Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
13.04.2019
Z Paryża (Mimi, Cyganeria) przez Rzym (Tosca) aż do Zakazanego Miasta w Pekinie. Będzie to trzecia opera Pucciniego w wykonaniu naszej Artystki i tym samym spełnienie Jej marzeń. Już w najbliższą niedzielę na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi Monika Cichocka po raz pierwszy wystąpi jako Księżniczka z lodu, który roznieca ogień.

data dodania:
12.04.2019
Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że poniedziałkowy koncert na sali kameralnej "Moniuszkowy zawrót głowy: Liryczne Inspiracje" został odwołany.

Zwrot biletów możliwy w kasie Teatru Wielkiego w Łodzi.
Zwrot biletów zakupionych online według regulaminu serwisu bilety24.pl

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
data dodania:
8.04.2019

Zawsze z dumą informujemy o sukcesach naszych artystów. W tegorocznym, IV Międzynarodowym Konkursie Wokalistyki Operowej im. Adama Didura brała udział dwójka naszych śpiewaków - Hanna Okońska oraz Arkadiusz Jakus.


data dodania:
5.04.2019
Szanowni Państwo, chcemy poinformować, że w związku z "DOZ Maraton Łódź" w okolicy naszego Teatru nastąpią utrudnienia. Od godziny 8 do 14 ruch zostanie zatrzymany.
data dodania:
3.04.2019
30 i 31 marca 2019 r. w Teatrze Wielkim w Łodzi miała miejsce premiera opery "Samson i Dalila".

data dodania:
1.04.2019
Cieszymy się mogąc przekazać tak wspaniałą wiadomość. Solistka naszego Teatru - Joanna Woś, została dziś nagrodzona w Operze Śląskiej Złotą Maską


data dodania:
29.03.2019
Solistka-adeptka naszego Teatru 7 kwietnia po raz pierwszy wystąpi jako Eliza Doolittle w naszym ponadczasowym musicalu „My fair lady”. Z radością informujemy również o sukcesach naszej Artystki w prestiżowych, międzynarodowych konkursach wokalnych.

data dodania:
28.03.2019
W środę 27 marca – w dniu Międzynarodowego Dnia Teatru odbyła się konferencja prasowa przed premierą „Samsona i Dalili” Camilla Saint-Saensa. Honory Gospodarza czynił  Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba – reprezentując organ prowadzący  dla Teatru Wielkiego w Łodzi, czyli Samorząd Województwa Łódzkiego chciałbym wyrazić słowa uznania wobec działań realizowanych w tej placówce. Nie ma wątpliwości, że łódzka opera jest dobrą wizytówką instytucji kultury naszego miasta i regionu.

data dodania:
27.03.2019
58 lat temu uchwalono Międzynarodowy Dzień Teatru, który w Teatrze Wielkim w Łodzi uczciliśmy wycieczką po gmachu naszego budynku zorganizowaną dla zainteresowanych widzów.

27 marca Tadeusz Kopacki - najwspanialszy amant polskiej sceny operowej, wyśmienity tenor, wielka legenda Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Opery Łódzkiej, w której debiutował, obchodzi swoje 90 urodziny!
Z tej okazji życzymy zdrowia oraz radości!

data dodania:
27.03.2019
Informujemy, że znane są już premierowe obsady do spektaklu "Samson i Dalila".

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net