Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
7.01.2016
Pasażerowie MPK-Łódź, którzy korzystają z elektronicznych "migawek" mają teraz możliwość zakupu biletów do Teatru Wielkiego w Łodzi w niższych cenach. Okazując „migawkę”, mogą Państwo kupić dwa bilety normalne w cenie ulgowych na wybrane przedstawienia naszego teatru (Oniegin, Tosca, Traviata, Ziemia obiecana, Cyrulik sewilski, Carmen, Aida, Nabucco, Trubadur, Holender tułacz). Oferta nie dotyczy premier, pokazów specjalnych i imprez gościnnych. Aby skorzystać ze zniżki, należy pokazać w kasie „migawkę” wraz z dowodem zakupu, na którym jest wydrukowana data ważności biletu.

data dodania:
6.01.2016
Nie lubisz poniedziałków? Możemy to zmienić!
Teatr Wielki w Łodzi wprowadza nową akcję promocyjną.

data dodania:
5.01.2016
9 i 16 stycznia w południe tancerze i muzycy Teatru Wielkiego w Łodzi zaprezentują w Manufakturze niezwykłe widowisko, będące nie tylko popisem umiejętności naszych artystów, ale również świetną zabawą. Projekt License To Disturb/Noc w Wenecji to forma interaktywnego warsztatu. Pomysł jest bardzo prosty, a oryginalność przedsięwzięcia polega głównie na improwizacji, refleksie i precyzji wykonywania gestów.

data dodania:
4.01.2016
2016 rok rozpoczęliśmy w Teatrze Wielkim w Łodzi hucznie i z przytupem. Gospodarzem koncertów był wyśmienity dyrygent Maciej Niesiołowski, a wraz z nim wystąpili: Patrycja Krzeszowska, Joanna Woś, Przemysław Rezner, Pavlo Tolstoy, Mikołaj Trąbka, a także Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertów noworocznych w TWŁ.

data dodania:
30.12.2015
Już tylko kilka godzin dzieli nas od sylwestrowej gali w Teatrze Wielkim w Łodzi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatnich przygotowań.

data dodania:
23.12.2015
Wszystkiego dobrego na Święta i w Nowym Roku życzy zespół Teatru Wielkiego Łodzi!

data dodania:
23.12.2015
Karnawał czas zacząć!
data dodania:
22.12.2015
Za nami pierwsze spotkanie z cyklu "Opera bez granic - Spotkania w Sali Kameralnej".
Operowo-baletowymi marzeniami podzielili się: Małgorzata Karbowiak („Kalejdoskop”), Magdalena Sasin („Kalejdoskop”) oraz Ireneusz Janik (Akademia Muzyczna w Łodzi).

data dodania:
22.12.2015
2 lutego 2016 zapraszamy na zimowy spektakl z udziałem chóru dziecięcego Teatru Wielkiego w Łodzi. Widowisko "Gdzie mieszka Królewna Śnieżka?" będzie wspólną zabawą, przeplataną popularnymi piosenkami zimowymi.

data dodania:
22.12.2015
Premiera "Nocy w Wenecji" już 29 i 30 stycznia. Z uwagi na ogromne zainteresowanie najnowszym spektaklem TWŁ, na życzenie Widzów pokażemy "Noc w Wenecji" w dodatkowym terminie - 3 lutego 2016 r., godz. 18.30.
Zapraszamy!!!

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net