Szuwalska
Giwik: Wiktoria Baraniak
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka
Inspicjent: Andrzej Kowalik
SPEKTAKL GRANY PO RAZ 10.
WSTĘP ASTRONOMICZNY PRZYGOTOWANY PRZEZ EC1
strefa III – 32 zł normalny / 27 zł ulgowy
strefa II – 45 zł normalny / 40 zł ulgowy
strefa I – 55 zł normalny / 45 zł ulgowy
WSTĘP ASTRONOMICZNY PRZYGOTOWANY PRZEZ EC1
strefa III – 32 zł normalny / 27 zł ulgowy
strefa II – 45 zł normalny / 40 zł ulgowy
strefa I – 55 zł normalny / 45 zł ulgowy
Bilety:
Strefa I
100/90 zł
Strefa II
90/80 zł
Strefa III
70/60 zł
Strefa IV
50/40 zł
22.09
piątek
11:00
LAMAILA
premiera
Spektakl muzyczny
Choreografia:
Andrzej Morawiec
Kompozytor:
Maciej Pawłowski
Dyrygent:
Tadeusz Płatek
Lamaila: Minori Nakayama
Namadil: Nazar Botsiy
Sawora: Laura Korolczuk
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Kyrylo Shcherban, Krzysztof Pabjańczyk, Emilia Szuwalska
Giwik: Wiktoria Baraniak
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka
Inspicjent: Andrzej Kowalik
Namadil: Nazar Botsiy
Sawora: Laura Korolczuk
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Kyrylo Shcherban, Krzysztof Pabjańczyk, Emilia Szuwalska
Giwik: Wiktoria Baraniak
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka
Inspicjent: Andrzej Kowalik
SPEKTAKL GRANY PO RAZ 11.
WSTĘP ASTRONOMICZNY PRZYGOTOWANY PRZEZ EC1
strefa III – 32 zł normalny / 27 zł ulgowy
strefa II – 45 zł normalny / 40 zł ulgowy
strefa I – 55 zł normalny / 45 zł ulgowy
WSTĘP ASTRONOMICZNY PRZYGOTOWANY PRZEZ EC1
strefa III – 32 zł normalny / 27 zł ulgowy
strefa II – 45 zł normalny / 40 zł ulgowy
strefa I – 55 zł normalny / 45 zł ulgowy
Bilety:
Strefa I
100/90 zł
Strefa II
90/80 zł
Strefa III
70/60 zł
Strefa IV
50/40 zł
22.09
piątek
18:30
LAMAILA
premiera
Spektakl muzyczny
Choreografia:
Andrzej Morawiec
Kompozytor:
Maciej Pawłowski
Dyrygent:
Tadeusz Płatek
Lamaila: Alicja Bajorek
Namadil: Maciej Pletnia
Sawora: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Gintautas Potockas, Krzysztof Pabjańczyk, Julia Orlikowska
Giwik: Magdalena Bożyk
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka
Inspicjent: Anna Krzemińska
Namadil: Maciej Pletnia
Sawora: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Gulgacz: Wojciech Domagała
Harrat: Gintautas Potockas, Krzysztof Pabjańczyk, Julia Orlikowska
Giwik: Magdalena Bożyk
Kaya: Krystyna Zajkowska
Martin: Maciej Tomaszewski
Astronom: Marcin Ciechowicz
Balet, uczestnicy programu edukacyjnego Lamaila i
Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod dyrekcją Tadeusza Płatka
Inspicjent: Anna Krzemińska
SPEKTAKL GRANY PO RAZ 12.
WSTĘP ASTRONOMICZNY PRZYGOTOWANY PRZEZ EC1
strefa III – 32 zł normalny / 27 zł ulgowy
strefa II – 45 zł normalny / 40 zł ulgowy
strefa I – 55 zł normalny / 45 zł ulgowy
WSTĘP ASTRONOMICZNY PRZYGOTOWANY PRZEZ EC1
strefa III – 32 zł normalny / 27 zł ulgowy
strefa II – 45 zł normalny / 40 zł ulgowy
strefa I – 55 zł normalny / 45 zł ulgowy
Bilety:
Strefa I
100/90 zł
Strefa II
90/80 zł
Strefa III
70/60 zł
Strefa IV
50/40 zł
24.09
niedziela
17:00
premiera
Koncert
Kompozytor: Katarzyna Brochocka
Poznański: Aleksander Kunach
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Stanisław Kierner
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Łukasz Motkowicz
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Towarzysz: Jakub Telinga
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Żywioły
Woda: Dorota Wójcik
Ziemia: Olga Maroszek
Powietrze: Dawid Kwieciński
Ogień: Patryk Rymanowski
Pieniądze
Złota moneta: Dorota Wójcik
Srebrna moneta: Aleksandra Wiwała
Brązowa moneta: Olga Maroszek
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev
Kompozytor: Rafał Janiak
Poznański: Stanisław Kierner
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Patryk Rymanowski
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Dawid Kwieciński
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev
Poznański: Aleksander Kunach
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Stanisław Kierner
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Łukasz Motkowicz
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Towarzysz: Jakub Telinga
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Żywioły
Woda: Dorota Wójcik
Ziemia: Olga Maroszek
Powietrze: Dawid Kwieciński
Ogień: Patryk Rymanowski
Pieniądze
Złota moneta: Dorota Wójcik
Srebrna moneta: Aleksandra Wiwała
Brązowa moneta: Olga Maroszek
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev
Kompozytor: Rafał Janiak
Poznański: Stanisław Kierner
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Patryk Rymanowski
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Dawid Kwieciński
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev
PRZED KONCERTEM UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA
26.09
wtorek
19:00
premiera
Spektakle gościnne
Kompozytor: Katarzyna Brochocka
Poznański: Aleksander Kunach
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Stanisław Kierner
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Łukasz Motkowicz
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Towarzysz: Jakub Telinga
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Żywioły
Woda: Dorota Wójcik
Ziemia: Olga Maroszek
Powietrze: Dawid Kwieciński
Ogień: Patryk Rymanowski
Pieniądze
Złota moneta: Dorota Wójcik
Srebrna moneta: Aleksandra Wiwała
Brązowa moneta: Olga Maroszek
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev
Kompozytor: Rafał Janiak
Poznański: Stanisław Kierner
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Patryk Rymanowski
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Dawid Kwieciński
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev
Poznański: Aleksander Kunach
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Stanisław Kierner
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Łukasz Motkowicz
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Towarzysz: Jakub Telinga
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Żywioły
Woda: Dorota Wójcik
Ziemia: Olga Maroszek
Powietrze: Dawid Kwieciński
Ogień: Patryk Rymanowski
Pieniądze
Złota moneta: Dorota Wójcik
Srebrna moneta: Aleksandra Wiwała
Brązowa moneta: Olga Maroszek
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev
Kompozytor: Rafał Janiak
Poznański: Stanisław Kierner
Zofia: Małgorzata Walewska
Przybysz: Wojciech Pszoniak
Hirsch: Patryk Rymanowski
Lekarz / Koń Marynarz: Robert Ulatowski
Syn: Dawid Kwieciński
Córka: Patrycja Krzeszowska
Anioł - Przewodnik Chóru: Jan Jakub Monowid
Robotnica: Patrycja Krzeszowska
Chłopiec: Horacy Bartodziej / Tomasz Kędzia
Dyrygent: Vladimir Kiradjiev
29.09
piątek
18:30
TURANDOT
premiera
Opera
Kompozytor:
Giacomo Puccini
Dyrygent:
Rafał Janiak
Turandot: Elena Baramova
Kalaf: James Lee
Liu: Anna Wiśniewska-Schoppa
Timur: Grzegorz Szostak
Ping: Łukasz Motkowicz
Pong: Łukasz Gaj
Pang: Aleksander Kunach
Mandaryn: Patryk Rymanowski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Księżę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
Kalaf: James Lee
Liu: Anna Wiśniewska-Schoppa
Timur: Grzegorz Szostak
Ping: Łukasz Motkowicz
Pong: Łukasz Gaj
Pang: Aleksander Kunach
Mandaryn: Patryk Rymanowski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Księżę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
SPEKTAKL GRANY PO RAZ 12.
30.09
sobota
18:30
TURANDOT
premiera
Opera
Kompozytor:
Giacomo Puccini
Dyrygent:
Rafał Janiak
Turandot: Agnieszka Kuk
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Patrycja Krzeszowska
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Adam Sobierajski
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Książę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
Kalaf: Tomasz Kuk
Liu: Patrycja Krzeszowska
Timur: Robert Ulatowski
Ping: Arkadiusz Anyszka
Pong: Adam Sobierajski
Pang: Aleksander Zuchowicz
Mandaryn: Andrzej Kostrzewski
Cesarz: Krzysztof Marciniak
Książę Persji: Przemysław Cierzniewski, Paweł Krzemiński
Chór, Chór Dziecięcy, balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Rafała Janiaka
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
- Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
- Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
design by fast4net