Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
18.04.2019
Wszystkim naszym Widzom, Sympatykom, Przyjaciołom i Melomanom życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych, uśmiechu, spokoju i otuchy oraz muzycznej refleksji i doświadczania artystycznych wzruszeń podczas naszych spektakli.
 
 
Dyrekcja i Zespół Teatru Wielkiego w Łodzi

data dodania:
18.04.2019
Szanowni Państwo,

informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych kasy Teatru będą nieczynne w dniach: 20-22 kwietnia 2019 roku.

Zachęcamy do zakupu biletów on-line a do kas zapraszamy od wtorku 23 kwietnia od godz. 12:00 :)

data dodania:
18.04.2019
Zapraszamy do zwiedzania zakamarków zaplecza technicznego Teatru Wielkiego w Łodzi, które zostały zmodernizowane dzięki funduszom europejskim. W ramach wycieczki będzie można wejść do miejsc na co dzień niedostępnych dla widzów.

data dodania:
17.04.2019
Miał 57 lat i aż trudno uwierzyć, że musimy pisać o Nim w czasie przeszłym. W naszym Teatrze był Osobą szczególnie cenioną, lubianą i wyczekiwaną – Wielkim Artystą, który swoją niezwykłą  osobowością plastyczną, intelektem, urokiem osobistym i specyficznym poczuciem humoru zjednywał sobie natychmiastową sympatię nas wszystkich.

data dodania:
13.04.2019
Z Paryża (Mimi, Cyganeria) przez Rzym (Tosca) aż do Zakazanego Miasta w Pekinie. Będzie to trzecia opera Pucciniego w wykonaniu naszej Artystki i tym samym spełnienie Jej marzeń. Już w najbliższą niedzielę na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi Monika Cichocka po raz pierwszy wystąpi jako Księżniczka z lodu, który roznieca ogień.

data dodania:
12.04.2019
Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że poniedziałkowy koncert na sali kameralnej "Moniuszkowy zawrót głowy: Liryczne Inspiracje" został odwołany.

Zwrot biletów możliwy w kasie Teatru Wielkiego w Łodzi.
Zwrot biletów zakupionych online według regulaminu serwisu bilety24.pl

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
data dodania:
8.04.2019

Zawsze z dumą informujemy o sukcesach naszych artystów. W tegorocznym, IV Międzynarodowym Konkursie Wokalistyki Operowej im. Adama Didura brała udział dwójka naszych śpiewaków - Hanna Okońska oraz Arkadiusz Jakus.


data dodania:
5.04.2019
Szanowni Państwo, chcemy poinformować, że w związku z "DOZ Maraton Łódź" w okolicy naszego Teatru nastąpią utrudnienia. Od godziny 8 do 14 ruch zostanie zatrzymany.
data dodania:
3.04.2019
30 i 31 marca 2019 r. w Teatrze Wielkim w Łodzi miała miejsce premiera opery "Samson i Dalila".

data dodania:
1.04.2019
Cieszymy się mogąc przekazać tak wspaniałą wiadomość. Solistka naszego Teatru - Joanna Woś, została dziś nagrodzona w Operze Śląskiej Złotą Maską


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net