Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
30.04.2019
W dniu 5 maja po spektaklu "Niestraszny Straszny Dwór", który odbędzie się na Placu Dabrowskiego, Łódzka Kolej Aglomeracyjna wprowadzi ofertę specjalną "powrót gratis" dla uczestników obchodów Roku Moniuszki.

Warunkiem skorzystania z oferty jest przyjazd do łodzi pociągiem ŁKA oraz uzyskanie pieczęci na bilecie. Podstemplowany bilet upoważnia do bezpłatnego powrotu pociągami ŁKA na tej samej trasie.

Stoisko ŁKA znajdziecie Państwo na Placu Dąbrowskiego.

data dodania:
30.04.2019
2 i 4 maja zapraszamy do naszych kas. Czekają na Państwa jeszcze bilety na jubileuszowe XXV Łódzkie Spotkania Baletowe.

data dodania:
30.04.2019
5 maja, w niedzielę o godz. 20:30 zapraszamy na "Niestraszny Straszny Dwór", plenerową wersję znanej wszystkim opery Stanisława Moniuszki, którą to uczcimy obchody 200 rocznicy jego urodzin.

data dodania:
24.04.2019

Teatr Wielki w Łodzi
zaprasza
na przesłuchania na stanowisko
artysty chóru w grupie głosów tenor

program przesłuchania:
G. Bizet CARMEN – La cloche a sonne, I akt
G. Verdi NABUCCO – Va, pensiero…

Termin przesłuchań:
31 maja 2019, godz. 12.00
Teatr Wielki w Łodzi (wejście od ul. Jaracza)

Zgłoszenia (CV) proszę przesyłać do 25 maja 2019 na adres:
e-mail: m.salski@teatr-wielki.lodz.pl


 


data dodania:
23.04.2019

Już w najbliższy weekend odbędzie się Próba Otwarta Baletu.

Dla wielbicieli spotkań na najwyższym piętrze naszego teatru kolejna okazja, by zobaczyć pracę tancerzy od kuchni. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak tancerze przygotowują się do przedstawień i jak wygląda ich praca, zapraszamy.


data dodania:
22.04.2019
Każdy z Państwa będzie mógł podzielić się książkami w akcji organizowanej przez Zaczytanych. A cel jest szczytny - pomogą one w stworzeniu nowych bibliotek w hospicjach dla dzieci. Zbiórka będzie odbywać się przy kasach Teatru
w dniach: 23 kwietnia - 26 maja. 

data dodania:
18.04.2019
Wszystkim naszym Widzom, Sympatykom, Przyjaciołom i Melomanom życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych, uśmiechu, spokoju i otuchy oraz muzycznej refleksji i doświadczania artystycznych wzruszeń podczas naszych spektakli.
 
 
Dyrekcja i Zespół Teatru Wielkiego w Łodzi

data dodania:
18.04.2019
Szanowni Państwo,

informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych kasy Teatru będą nieczynne w dniach: 20-22 kwietnia 2019 roku.

Zachęcamy do zakupu biletów on-line a do kas zapraszamy od wtorku 23 kwietnia od godz. 12:00 :)

data dodania:
18.04.2019
Zapraszamy do zwiedzania zakamarków zaplecza technicznego Teatru Wielkiego w Łodzi, które zostały zmodernizowane dzięki funduszom europejskim. W ramach wycieczki będzie można wejść do miejsc na co dzień niedostępnych dla widzów.

data dodania:
17.04.2019
Miał 57 lat i aż trudno uwierzyć, że musimy pisać o Nim w czasie przeszłym. W naszym Teatrze był Osobą szczególnie cenioną, lubianą i wyczekiwaną – Wielkim Artystą, który swoją niezwykłą  osobowością plastyczną, intelektem, urokiem osobistym i specyficznym poczuciem humoru zjednywał sobie natychmiastową sympatię nas wszystkich.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net