Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
15.03.2022
Teatr Wielki w Łodzi
zaprasza na przesłuchania na stanowisko
artysty chóru w grupie głosów tenor
 

data dodania:
15.03.2022
Muzyka łagodzi obyczaje - mówił Jerzy Waldorff – legenda polskiego życia muzycznego, a przez to, że towarzyszy nam, na co dzień, nie zastanawiamy się czy i jaki ma nas wpływ – a z pewnością ma! 

data dodania:
9.03.2022
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi informuje, że w bieżącym sezonie artystycznym odstępuje od realizacji premiery musicalu "Korczak".
data dodania:
2.03.2022
Szanowni Państwo,

łączymy się w geście solidarności z całym Narodem Ukraińskim, wyrażając swój zdecydowany sprzeciw barbarzyńskiej i zbrodniczej napaści na ludność cywilną: osoby stare, ojców, bezbronne matki i dzieci.
W chwili obecnej jedyną naszą bronią jest pomoc Narodowi Ukraińskiemu poprzez przekazywanie darów rzeczowych i wpłaty finansowe. Nie bądźmy obojętni na krzywdę jaka dzieje się tuż obok nas. Pokażmy swoją postawą, że zdecydowanie przeciwstawiamy się wojnie i wszelkim formom agresji.
Zróbmy wszystko, aby obecna sytuacja nie przerodziła się w podobny horror dla całego Świata.
Zachęcamy Państwa do wspierania Narodu Ukraińskiego, w każdy możliwy pokojowy sposób.
 
Dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi Dariusz Stachura


data dodania:
2.03.2022
Zapraszamy do zapoznania się z marcowym repertuarem.

data dodania:
27.02.2022
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jolanty Krzywańskiej - wieloletniej Artystki chóru naszego Teatru.

data dodania:
16.02.2022
Jeśli w czasie ferii poszukujecie alternatywnej formy rozrywki, a warunki na zewnątrz nie sprzyjają relaksacyjnym spacerom - wybierzcie Teatr Wielki w Łodzi!

data dodania:
10.02.2022
Gala Jubileuszowa 55-lecia Teatru Wielkiego w Łodzi już za nami, ale świętować możemy dalej. Dziś prezentujemy najnowsze wydawnictwa, jakie przygotowaliśmy na ten jubileuszowy rok.

data dodania:
10.02.2022
Tym razem w Teatrze Wielkim w Łodzi świętować będziemy Jubileusz 50-lecia Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków!

data dodania:
4.02.2022
Szanowni Państwo,
z wielką przykrością informujemy, że spektakl opery „Straszny dwór” S. Moniuszki, który zaplanowany był na 11 lutego 2022 roku, godz. 11.00 jest odwołany.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net