Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
4.01.2021

Teatr Wielki w Łodzi jest beneficjentem wsparcia ze Środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

 

data dodania:
31.12.2020
Każdy rok przynosi nam nowe cele i wyzwania. Rok 2020 był wyjątkowo trudny, wymagał cierpliwości i siły. Jednak jesteśmy pewni – i tego Państwu życzymy – że rok 2021 będzie przychylny i szczęśliwy. Wierzymy też, że w zbliżającym się roku będziemy nieustannie spotykać się z Państwem w Teatrze, by razem doświadczać kulturalnych wrażeń, których tak bardzo nam brakowało.

Przypominamy najważniejsze wydarzenia minionego roku:

data dodania:
31.12.2020
Teatr Wielki w Łodzi został uhonorowany Nagrodą Marszałka Województwa Łódzkiego w kategorii Organizacja wydarzenia kulturalnego za przygotowanie koncertu Województwo Łódzkie w hołdzie dla św. Jana Pawła II.

data dodania:
30.12.2020
Pandemia koronawirusa, z którą zmaga się obecnie cały świat, sprawiła, że nasz kontakt z Państwem od marca jest znacznie ograniczony. Tymczasem po 9 miesiącach walki z wirusem nadszedł przełomowy moment: w Polsce dostępna jest już szczepionka przeciwko COVID-19. To ogromna szansa by chronić nasze społeczeństwo przed niebezpieczną chorobą, ale także, by odmrozić gospodarkę i kulturę.
data dodania:
28.12.2020
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jadwigi Krygier, wieloletniej kierowniczki widowni naszego Teatru.


data dodania:
25.12.2020
W miniony weekend przedstawicielom mediów zaprezentowaliśmy przedpremierowy pokaz opery "Don Pasquale". Z radością prezentujemy pierwsze recenzje i zachęcamy do ich lektury.

data dodania:
24.12.2020
Życzymy Państwu zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz wiele nadziei na przyszły rok!

data dodania:
19.12.2020
DON PASQUALE tegorocznym prezentem na święta i Nowy Rok od Teatru Wielkiego w Łodzi!
 
Zapraszamy do rodzinnego oglądania jednej z najdoskonalszych oper komicznych wszech czasów. Spektakl w reżyserii Michała Znanieckiego pod mistrzowską batutą Maestro Tadeusza Kozłowskiego i z udziałem solistów znanych również z międzynarodowych scen. Najnowszą premierę będzie można oglądać w Internecie już od 26 grudnia 2020. Bilety już w sprzedaży!

data dodania:
18.12.2020
W ostatni przedświąteczny weekend w Teatrze Wielkim w Łodzi rozpocznie się rejestracja premiery opery W.A. Mozarta Così fan tutte, którą będą mogli Państwo już niedługo zobaczyć za pośrednictwem naszej strony. Kierownictwo muzyczne nad wydarzeniem objął Marcin Werner, realizacji i inscenizacji podjął się Waldemar Stańczuk.

data dodania:
17.12.2020
W czasie, gdy kurtyna podnosi się tylko w internecie, w Teatrze Wielkim w Łodzi nie zwalniamy tempa pracy! Bez udziału publiczności, ale z myślą o niej przygotowujemy nowe premiery i koncerty online, szykujemy również świąteczne niespodzianki.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net