Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
16.01.2016
Cieszymy się, że tak chętnie włączyliście się do naszej video-zabawy. Jeśli macie filmiki z dzisiejszego eventu i chcielibyście się nimi podzielić, możecie przesłać je do nas na adres:
strona@teatr-wielki.lodz.pl

data dodania:
15.01.2016
2 lutego 2016, godz. 18.30 w naszym Teatrze pokażemy zimowy spektakl z udziałem chóru dziecięcego Teatru Wielkiego w Łodzi. Widowisko "Gdzie mieszka Królewna Śnieżka?" będzie wspólną zabawą, przeplataną popularnymi piosenkami zimowymi.

data dodania:
14.01.2016
16 stycznia w południe powtórzymy event: "License To Disturb/Noc w Wenecji". Będzie świetna zabawa i jeszcze więcej niespodzianek. Czekamy na Was w rotundzie Manufaktury. Startujemy o godz. 12.00.

data dodania:
10.01.2016
Przygotuj się do ferii i spędź je razem z nami!
Teraz możesz nabyć bilety w superpromocyjnych cenach na nasze spektakle, które gramy w okresie ferii zimowych.

data dodania:
10.01.2016
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w sobotę (9 stycznia) w Manufakturze. Było fantastycznie! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z widowiska i przypominamy, że License To Disturb/Noc w Wenecji pokażemy też za tydzień, 16 stycznia o godz. 12.00. Do zobaczenia w Manufakturze!

fot. materiały własne Teatru

data dodania:
7.01.2016
Chcesz wesoło spędzić popołudnie z rodziną? Chcesz nauczyć się podstaw gry aktorskiej? Przyjdź 16 stycznia o godz. 16.00 do Małej Sali Baletowej Teatru Wielkiego w Łodzi.

data dodania:
7.01.2016
11 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Sali Kameralnej na spotkanie z BARBARĄ PTAK, jedną z najsławniejszych polskich projektantek kostiumów teatralnych i filmowych; autorką kostiumów m.in. do Ziemi obiecanej Andrzeja Wajdy, Faraona Jerzego Kawalerowicza, a także do niezliczonej ilości spektakli operowych, baletowych, operetkowych i dramatycznych.
Gospodarzem i moderatorem spotkania będzie Katarzyna Jasińska.

 

data dodania:
7.01.2016
Pasażerowie MPK-Łódź, którzy korzystają z elektronicznych "migawek" mają teraz możliwość zakupu biletów do Teatru Wielkiego w Łodzi w niższych cenach. Okazując „migawkę”, mogą Państwo kupić dwa bilety normalne w cenie ulgowych na wybrane przedstawienia naszego teatru (Oniegin, Tosca, Traviata, Ziemia obiecana, Cyrulik sewilski, Carmen, Aida, Nabucco, Trubadur, Holender tułacz). Oferta nie dotyczy premier, pokazów specjalnych i imprez gościnnych. Aby skorzystać ze zniżki, należy pokazać w kasie „migawkę” wraz z dowodem zakupu, na którym jest wydrukowana data ważności biletu.

data dodania:
6.01.2016
Nie lubisz poniedziałków? Możemy to zmienić!
Teatr Wielki w Łodzi wprowadza nową akcję promocyjną.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net