Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
10.12.2019
Rozpoczęła się sprzedaż karnetów premierowych na rok 2020.
Zakupu dokonywać można w Biurze Obsługi Widzów. Zapraszamy.

data dodania:
9.12.2019
Muzyczna opowieść o wszędobylskim i wszystkomogącym „golibrodzie" o imieniu Figaro; komedia intryg i pomyłek - rewelacyjne przedstawienie w reżyserii Natalii Babińskiej -  nagrodzone Złotą Maską za najlepszy spektakl w sezonie 2013/2014 - wraca na scenę Teatru Wielkiego w Łodzi! Już 18 i 19 stycznia 2020 roku!

data dodania:
5.12.2019
Szanowni Państwo, informujemy o zmianie w repertuarze styczniowym. Spektakl „Viva la Mamma” planowany na 11 stycznia z przyczyn niezależnych od Teatru został przełożony na 12 stycznia 2020 r. (niedziela).
 
Bilety trzeba wymienić w kasie Teatru, jeśli jednak niedzielny termin Państwu nie odpowiada można dokonać ich zwrotu. Za bilety zakupione w Teatrze kasa zwraca pieniądze, natomiast za bilety kupione online, zwrot będzie możliwy za pośrednictwem portalu bilety24 (regulamin). Istnieje możliwość wymiany biletów na spektakle w innym terminie. Za utrudnienia przepraszamy i serdecznie zapraszamy na przedstawienie w dniu 12 stycznia.

data dodania:
3.12.2019

2 grudnia 2019 odbyły się Warsztaty artystyczne, których tematem przewodnim był Stanisław Moniuszko. Na zajęciach wokalnych, muzycznych, scenograficznych i baletowych młodzież ze szkół podstawowych regionu łódzkiego miała okazję dowiedzieć się jak powstaje spektakl operowy. Sami projektowali stroje do Strasznego dworu lub Halki, śpiewali arię, zatańczyli mazura. Ciekawostką była również gra planszowa „Stanisław Moniuszko” przygotowana przez Teatr Wielki-Operę Narodową specjalnie z okazji 200. rocznicy urodzin kompozytora. Dzięki staraniom Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi kilkanaście takich gier trafiło do nas, a za naszym pośrednictwem do szkół biorących udział w Warsztatach artystycznych. Gra to nie tylko dobra zabawa ale jednocześnie doskonałe zdobywanie wiedzy o Moniuszce. Wszyscy obdarowani obiecali, że zachęceni tą zabawą z pewnością rozegrają nie jeden jeszcze turniej Moniuszkowski. Życzymy dobrej zabawy.


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net