Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
20.11.2020
Z ciężką chorobą walczyła długo i dzielnie, nie poddawała się, a swoją aktywnością – wbrew przeciwnościom losu – udowadniała, że jeszcze jest, jeszcze chce i jeszcze może.
Powiedzieć o Joli, że była Artystką baletu naszego Teatru, to powiedzieć bardzo niewiele – Ona była jego duszą, ...

data dodania:
19.11.2020
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Wybitnego Dyrygenta, dyrektora artystycznego Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu Maestro Gabriela Chmury. Człowieka o niezwykłej osobowości, wielkiego duchem i czynem, wspaniałego Artysty i Człowieka. Maestro Gabriel Chmura nie ustawał w propagowaniu za granicą twórczości polskich kompozytorów, a dzieła którymi dyrygował nabierały szczególnego blasku i muzycznego mistrzostwa.
Rodzinie i Bliskim Maestro Gabriela Chmury oraz wszystkim pracownikom Teatru Wielkiego im. S. Moniuszki w Poznaniu składamy wyrazy współczucia.
data dodania:
18.11.2020
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Andrzeja Zapałowskiego, wieloletniego kierownika sceny naszego Teatru.

data dodania:
17.11.2020
Każdą instytucję kultury tworzą ludzie, ich talenty, pasje i historie. Jesteśmy dumni z tego, że Artyści Teatru Wielkiego w Łodzi mogą pochwalić się tak licznymi osiągnięciami.

data dodania:
13.11.2020
Szanowni Państwo,

wprowadzone obostrzenia nie pozwoliły na obejrzenie premiery Głos ludzki Francisa Poulenca razem z widzami. Z tego powodu wspólnie z TVP3 Łódź chcieliśmy dzień później zaprosić Państwa na retransmisję tego spektaklu. Problemy techniczne, które pojawiły się w trakcie realizacji, uniemożliwiły niestety prezentację tego wydarzenia na poziomie satysfakcjonującym zarówno Telewizję Polską, jaki i Teatr Wielki w Łodzi. 

Za zaistniałą sytuację chcieliśmy gorąco przeprosić przede wszystkim widzów, realizatorów oraz artystów opery.

Z poważaniem,
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi
data dodania:
13.11.2020
Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszonymi obostrzeniami dotyczącymi między innymi działalności instytucji kultury, uprzejmie informujemy, że Kasy Biletowe Teatru pozostaną zamknięte do 29 listopada 2020 r.

Wszelkich informacji udziela Biuro Obsługi Widza:
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 pod numerem: 42 633 31 86 lub 507 010 606.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
data dodania:
11.11.2020
Śpiewając hymn narodowy, mocniej niż kiedykolwiek czujemy wspólnotę naszego narodu. Wracamy pamięcią do burzliwej historii Ojczyzny i czujemy się dumni, że jesteśmy jej częścią.
data dodania:
7.11.2020
Zaplanowana na 7 listopada 2020 r. w Teatrze Wielkim w Łodzi długo wyczekiwana premiera Głosu ludzkiego, opery-monodramu Francisa Poulenca z udziałem Joanny Woś, w związku z ogłoszonymi obostrzeniami nie mogła odbyć się z udziałem publiczności. Mamy jednak nadzieję, że dołączą Państwo do tego wydarzenia w swoich domach – zapraszamy do oglądania retransmisji premiery na antenie TVP 3 Łódź w najbliższą niedzielę, 8 listopada o godzinie 19.00.

data dodania:
6.11.2020
Szanowni Widzowie,

uprzejmie informujemy, że premiera spektaklu Głos ludzki zaplanowana na 7 i 8 listopada 2020 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi została odwołana.

Szczegółowych informacji w sprawie zwrotów biletów udzieli Państwu Biuro Obsługi Widza:
od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 pod numerem: 42 633 31 86 lub 507 010 606.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

data dodania:
4.11.2020

Szanowi Państwo,

w związku z ogłoszonymi dziś obostrzeniami dot. między innymi działalności instytucji kultury, informujemy, że spektakle zaplanowane do końca listopada 2020 nie odbędą się.

Mamy również dobrą informację:

Pomimo że nie będziemy mogli spotkać się z Państwem w Teatrze na przedstawieniach zaplanowanych na 7 i 8 listopada, zapraszamy do oglądania spektaklu premierowego GŁOS LUDZKI na antenie TVP3 Łódź w niedzielę 8 listopada o g. 19.00.


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net