Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Majówka 2021 z Teatrem Wielkim
data dodania:
1.05.2021
Szanowni Państwo,
rozpoczynając majówkę, nie zapominamy o świętach przypadających w tym czasie. Przed nami długi majowy weekend – okres kojarzący się głownie z wypoczynkiem i pierwszymi wiosennymi wyjazdami. Korzystając z wypoczynku warto jednak pamiętać o świętach narodowych, które przypadają w tym czasie: 2 maja to Dzień Flagi Rzeczypospolitej, 3 maja – Święto Konstytucji.
Na tę okoliczność artyści Teatru Wielkiego w Łodzi we współpracy z TVP3 Łódź przygotowali wspólnie niespodziankę, której premiera odbędzie się na antenie TVP3 Łódź już 3 maja 2021 o g. 18.00.

Dzień wcześniej – w niedzielę 2 maja 2021 – zapraszamy Państwa na restransmisję jednego z ważniejszych wydarzeń artystycznych tego sezonu, opery DON CARLOS Giuseppe Verdiego w gwiazdorskiej obsadzie. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi w wersji koncertowej w inscenizacji Michała Znanieckiego wystąpili: Aleksandra Kurzak, Roberto Alagna, Rafał Siwek, Andrzej Dobber, Monika Ledzion-Porczyńska oraz soliści, chór, balet i orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi pod kierownictwem Maestro Vladimira Kiradjieva.

Retransmisję spektaklu będzie można obejrzeć 2 maja 2021 o godz. 13.55 na antenie TVP Kultura (UWAGA! nastąpiła zmiana godziny emisji na 14:05) lub w Internecie za pośrednictwem strony: KLIK
Do zobaczenia!
__________

Szanowni Państwo,

z okazji majowych uroczystości życzenia pięknego świętowania i miłego weekendu skierował do Państwa Dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi Dariusz Stachura: 


Fot.: Joanna Miklaszewska
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net