Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
16.05.2019
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w imprezach towarzyszących XXV Łódzkim Spotkaniom Baletowym. Przygotowaliśmy dla Państwa spotkania z artystami, wystawy oraz projekcje filmów dokumentalnych.

data dodania:
15.05.2019
„XXV jubileuszową edycję Łódzkich Spotkań Baletowych uważam za otwartą!” – tymi słowami Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, Pan Zbigniew Ziemba wraz z Panem Krzysztofem Marciniakiem, Zastępcą Dyrektora ds. artystycznych TWŁ otworzyli Festiwal, który zainaugurowaliśmy premierą baletową „Cisza/Silence”.

data dodania:
13.05.2019
Miło nam, że promocja dla studentów na premierę „Ciszy” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Chcemy zatem zaprosić studentów na drugą odsłonę naszej promocji związanej z XXV jubileuszowymi Łódzkimi Spotkaniami Baletowymi - „Studencie, nie bój się klasyki!”

data dodania:
13.05.2019
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi zaprasza do udziału w przesłuchaniu na stanowisko:
PIANISTA KOREPETYTOR SOLISTÓW – AKOMPANIATOR
data dodania:
8.05.2019
Próby do spektaklu baletowego "Cisza/Silence" wciąż trwają. Premiera inaugurująca XXV jubileuszowe Łódzkie Spotkania Baletowe odbędzie się już za kilka dni. Baletową interpretację życia Beethovena zobaczyć będzie można w Teatrze Wielkim w Łodzi 11, 12 i 31 maja 2019.


data dodania:
8.05.2019
Miło nam poinformować, że dziś dotarł do nas dyplom potwierdzający objęcie Patronatem Honorowym  XXV jubileuszowych Łódzkich Spotkań Baletowych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

data dodania:
7.05.2019
Dla studentów przygotowaliśmy specjalną ofertę.
Na drugą premierę spektaklu baletowego "CISZA/SILENCE", który odbędzie się 12 maja 2019, o godz. 19:00

data dodania:
7.05.2019
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi zaprasza do udziału w przesłuchaniu na stanowisko:

muzyk orkiestry – pierwsze skrzypce,
muzyk orkiestry – drugie skrzypce
data dodania:
30.04.2019
W dniu 5 maja po spektaklu "Niestraszny Straszny Dwór", który odbędzie się na Placu Dabrowskiego, Łódzka Kolej Aglomeracyjna wprowadzi ofertę specjalną "powrót gratis" dla uczestników obchodów Roku Moniuszki.

Warunkiem skorzystania z oferty jest przyjazd do łodzi pociągiem ŁKA oraz uzyskanie pieczęci na bilecie. Podstemplowany bilet upoważnia do bezpłatnego powrotu pociągami ŁKA na tej samej trasie.

Stoisko ŁKA znajdziecie Państwo na Placu Dąbrowskiego.

data dodania:
30.04.2019
2 i 4 maja zapraszamy do naszych kas. Czekają na Państwa jeszcze bilety na jubileuszowe XXV Łódzkie Spotkania Baletowe.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net