Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
1.04.2019
Cieszymy się mogąc przekazać tak wspaniałą wiadomość. Solistka naszego Teatru - Joanna Woś, została dziś nagrodzona w Operze Śląskiej Złotą Maską


data dodania:
29.03.2019
Solistka-adeptka naszego Teatru 7 kwietnia po raz pierwszy wystąpi jako Eliza Doolittle w naszym ponadczasowym musicalu „My fair lady”. Z radością informujemy również o sukcesach naszej Artystki w prestiżowych, międzynarodowych konkursach wokalnych.

data dodania:
28.03.2019
W środę 27 marca – w dniu Międzynarodowego Dnia Teatru odbyła się konferencja prasowa przed premierą „Samsona i Dalili” Camilla Saint-Saensa. Honory Gospodarza czynił  Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba – reprezentując organ prowadzący  dla Teatru Wielkiego w Łodzi, czyli Samorząd Województwa Łódzkiego chciałbym wyrazić słowa uznania wobec działań realizowanych w tej placówce. Nie ma wątpliwości, że łódzka opera jest dobrą wizytówką instytucji kultury naszego miasta i regionu.

data dodania:
27.03.2019
58 lat temu uchwalono Międzynarodowy Dzień Teatru, który w Teatrze Wielkim w Łodzi uczciliśmy wycieczką po gmachu naszego budynku zorganizowaną dla zainteresowanych widzów.

27 marca Tadeusz Kopacki - najwspanialszy amant polskiej sceny operowej, wyśmienity tenor, wielka legenda Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Opery Łódzkiej, w której debiutował, obchodzi swoje 90 urodziny!
Z tej okazji życzymy zdrowia oraz radości!

data dodania:
27.03.2019
Informujemy, że znane są już premierowe obsady do spektaklu "Samson i Dalila".

data dodania:
26.03.2019
Po prostu - najpiękniejsze chóry świata.

data dodania:
26.03.2019

Czy widzieli już Państwo nasz Teatr od kulis? Jedną z największych scen w Polsce, magazyny z okazałymi i monumentalnymi dekoracjami oraz inne atrakcyjne przestrzenie?


data dodania:
22.03.2019
SAMSON I DALILA - w Nowym Jorku i Wiedniu już widzieli, teraz czas na Łódź!

data dodania:
20.03.2019
Próby do premiery "Samsona i Dalili" trwają.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

data dodania:
20.03.2019
Na niedzielny (24.03) spektakl "Ścieżek życia" mamy dla studentów specjalną  ofertę!
W kasach Teatru Wielkiego w Łodzi kupić można bilety w promocyjnej cenie 25 zł za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.
Promocja dotyczy wszystkich stref, oczywiście w miarę dostępności miejsc.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net