Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:
Kup bilet

YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN!
Spektakle gościnne

Data premiery:
20.11.2003

Realizatorzy:


DRODZY WIDZOWIE,

działając zgodnie z obowiązującym prawem a w szczególności w związku z obowiązkową 10 dniową kwarantanną (covid-19) dla podróżujących spoza strefy Schengen oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego jesteśmy zmuszeni przenieść datę koncertu w zbliżającej się trasie YAMATO – The Drummers of Japan - z listopada 2021 na listopad 2022r.
 
Nowa data koncertu YAMATO – The Drummers of Japan 2022r.:

03-11-2021 – ŁÓDŹ – Teatr Wielki (19:00) przeniesiony na: 02-11-2022 (19:00)

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie.

Z poważaniem,
YAMATO – The Drummers of Japan
oraz Zespół Makroconcert.


DRODZY WIDZOWIE,

w związku z panującą obecnie sytuacją w kraju związaną z pandemią COVID-19 zmuszeni jesteśmy do przełożenia terminu koncertu grupy YAMATO w Teatrze Wielkim w Łodzi. Wydarzenie, które miało się odbyć 2 listopada 2020 r. (g.19:00) zostaje przeniesione na 3 listopada 2021 r. (g.19:00).

Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie.

Jesteśmy przekonani, że koncert przeniesiony na listopad 2021 r. będzie miał wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensuje Państwu dłuższy czas oczekiwania.
Do zobaczenia!

Z poważaniem,
Artyści z YAMATO oraz Zespół Makroconcert.YAMATO – The Drummers of Japan
 
Spektakularna grupa YAMATO - najbardziej znani japońscy bębniarze świata powrócą do Polski ze swoim najnowszym show w listopadzie 2022 roku. Jedyne w swoim rodzaju oryginalne brzmienia Dalekiego Wschodu, ogromna dawka optymizmu, duchowej energii oraz dreszcze emocji! Wydobywane przez muzyków dźwięki inspirowane są tradycyjną muzyką japońską, ale stanowią jej współczesne, przewrotne wariacje. Każdy z artystów prowadzi własne kabaretowo-teatralne show. Zapierające dech w piersiach solowe popisy przeplatają się z fenomenalnymi, transowymi utworami zbiorowymi. Zespół YAMATO słynie ze spektakularnych wizualnie widowisk, na których prezentuje sztukę gry na tradycyjnych bębnach taiko. Przedstawienie, podczas którego artyści prezentują swoją ogromną fizyczną wydajność posługując się kilkoma tuzinami bębnów, o średnicy sięgającej pięciu metrów i pałeczkami o wadze do 3,5 kilograma, jest przeżyciem pozostawiających widzów bez tchu! Występ artystów z Japonii to niezwykłe połączenie odgłosów bębnów z dźwiękami tradycyjnych instrumentów strunowych szarpanych (koto, chappa, shino-bue, samisen, kane). YAMATO wspaniale interpretuje muzyczne tradycje, które od wieków związane są z kulturą i religią Kraju Kwitnącej Wiśni.
„Artyści w sposób niezwykły łączą energię szalonych rockmanów
z duchowością Dalekiego Wschodu
.”
The Scotsman


„Yamato to wybitnymi wykonawcy przeskakując tak z bębna na bęben.
Show jest niezwykle porywające, energiczne, głośne i różnorodne.”

The Independent

Ta idealna synchronizacja nie byłaby możliwa bez setek godzin intensywnych treningów i ekstremalnej koncentracji. Fantastyczne show jakie prezentują absorbuje taką ilość energii artystów, że potrzebują oni dwunastu godzin wypoczynku, aby zregenerować siły. Unikatowi bębniarze, wśród których zobaczymy również kobiety, od pierwszych uderzeń zachwycają i oczarowują publiczność rytmem, choreografią i dźwiękiem. Dzięki połączeniu instrumentów muzycznych i wyćwiczonej technice gry, występy YAMATO oferują widzom niezwykłą różnorodność. Zaskakujące akrobacje połączone z wyśmienitym humorem artystów sprawiają, że widowisko z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich widzów. Pokaz zachwyca również dzięki kolorowym, autentycznym japońskim strojom bębniarzy.

Do tej pory zespół wystąpił już w ponad 50 krajach na świecie angażując w swoje występy aż 6 mln widzów. W listopadzie 2022 będziemy mieli okazję gościć tę wyjątkową grupę japońskich artystów w Polsce!  Wszystkich, którzy chcą naładować się niesamowitą dawką energii podczas zimnej, polskiej jesieni zapraszamy na niezapomniane show do: Łodzi, Torunia, Lublina, Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Gdyni oraz Zabrza.

Bilety do nabycia na:  www.makroconcert.plwww.ebilet.pl / www.eventim.pl


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net