Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
19.12.2018
Za nami pierwszy etap tegorocznej edycji projektu Łódzkie pełne kultury, realizowanego przez Łódzki Dom Kultury, w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

data dodania:
17.12.2018
To już półmetek sprzedaży karnetów premierowych. Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w tak wyjątkowych wydarzeniach jakimi sa spektakle premierowe i zobaczyć je jako pierwsi zachęcamy do odwiedzin Biura Obsługi Widzów
Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej i pod numerem telefonu - tel. 42 633 31 86, pod którym prowadzona jest również sprzedaż karnetów.


data dodania:
17.12.2018
Ostatni niedzielny wieczór w naszym Teatrze z pewnością był pełen emocji. Koncert kolęd był okazją na spędzenie czasu w świątecznej atmosferze. Najbardziej znane i lubiane polskie kolędy zabrzmiały w nowych odświętnych opracowaniach, zaskakujących aranżacjach i w bardzo osobistych interpretacjach naszych artystów.

data dodania:
13.12.2018
We wtorek 18 grudnia odbędzie się koncert kolęd w Kościele św. Anny w Łodzi z udziałem Chóru Dziecięcego TWŁ, który będzie rejestrowany i emitowany w TVP3 Łódź. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z przygotowań - nagrania w Radiu Łódź.

data dodania:
11.12.2018
Powoli zaczynamy odliczać dni do prapremiery opery Rafała Janiaka. 12/12/18 podczas koncertu w Warszawie zostaną zaprezentowane fragmenty Jego dzieła. Wystąpi Stanisław Kierner - odtwórca głównej roli. Prapremiera "Człowieka z Manufaktury" odbędzie się na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi 2 lutego 2019 roku.

data dodania:
7.12.2018
Cieszymy się, że możemy się podzielić z Państwem informacjami o sukcesach naszych artystów. Obecny sezon jest dla nich szczególnie pracowity, nie tylko ze względu na rozmaity repertuar Teatru Wielkiego w Łodzi, ale i liczne występy w kraju i za granicą.

data dodania:
7.12.2018
Dyrekcja Teatru Wielkiego w Łodzi zaprasza do udziału w przesłuchaniu na stanowiska:
muzyk orkiestry – I skrzypce – tutti
muzyk orkiestry – II skrzypce

data dodania:
5.12.2018
Wspólne kolędowanie to koncert z cyklu Nie tylko opera, który odbywa się na scenie kameralnej Teatru Wielkiego w Łodzi.
W poniedziałek (3.12.18) odbyło się pierwsze wspólne śpiewanie kolęd, na które licznie przybyli widzowie naszego Teatru - starsi, młodsi i całe rodziny.

data dodania:
4.12.2018

W 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę warto jeszcze raz wspomnieć tę wybitną polską śpiewaczkę, wielką patriotkę, kobietę, której hołdy składali najwięksi kompozytorzy, politycy i królowie ówczesnych czasów.


data dodania:
4.12.2018
Przesłuchania na stanowisko Artysta Chóru Teatru Wielkiego w Łodzi - sopran, alt i tenor
 
Repertuar:
- dowolny utwór solowy (prosimy o dostarczenie wyciągu fortepianowego drogą elektroniczną najpóźniej do 15 grudnia na adres m.salski@teatr-wielki.lodz.pl)
- G.Verdi – „Va,pensiero” z III aktu opery Nabucco

Przesłuchania odbędą się 17 grudnia 2018 od godz. 12:00 w Teatrze Wielkim w Łodzi (wejście od ul. Jaracza) (s. 408).
Zgłoszenia (CV) proszę przesyłać do 15 grudnia 2018 na adres: m.salski@teatr-wielki.lodz.pl
Osoby zakwalifikowane do przesłuchań zostaną o tym fakcie powiadomione.
W dniu przesłuchania od godziny 11:00 do dyspozycji będzie pianista.                                                             
Kandydat może zostać poproszony o przeczytanie fragmentu a vista.

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net