top don kichot
 
MENU
o teatrze aktualności zespoły sponsorzy repertuaredukacja multimedia kontakt projekty unijne
Łódzkie Spotkania Baletowe
ZDJĘCIE DNIA
MADAMA BUTTERFLY fot. M. Piąsta
Z ŻYCIA OPERY
PREZYDENCKI PATRONAT!
2014-08-04

Z dużą radością informujemy, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski zechciał uświetnić nasz Jubileusz 60-lecia opery w Łodzi swoim honorowym patronatem. To dla nas wielki zaszczyt i satysfakcja, ale także duża odpowiedzialność. Wierzymy, że wydarzenia, które przygotowujemy z tej okazji - a będziemy o nich informować na bieżąco - godne będą bogatej historii stałej sceny operowej w naszym mieście, dostarczą Państwu wiele doznań artystycznych i dadzą powód do dumy z osiągnięć opery i baletu w Łodzi.

PORA NA DOM AKTORA...
2014-08-03

Teatralnych remontów ciąg dalszy... Jeszcze w samym budynku naszego Teatru czuć zapach farby, a modernizowana scena przypomina dekoracje do jakiejś "odjazdowej" inscenizacji Wagnera, to w teatralnym Domu Aktora praca idzie na całego - właśnie odbywa się kompleksowa termomodernizacja budynku. Inwestycja dofinansowana jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Będzie, lepiej, funkcjonalniej i ekologicznie!

Informacja dot. inwestycji realizowanej na obiekcie Domu Aktora
w Łodzi przy ul. Narutowicza 43.

logoWFOSIGW

MIKSER NA RYNKU...
2014-08-02

Tym razem Mikser Łódzki - coroczne spotkanie łodzian - wyznaczył sobie miejsce na Starym Rynku i w Parku Staromiejskim (kiedyś Park Śledzia).  W najbliższą sobotę - 6 września - i my będziemy Państwa oczekiwać w naszym "stanowisku" w pobliżu parkowego stawu. Znajdą nas Państwo bardzo łatwo, bo Teatr Wielki w Łodzi widoczny jest nie tylko na placu Dąbrowskiego, ale także wszędzie tam, gdzie widoczny być powinien. Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków i tych, którzy chcą do nich dołączyć w godzinach 12.00 - 18.00 na sobotni spacer po parku, a przy okazji do odwiedzenia naszego namiotu. W sezonie jubileuszu 60-lecia opery w Łodzi mamy Państwu sporo do zaoferowania i powiedzenia, nie zapomnieliśmy także o niespodziankach i okolicznościowych upominkach.
Warto więc wpaść do Parku Staromiejskiego - liczne atrakcje i piękna pogoda zapewnione!

SUBSKRYBCJA
Wpisz mail aby otrzymywać aktualny repertuar i informacje o premierach.
  *  OK
 
copyright © 2008 by Opera Lodz Teatr Wielki        created by MIMO.PL