Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
AIDA wróciła!
data dodania:
23.04.2022
Zapraszamy na fotorelację z wczorajszego przedstawienia opery AIDA Giuseppe Verdiego. Spektakl powrócił po długiej przerwie na naszą scenę. 
Wreszcie mogliśmy zobaczyć na scenie widowisko, które od lat cieszy się uznaniem widzów. Nie inaczej było wczoraj, pełna widownia i burza oklasków to emocje, za którymi tęskniliśmy już bardzo. Dziękujemy za to gorące przyjęcie!
Wczorajszy spektakl był wyjątkowy również z powodu gości - odtwórców głównych ról: Sarah Tisba pięknie zaśpiewała partię Aidy, a partnerowali jej: w partii Radamesa Gianni Mongiardino, Agnieszka Makówka (Amneris), Rafał Pikała (Faraon), Robert Ulatowski (Ramfis), Zenon Kowalski (Amonasro), Patrycja Krzeszowska (Kapłanka) i Dawid Kwieciński (Posłaniec), orkiestrę rewelacyjnie poprowadził Maestro Tadeusz Kozłowski.  

Jeśli ktoś z Państwa nie mógł być wczoraj na spektaklu zapraszamy dzisiaj, (jeszcze kilka biletów zostało, ale trzeba się śpieszyć) będą równie wielkie emocje, bo w roli Radamesa wystąpi po raz pierwszy Dominik Sutowicz, partię Amneris zaśpiewa Olga Maroszek, a w roli Aidy usłyszymy i zobaczymy gościnnie Jolantę Wagner, Kapłanką zaś będzie Aleksandra Borkiewicz. Rafał Pikała, Robert Ulatowski, Zenon Kowalski i Dawid Kwieciński z towarzyszeniem naszej orkiestry pod batutą Maestro Tadeusza Kozłowskiego zapewniają wieczór pełen wspaniałych muzycznych wrażeń.

To piękne widowisko w reżyserii Marka Weisa fotografowała Joanna Miklaszewska.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net