Chór Dziecięcy
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
CHÓR DZIECIĘCY powstał w marcu 2012 roku i od początku istnienia spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony rodziców – którzy zauważyli i docenili tę formę spędzania czasu swoich podopiecznych – a przede wszystkim samych dzieci, które w naturalny sposób i z dużym zaangażowaniem realizują swoje artystyczne zdolności. Jakże ogromnym wydarzeniem i przeżyciem dla nich jest stanąć na scenie operowej tuż przy znakomitych profesjonalnych artystach i poczuć brawa płynące od ponad tysięcznej widowni! Zespół występuje zarówno w spektaklach z bieżącego repertuaru Teatru (m.in. STRASZNY DWÓR, BARON CYGAŃSKI, CARMEN, TOSCA), jak i bierze udział w koncertach tematycznych i okolicznościowych czy w specjalnie z myślą o nich stworzonym spektaklu CZARODZIEJSKA SKRZYNIA.

W chórze występują dzieci w wieku 7-17 lat. W ramach spotkań dydaktycznych uczestniczą w zajęciach wokalnych i ruchowych, które odbywają się dwa razy w tygodniu:
we czwartki w godz. 16.00 – 17.45
w soboty w godz. 14.15 – 16.00
+ dodatkowe próby do spektakli ustalane na bieżąco.

Szanowni Państwo,
zapraszamy na zajęcia edukacyjne w nowym sezonie 2021/2022 oraz na
nasz kanał na YouTube i FB TeatrWielkiLodz-edukacja.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Chóru!
kierownictwo artystyczne: Maciej Salski
zajęcia ruchowo-taneczne: Grzegorz Brożek
akompaniator: Taras Hlushko
opiekun chóru dziecięcego: Mariola Stasiak

Informacje, zapisy oraz koordynacja:
Ewa Kowalska-Brodek
tel. 42 647 21 42
e-mail: edukacja@teatr-wielki.lodz.pl

 
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net