Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
15.09.2020
Jutro – 16 września 2020 roku o g. 19 – w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Żytnie będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w kolejnym koncercie z cyklu Województwo Łódzkie w hołdzie Janowi Pawłowi II, którego organizatorem jest Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Grzegorz Schreiber.

data dodania:
10.09.2020
W środę, 9 września 2020 w ogrodach przy kościele farnym pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie  w odbył się drugi z koncertów papieskich, który upłynął w przemiłej i radosnej atmosferze! Serdecznie dziękujemy za entuzjazm, jakim Publiczność obdarzyła naszych Artystów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Na koncerty z cyklu WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE W HOŁDZIE ŚW. JANOWI PAWŁOWI II zaprasza Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. Na kolejne wydarzenie zapraszamy już 16.09.2020 do Żytna.

data dodania:
8.09.2020
Rozpoczęliśmy przygotowania do najbliższej premiery, która odbędzie się w koprodukcji z Akademią Muzyczną w Łodzi! Studenci pracują pod okiem znakomitej Evy Buchmann - pamiętają Państwo operę "Semele" na deskach naszego Teatru w Jej reżyserii?

data dodania:
7.09.2020
W sobotę (5 września) cała Polska czytała Balladynę. W Łodzi Narodowe Czytanie przybrało wyjątkową formę w ogrodach Pałacu Herbsta, gdzie fragmenty dramatu Juliusza Słowackiego przybliżyli artyści teatrów Wielkiego i Jaracza oraz pracownicy Biblioteki Wojewódzkiej w Łodzi.

data dodania:
3.09.2020
Poniżej znajdą Państwo regulamin Teatru Wielkiego w Łodzi wprowadzony w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2.
data dodania:
3.09.2020
W sobotę 5 września 2020 roku o g. 12.00 zapraszamy Państwa do Ogrodów Muzeum Pałacu Herbsta w Łodzi (ul. Przędzalniana 72) na Narodowe Czytanie Balladyny Juliusza Słowackiego, na które zapraszają Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber, Teatr Wielki w Łodzi, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi, Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi i Muzeum Sztuki w Łodzi.

data dodania:
2.09.2020
Szanowni Państwo,
 
nie możemy się doczekać Waszego powrotu na widownię Teatru Wielkiego w Łodzi. W najbliższy weekend spotkamy się z Państwem podczas trzech spektakli Greka Zorby (4, 5, 6.09). Ponieważ są to przedstawienia, które zostały przeniesione z marca i kwietnia 2020 roku, prosimy o wyrozumiałość podczas zajmowania miejsc na widowni. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną opracowaliśmy bowiem szereg rozwiązań sanitarnych, tak by czuli się Państwo w naszym Teatrze bezpiecznie.data dodania:
1.09.2020
Ostatnie koncerty z cyklu SIERPNIOWE WIECZORY Z GWIAZDAMI minęły nam w znakomitych nastrojach – pomimo załamania pogody i zmiany miejsca w niedzielę.
 
Dziękujemy Państwu za dwa niezapomniane weekendy, cztery pełne emocji koncerty. Mamy nadzieję, że czuć było energię, jaką dla Państwa gromadziliśmy przez ostatnie 6 miesięcy...
 
Przed nami spektakle "Greka Zorby", kolejne koncerty papieskie w regionie z cyklu "Województwo Łódzkie w hołdzie św. Janowi Pawłowi II" – najbliższy koncert już 9 września w Bełchatowie!  Również przygotowujemy się do... dwóch premier - "Lo Speziale" i "Cosi fan tutte"!

data dodania:
1.09.2020
Zaproszenie do złożenia oferty dotyczącej postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyłączonego ze stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo Zamówień Publicznych
 
1 | 2 |
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net