Kalendarium
Menu lewe
02.04
sobota
18:30
NORMA
premiera
Opera
Kompozytor:
Vincenzo Bellini
Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski
Norma: Joanna Woś
Pollione: Arnold Rutkowski
Oroveso: Grzegorz Szostak
Adalgisa: Bernadetta Grabias
Clotilde: Weronika Leśniewska
Flavio: Dawid Kwieciński
Chór i i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Pollione: Arnold Rutkowski
Oroveso: Grzegorz Szostak
Adalgisa: Bernadetta Grabias
Clotilde: Weronika Leśniewska
Flavio: Dawid Kwieciński
Chór i i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I
80/70
Strefa II
70/60
Strefa III
50/40
Strefa IV
35
03.04
niedziela
16:00
premiera
Spektakle gościnne
Olga Bołądź/Magdalena Lamparska
Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska
Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz
Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński
Marcin Perchuć/Piotr Grabowski
Bartek Topa/Przemysław Sadowski
Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar
Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska
Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz
Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński
Marcin Perchuć/Piotr Grabowski
Bartek Topa/Przemysław Sadowski
Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar
Bilety:
Strefa I
150zł
Strefa II
120zł
Strefa III
90zł
Strefa IV
70zł
03.04
niedziela
18:30
premiera
Spektakle gościnne
Olga Bołądź/Magdalena Lamparska
Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska
Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz
Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński
Marcin Perchuć/Piotr Grabowski
Bartek Topa/Przemysław Sadowski
Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar
Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska
Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz
Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński
Marcin Perchuć/Piotr Grabowski
Bartek Topa/Przemysław Sadowski
Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar
Bilety:
Strefa I
150zł
Strefa II
120zł
Strefa III
90zł
Strefa IV
70zł
04.04
poniedziałek
18:00
premiera
Koncert
Olga Bołądź/Magdalena Lamparska
Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska
Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz
Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński
Marcin Perchuć/Piotr Grabowski
Bartek Topa/Przemysław Sadowski
Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar
Katarzyna Kwiatkowska/Agnieszka Warchulska
Anita Sokołowska/Marta Ścisłowicz
Szymon Bobrowski/Paweł Wolsztyński
Marcin Perchuć/Piotr Grabowski
Bartek Topa/Przemysław Sadowski
Wojciech Zieliński/Marcin Hycnar
Bilety:
Strefa I
25/20
06.04
środa
18:30
NABUCCO
premiera
Opera
Kompozytor:
Giuseppe Verdi
Dyrygent:
Tomasz Tokarczyk
Nabucco: Adam Woźniak
Ismaele: Dawid Kwieciński
Zaccaria: Grzegorz Szostak
Abigaille: Monika Cichocka
Fenena: Agnieszka Makówka
Arcykapłan: Arkadiusz Jakus
Abdallo: Krzysztof Dyttus
Anna: Aleksandra Borkiewicz
Chór, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Ismaele: Dawid Kwieciński
Zaccaria: Grzegorz Szostak
Abigaille: Monika Cichocka
Fenena: Agnieszka Makówka
Arcykapłan: Arkadiusz Jakus
Abdallo: Krzysztof Dyttus
Anna: Aleksandra Borkiewicz
Chór, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I
80/70 zł
Strefa II
70/60 zł
Strefa III
60/50 zł
Strefa IV
40/35 zł
09.04
sobota
18:30
HALKA
premiera
Opera
Kompozytor:
Stanisław Moniuszko
Dyrygent:
Tomasz Tokarczyk
Halka: Anna Wierzbicka
Jontek: Łukasz Załęski
Stolnik: Grzegorz Szostak
Zofia: Patrycja Krzeszowska
Janusz: Łukasz Motkowicz
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk
Góral: Wojciech Strzelecki
Anioł: Tomasz Jagodziński
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
Jontek: Łukasz Załęski
Stolnik: Grzegorz Szostak
Zofia: Patrycja Krzeszowska
Janusz: Łukasz Motkowicz
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk
Góral: Wojciech Strzelecki
Anioł: Tomasz Jagodziński
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I
80/70 zł
Strefa II
70/60 zł
Strefa III
60/50 zł
Strefa IV
40/35 zł
10.04
niedziela
18:00
HALKA
premiera
Opera
Kompozytor:
Stanisław Moniuszko
Dyrygent:
Tomasz Tokarczyk
Halka: Dorota Wójcik
Jontek: Łukasz Załęski
Stolnik: Robert Ulatowski
Zofia: Aleksandra Borkiewicz
Janusz: Łukasz Motkowicz
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk
Góral: Wojciech Strzelecki
Anioł: Tomasz Jagodziński
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
Jontek: Łukasz Załęski
Stolnik: Robert Ulatowski
Zofia: Aleksandra Borkiewicz
Janusz: Łukasz Motkowicz
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk
Góral: Wojciech Strzelecki
Anioł: Tomasz Jagodziński
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I
80/70 zł
Strefa II
70/60 zł
Strefa III
60/50 zł
Strefa IV
40/35 zł
12.04
wtorek
18:30
HALKA
premiera
Opera
Kompozytor:
Stanisław Moniuszko
Dyrygent:
Tomasz Tokarczyk
Halka: Anna Wierzbicka
Jontek: Łukasz Załęski
Stolnik: Grzegorz Szostak
Zofia: Aleksandra Borkiewicz
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk
Góral: Wojciech Strzelecki
Anioł: Tomasz Jagodziński
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
Jontek: Łukasz Załęski
Stolnik: Grzegorz Szostak
Zofia: Aleksandra Borkiewicz
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk
Góral: Wojciech Strzelecki
Anioł: Tomasz Jagodziński
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I
80/70 zł
Strefa II
70/60 zł
Strefa III
60/50 zł
Strefa IV
40/35 zł
22.04
piątek
18:30
AIDA
premiera
Opera
Kompozytor:
Giuseppe Verdi
Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski
Faraon: Rafał Pikała
Amneris: Agnieszka Makówka
Radames: Gianni Mongiardino
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Sarah Tisba
Ramfis: Robert Ulatowski
Kapłanka: Patrycja Krzeszowska
Posłaniec: Dawid Kwieciński
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Amneris: Agnieszka Makówka
Radames: Gianni Mongiardino
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Sarah Tisba
Ramfis: Robert Ulatowski
Kapłanka: Patrycja Krzeszowska
Posłaniec: Dawid Kwieciński
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I
80/70 zł
Strefa II
70/60 zł
Strefa III
60/50 zł
Strefa IV
40/35 zł
23.04
sobota
18:30
AIDA
premiera
Opera
Kompozytor:
Giuseppe Verdi
Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski
Faraon: Rafał Pikała
Amneris: Olga Maroszek
Radames: Dominik Sutowicz
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Jolanta Wagner
Ramfis: Robert Ulatowski
Kapłanka: Aleksandra Borkiewicz
Posłaniec: Dawid Kwieciński
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Amneris: Olga Maroszek
Radames: Dominik Sutowicz
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Jolanta Wagner
Ramfis: Robert Ulatowski
Kapłanka: Aleksandra Borkiewicz
Posłaniec: Dawid Kwieciński
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I
80/70 zł
Strefa II
70/60 zł
Strefa III
60/50 zł
Strefa IV
40/35 zł
24.04
niedziela
16:00
premiera
Spektakle gościnne
Faraon: Rafał Pikała
Amneris: Olga Maroszek
Radames: Dominik Sutowicz
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Jolanta Wagner
Ramfis: Robert Ulatowski
Kapłanka: Aleksandra Borkiewicz
Posłaniec: Dawid Kwieciński
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Amneris: Olga Maroszek
Radames: Dominik Sutowicz
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Jolanta Wagner
Ramfis: Robert Ulatowski
Kapłanka: Aleksandra Borkiewicz
Posłaniec: Dawid Kwieciński
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Spektakl przełożony z 11.09.2021. Bilety zachowują ważność.
24.04
niedziela
19:00
premiera
Spektakle gościnne
Faraon: Rafał Pikała
Amneris: Olga Maroszek
Radames: Dominik Sutowicz
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Jolanta Wagner
Ramfis: Robert Ulatowski
Kapłanka: Aleksandra Borkiewicz
Posłaniec: Dawid Kwieciński
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Amneris: Olga Maroszek
Radames: Dominik Sutowicz
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Jolanta Wagner
Ramfis: Robert Ulatowski
Kapłanka: Aleksandra Borkiewicz
Posłaniec: Dawid Kwieciński
Chór, Balet, Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Spektakl przełożony z 11.09.2021. Bilety zachowują ważność.
26.04
wtorek
18:00
premiera
Koncert
Dyrygent:
Marta Kosielska
Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
Bezpłatna transmisja na https://drzwidokultury.pl/instytucja-teatr-wielki
29.04
piątek
18:30
DON QUIXOTE
premiera
Balet
Choreografia:
Aleksander Polubentsev z wykorzystaniem choreografii Mariusa Petipy i Alexandra Gorsky'ego
Kompozytor:
Ludwig A. Minkus
Dyrygent:
Robert Reimer
Don Kichot: Wiktor Krakowiak-Chu
Sancho Pansa: Bartosz Białowąs
Kitri: Alicja Bajorek
Basilio: Yuki Itaya
Mercedes: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Espada: Dominik Senator
Lorenzo: Grzegorz Brożek
Gamache: Paweł Kurpiel
Amor: Kinga Łapińska
Dolores: Julia Sadowska
Juanita: Riho Okuno
Piccilia: Sakurako Onodera
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Sancho Pansa: Bartosz Białowąs
Kitri: Alicja Bajorek
Basilio: Yuki Itaya
Mercedes: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Espada: Dominik Senator
Lorenzo: Grzegorz Brożek
Gamache: Paweł Kurpiel
Amor: Kinga Łapińska
Dolores: Julia Sadowska
Juanita: Riho Okuno
Piccilia: Sakurako Onodera
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Międzynarodowy Dzień Tańca
Bilety:
Strefa I
70/60 zł
Strefa II
60/55 zł
Strefa III
50/40 zł
Strefa IV
35/30 zł
30.04
sobota
18:30
DON QUIXOTE
premiera
Balet
Choreografia:
Aleksander Polubentsev z wykorzystaniem choreografii Mariusa Petipy i Alexandra Gorsky'ego
Kompozytor:
Ludwig A. Minkus
Dyrygent:
Robert Reimer
Don Kichot: Wiktor Krakowiak-Chu
Sancho Pansa: Bartosz Białowąs
Kitri: Alicja Bajorek
Basilio: Yuki Itaya
Mercedes: Valentyna Batrak
Espada: Brandon Demmers
Lorenzo: Grzegorz Brożek
Gamache: Paweł Kurpiel
Amor: Larisa Zalevskaia
Dolores: Julia Sadowska
Juanita: Stella Walasik
Piccilia: Boglarka Novak
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Sancho Pansa: Bartosz Białowąs
Kitri: Alicja Bajorek
Basilio: Yuki Itaya
Mercedes: Valentyna Batrak
Espada: Brandon Demmers
Lorenzo: Grzegorz Brożek
Gamache: Paweł Kurpiel
Amor: Larisa Zalevskaia
Dolores: Julia Sadowska
Juanita: Stella Walasik
Piccilia: Boglarka Novak
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:
Strefa I
70/60 zł
Strefa II
60/55 zł
Strefa III
50/40 zł
Strefa IV
35/30 zł
- Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
- Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
design by fast4net