Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
PGE Polska Grupa Energetyczna Mecenasem Teatru Wielkiego w Łodzi
data dodania:
12.05.2021
Z radością informujemy, że PGE Polska Grupa Energetyczna od maja bieżącego roku została Mecenasem Teatru Wielkiego w Łodzi.

Dla naszego Teatru oznacza to wsparcie, które pozwoli na jeszcze większą aktywność artystyczną. Od dzisiaj gramy razem z jeszcze większą dawką emocji i energii!
PGE Polska Grupa Energetyczna jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa, wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Odgrywa kluczową rolę w modernizacji sektora energetycznego, a wizja spółki przekłada się na trzy priorytety strategiczne, które obejmują:
 
- wytwarzanie energii przyjaznej dla środowiska
- świadczenie nowoczesnych usług energetycznych
- sprawne i efektywne funkcjonowanie Grupy PGE
 
Cieszy nas fakt, że PGE Polska Grupa Energetyczna docenia działania Teatru Wielkiego w Łodzi, marki rozpoznawalnej wśród instytucji kultury w Polsce. Oznacza to, że jesteśmy ważnym punktem na mapie kulturalnej Polski dostrzeganym przez znaczące firmy jako instytucja, którą warto wspierać, i w którą warto inwestować. Dzięki PGE Polskiej Grupie Energetycznej wyjątkowa sztuka, jaką jest opera i balet, zyskała dodatkowe możliwości rozwoju i tworzenia.

Obydwa podmioty cechuje niezwykła pasja i zaangażowanie we wszystkie działania, których się podejmują. Wspólnym celem jest wniesienie jak największego dorobku w życie kulturalne regionu łódzkiego, a także całego kraju. Otrzymane od PGE Polskiej Grupy Energetycznej wsparcie i zaufanie, zwłaszcza w dobie pandemii, motywuje Teatr do realizacji jeszcze
większych i śmielszych artystycznie przedsięwzięć.
 
Teatr Wielki w Łodzi i Polska Grupa Energetyczna to połączenie idealne! Od teraz będziemy
działać wspólnie na rzecz kultury i sztuki.
 
Od dziś gramy razem!
 
#PGE #TeatrWielkiLodz #TeatrWielkichEmocji
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net