Aktualności

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Menu lewe

 
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Aktualności

JEDZIEMY DO OPERY Z FUNDACJĄ PZU

data dodania:
9.07.2024
Projekt "Jedziemy do opery", którego partnerem była Fundacja PZU dobiegł końca. Czas na małe podsumowanie: w zajęciach wzięło udział 387 dzieci z 9 przedszkoli z województwa łódzkiego z: Buczku, Zelowa, Krośniewic, Starowej Góry, Żychlina, Kutna, Łanięt i Głowna.
 
 
Dziękujemy Naszemu Parterowi Fundacji PZU za wsparcie w tym projekcie. Dzięki Fundacji PZU dzieci mogły przyjechać na warsztaty do Teatru Wielkiego w Łodzi, również dzięki Fundacji PZU mogliśmy zakupić również różnego rodzaju instrumenty i materiały do pracy na zajęciach scenograficznych. Z dużą przyjemnością patrzyliśmy na uśmiechnięte twarzyczki dzieci, które niejednokrotnie po raz pierwszy mogły odwiedzić naszą instytucję.
Na zajęciach dzieci poznawały tajniki pracy artysty śpiewaka, muzyka, a także mogły zagrać samodzielnie na różnych instrumentach, a to wszystko pod okiem Agnieszki Lechocińskiej. Zajęcia scenograficzne prowadzone przez Magdalenę Jóźwiak pozwoliły uczestnikom warsztatów samodzielnie zaprojektować scenografię do swojego własnego wymyślonego przedstawienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
 
Dziękujemy Fundacji PZU za wsparcie naszej inicjatywy, uczestnikom projektu za aktywny udział, który miejmy nadzieję zaprocentuje w przyszłości częstymi wizytami u nas w Teatrze, a być może ktoś z tych małych uczestników zostanie w przyszłości wielkim artystą? Bardzo trzymamy za to kciuki.
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij