Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
11.02.2019
Święto zakochanych w Teatrze Wielkim w Łodzi zaczyna się już 13 lutego ❤️ W Walentynki zapraszamy na pełną miłosnych intryg i lekko zwariowaną operetkę "Zemsta nietoperza"

data dodania:
6.02.2019
Z przyczyn niezależnych od Teatru jesteśmy zmuszeni odwołać czwartkowy (28.02.19) spektakl EUGENIUSZ ONIEGIN.
Istnieje możliwość wymiany biletów na środowy spektakl (do wyczerpania miejsc) lub zwrotu pieniędzy w kasach Teatru. Zwrot biletów zakupionych online według regulaminu serwisu bilety24.pl
Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

data dodania:
6.02.2019

To były dni pełne wielkich emocji. Cytując Dariusza Pawłowskiego, sobotnia prapremiera "Człowieka z Manufaktury" to prawdziwy „Sen, który spełnił się na scenie”.


data dodania:
29.01.2019
Opera Rafała Janiaka "Człowiek z Manufaktury", zamówiona przez Teatr Wielki w Łodzi do libretta Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk, w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego, będzie mieć swoją prapremierę na scenie TWŁ w sobotę 2 lutego. Wystąpią między innymi: Stanisław Kierner jako Poznański i Dyrektor Fabryki "Poltex", Małgorzata Walewska w partii sufrażystki Zofii, Michał Barczak w roli diabelskiego Przybysza i Prokuratora. Kontratenor Jan Jakub Monowid wcieli się w centaura Konia-Marynarza, a Robert Ulatowski zaśpiewa partię milionera Barona de Hirscha oraz Wizjonera, chcącego wykupić upadającą fabrykę w celu przekształcenia jej we współczesną Manufakturę. Lekarzem będzie Rafał Pikała, Córką Poznańskiego - Aleksandra Borkiewicz, a Synem - Przemysław Cierzniewski.

data dodania:
28.01.2019

data dodania:
23.01.2019
23 stycznia 2019 r. odszedł reżyser-wizjoner, który dla wielu tzw. młodych współczesnych reżyserów mógłby być znakomitym przykładem nowoczesnego myślenia o teatrze operowym.

data dodania:
23.01.2019
Teatr Wielki w Łodzi zaprasza mężczyzn (tenorów) na przesłuchania do zespołu chóru naszego teatru.

data dodania:
22.01.2019
Już jutro (środa, 23.01.2019) rozpoczynamy sprzedaż karnetów i biletów na jubileuszowe XXV Łódzkie Spotkania Baletowe. Wszelkie informacje dostępne w zakładce BILETY na stronie ŁSB.
data dodania:
22.01.2019
Za nami kolejny wieczór pełen wielkich emocji. Teatralna Verdiana, Chór Żeński Eufeme oraz Chór Uniwersytetu Medycznego w Łodzi wspólnie zebrali publiczność w podróż, by w baśniowym nastroju przeżyć raz jeszcze niezwykłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

data dodania:
21.01.2019

Z okazji Ich święta dla wszystkich, którzy wybierają się na najbliższe spektakle “Barona cygańskiego”, bilety na “Ścieżki życia” dostępne w promocyjnej cenie 25 i 30 złotych*.


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net