Spektakle w sezonie 2022/23
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

KONCERT MUZYKI LATYNOAMERYKAŃSKIEJ
Koncert

Realizatorzy:


KONCERT MUZYKI LATYNOAMERYKAŃSKIEJ
Festiwal Muzyka Świata
 
Specjalnie na Państwa życzenie jeszcze raz prezentujemy Koncert Muzyki Latynoamerykańskiej. Jak na Festiwal Muzyki Świata przystało – zabrzmią u nas ponownie przeboje latynoamerykańskie w wykonaniu artystów, którzy ten styl i jego niepowtarzalną atmosferę wręcz mają we krwi. To nie „królowa” opera a lżejsza muzyka, co nie oznacza, że łatwiejsza i mniej „poważna,” popłynie ze sceny ku Państwa radości i satysfakcji. Najpopularniejsze hity takie, jak m.in.: La Cucaracha, Conga del Fuego Nuevo, Libertango, Mambo (z West Side Story) czy Por una Cabeza (z filmu Zapach kobiety) zaprezentują nam bowiem, z towarzyszeniem orkiestry naszego Teatru, rodowici Latynosi: Alejandrina Vázquez (sopran) i Pepe Díaz (tenor) oraz soliści naszego Teatru, którym południowe rytmy też nie są obce. 
 
A kto z nas nie zachwycał się kompozycjami takich twórców, jak m.in. Leonard Bernstein, Astor Piazzolla, Arturo Márquez czy Elpidio Ramírez. Są tacy? Chyba nie.
 
Zapraszamy Państwa gorąco na to muzyczne spotkanie ze światowymi przebojami wokalno-muzycznymi w najlepszym wykonaniu i wspaniałej atmosferze. Wszyscy, którzy byli na koncercie w lipcu już wiedzą, że warto się na niego wybrać.
 
Do zobaczenia.
 
Bilety:

Strefa I
65/55zł

Strefa II
55/50zł

Strefa III
45/40zł

Strefa IV
30zł


Fot. Joanna Miklaszewska

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net