FaceBook
YouTube
Google Plus
Instagram

Wyszukiwarka
Kontakt
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Teatr Wielki w Łodzi


Plac Dąbrowskiego, 90-249 Łódź
tel. centrala 42 647 20 00
tel./fax 42 631 95 52

NIP: 724-000-17-93
Regon: 000279195

Sekretariat:
tel. 42 636 22 72
fax. 42 631 95 52
e-mail: teatr@teatr-wielki.lodz.pl

Dojazd
linie autobusowe: 51, 51A, 51B, 57, 58, 58A, 70, 70A, 70B, 96, N4, N7
linie tramwajowe: 12, 12A (Łódź Kaliska), 13

Parking
Teatr Wielki w Łodzi nie zapewnia widzom osobnego parkingu. Wokół Teatru (przy ul. Jaracza oraz na pl. Dąbrowskiego przy Sądzie Okręgowym) znajduje się ogólnodostępny miejski parking płatny (do godziny 18.00 w dniach od poniedziałku do piątku). Najbliższy parking bezpłatny znajduje się przy ul. Jaracza 59. Ponadto na Dworcu Fabrycznym mieści się parking na 960 samochodów.


Lista kontaktów

Wojciech Rodek
Dyrektor artystyczny
tel. 42 636 22 72 teatr@teatr-wielki.lodz.pl
Maciej Bargiełowski
Zastępca dyrektora ds. administracyjnych
tel. 42 639 87 48 m.bargielowski@teatr-wielki.lodz.pl
Krzysztof Bogusz
Zastępca dyrektora ds. produkcji
tel. 42 631 96 88 technika@teatr-wielki.lodz.pl
Grzegorz Kruhły
Kierownik działu inwestycji
tel. 42 633 02 34 g.kruhly@teatr-wielki.lodz.pl
Teresa Płonowska
Główna księgowa
tel. 42 631 98 90 t.plonowska@teatr-wielki.lodz.pl
Dominik Muśko
Kierownik baletu
tel. 42 647 22 13 d.musko@teatr-wielki.lodz.pl
Jarosław Biernacki
Koordynator baletu
tel. 42 647 22 14 balet@teatr-wielki.lodz.pl
Dawid Jarząb
Kierownik chóru
tel. 42 647 20 10 d.jarzab@teatr-wielki.lodz.pl
Łukasz Mitka
Kierownik Działu organizacji pracy artystycznej
Producent
tel. 42 647 22 01 l.mitka@teatr-wielki.lodz.pl
Rafał Domagała
Dział organizacji pracy artystycznej
tel. 42 631 99 72 koordynacja@teatr-wielki.lodz.pl
Krystyna Filip
Impresariat
tel./fax 42 632 07 76 impresariat@teatr-wielki.lodz.pl
Michał J. Stankiewicz
Kierownik Działu literackiego
tel. 42 631 90 77 m.stankiewicz@teatr-wielki.lodz.pl
Iwona Marchewka
Dział literacki
tel. 42 631 96 94 i.marchewka@teatr-wielki.lodz.pl
Małgorzata Drobniewska / Michał J. Stankiewicz
Programy edukacyjne
 tel. 42 631 90 77 edukacja@teatr-wielki.lodz.pl
Kamil Retkiewicz
Kierownik Biura Obsługi Widzów i Promocji Teatru
tel. 42 647 21 20 k.retkiewicz@teatr-wielki.lodz.pl
Emilia Rzeźnicka
Media, PR
tel. 42 647 20 99 e.rzeznicka@teatr-wielki.lodz.pl
Biuro Obsługi Widzów tel. 42 633 31 86 widz@teatr-wielki.lodz.pl
Kasa biletowa tel. 42 633 77 77 widz@teatr-wielki.lodz.pl
Ewa Danielak
Zamówienia publiczne
tel. 42 631 90 79 e.danielak@teatr-wielki.lodz.pl
Mariola Majda
Dział administracji
tel. 42 631 96 77 m.majda@teatr-wielki.lodz.pl
Dorota Mendelewska
Wynajem Teatru
tel. 42 631 96 77 wynajmy@teatr-wielki.lodz.pl
Mariola Stasiak
Wypożyczalnia kostiumów
tel. 42 647 20 48 kostiumy@teatr-wielki.lodz.pl
Do góry

{banners_down}

design by fast4net