Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
14.06.2021
Dziś, w poniedziałek 14 czerwca 2021, zostały ogłoszone nominacje do Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Z dumą informujemy, że nasz Teatr otrzymał aż pięć nominacji.data dodania:
14.06.2021
Za nami wyjątkowy wieczór: podczas piątkowego spektaklu "Grek Zorba" zaprezentowaliśmy Państwu naszego mecenasa - PGE. 

data dodania:
7.06.2021
Za nami dni wspaniałej rywalizacji zwieńczone koncertem laureatów Turnieju Polskich Akademii Muzycznych. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie pragniemy podziękować za wzięcie udziału w Konkursie, któego poziom został uznany za bardzo wysoki.
 
 

data dodania:
6.06.2021
Dzisiejszy koncert Laureatów Turnieju Polskich Akademii Muzycznych zapowiada się wspaniale!

data dodania:
6.06.2021
Za nami dwa dni intensywnych emocji i świetnych wokalnych wykonań. Po długich obradach jury ujawniło listę laureatów:
 
SOPRANY:

Paulina Jabłonka, Justyna Kopeć, Karolina Podolak

TENORY:

Bartosz Gorzkowski, Maciej Jesiołkiewicz, Stanisław Napierała

data dodania:
5.06.2021
Za nami pierwszy dzień konkursowych zmagań!

data dodania:
2.06.2021
Któż by nie chciał – zwłaszcza uczestnicy konkursu wokalnego Turnieju Polskich Akademii Muzycznych, który na scenie naszego Teatru już tuż, tuż! Przed Państwem: Romuald Tesarowicz!

data dodania:
1.06.2021
W najbliższy weekend – 4-6.06.2021 – scena Teatru Wielkiego w Łodzi zmieni się w arenę konkursową. Studenci z wydziałów wokalnych z uczelni z całej Polski staną w szranki w walce o nagrody oraz udział w koncercie laureatów, na który zapraszamy Państwa już w niedzielę.

data dodania:
25.05.2021
W niedzielę 23 maja 2021 roku  z wielką radością mogliśmy gościć Państwa – naszą Publiczność – na pierwszym po długiej przerwie spektaklu granym tak jak to być powinno dla Widzów a nie tylko do kamery. Na scenie, ale również wśród publiczności można było poczuć wielkie podekscytowanie, siłę i szczęście. Tak energetycznej „Carmen” Bizeta dawno nie było. Widzowie nie kryli radości w związku z możliwością przeżycia spektaklu na żywo!  Owacje na stojąco były największym wyrazem uznania dla Artystów, ale również dowodem na to, że tak samo jak my tęsknili Państwo za wspólnym przeżywaniem operowych emocji.
 
Tego wieczoru na widowni zasiedli Pan Minister Spraw Zagranicznych Pan Zbigniew Rau oraz Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Pan Piotr Adamczyk. To zaszczyt móc Państwa gościć w murach naszego Teatru.

data dodania:
21.05.2021
Już wkrótce – 29 maja 2021 – primadonna Teatru Wielkiego w Łodzi do swojej kolekcji tytułowych bohaterek operowych dołączy kolejną - Cio-Cio-San w operze Giacomo Pucciniego. Wszystkie partie operowych heroin, które wykonywała Joanna Woś, cechowały mistrzowskie wykonanie i aktorski kunszt, czego dowodem są liczne nagrody, wyróżnienia i uznanie publiczności.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net