top don kichot
 
MENU
o teatrze aktualności zespoły sponsorzy repertuaredukacja multimedia kontakt projekty unijne
Łódzkie Spotkania Baletowe
ZDJĘCIE DNIA
Foto. J. Miklaszewska - ONIEGIN
Z ŻYCIA OPERY
TEATR NIE GRA - PRACA WRE za Expressem Ilustrowanym
2014-07-16

W Teatrze przerwa wakacyjna - dla zespołów artystycznych.. dla pozostałych praca w pełni - zachęcam do przeczytania Express Ilustrowany 14.07.2014r
(w więcej)

PREZYDENCKI PATRONAT!
2014-06-18

Z dużą radością informujemy, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski zechciał uświetnić nasz Jubileusz 60-lecia opery w Łodzi swoim honorowym patronatem. To dla nas wielki zaszczyt i satysfakcja, ale także duża odpowiedzialność. Wierzymy, że wydarzenia, które przygotowujemy z tej okazji - a będziemy o nich informować na bieżąco - godne będą bogatej historii stałej sceny operowej w naszym mieście, dostarczą Państwu wiele doznań artystycznych i dadzą powód do dumy z osiągnięć opery i baletu w Łodzi.

I JUŻ WAKACJE…
2014-06-17

Szanowni Państwo,
kolejny - sześćdziesiąty już w historii teatru operowego w Łodzi - sezon artystyczny właśnie dobiegł końca. Mamy prawo uznać - sądząc po Państwa licznym udziale w spektaklach - że należał do udanych, że to co Państwu proponujemy spotyka się z Waszym zainteresowaniem
i uznaniem. Serdecznie dziękujemy za sympatię i wierność i nie ukrywamy, że liczymy na nie również w przyszłym sezonie 2014/2015.
Życząc Państwu udanego i atrakcyjnego wypoczynku - zapraszamy po wakacjach.
Jednocześnie informujemy, że Biuro Obsługi Widzów i kasy Teatru czynne będą od 25 sierpnia, a wypożyczenie kostiumów możliwe będzie od 18 sierpnia.

SUBSKRYBCJA
Wpisz mail aby otrzymywać aktualny repertuar i informacje o premierach.
  *  OK
 
copyright © 2008 by Opera Lodz Teatr Wielki        created by MIMO.PL