Aktualności

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Menu lewe

 
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Aktualności

NIEDZIELNE PORANKI

data dodania:
1.09.2023
Zapraszamy w sezonie 2023/2024 na koncerty familijne dla małych i dla dużych, dla kochających muzykę, taniec i śpiew w wieku od lat 5 do 105.

„Muzyka łagodzi obyczaje" -  to nasze motto i słowa legendarnej postaci polskiego życia muzycznego XX wieku – Jerzego Waldorffa, pisarza, krytyka i publicysty muzycznego. Tymi słowami pragniemy zachęcić Państwa do uczestnictwa w naszym cyklu koncertów na Scenie Kameralnej. 
Cykl familijny NIEDZIELNE PORANKI, zapoczątkowaliśmy w ubiegłym sezonie, a ponieważ spotkał się z Państwa życzliwością i wielkim zainteresowaniem, w tym sezonie powracamy do dobrych praktyk. HAKUNA MATATA czy LEKCJA BALETU to tylko dwa z naszych porankowych hitów. W tym sezonie oprócz już wymienionych wydarzeń przygotowujemy dla Państwa zupełnie nowe koncerty i spektakle. Będziemy spotykać się z Państwem nadal dwa razy w miesiącu, ale o godz. 12 w niedziele właśnie. Każde spotkanie będzie inne i wyjątkowe, dlatego już dzisiaj warto rezerwować wolny czas. 
 
Z humorem i bardziej poważnie zaprezentujemy się w repertuarze niezwykle bogatym, gdzie wyobraźnia muzyczna i umiejętności interpretacyjne wykonawców – jak będą się mogli Państwo przekonać – są rozległe i często zaskakujące! Zaprosimy Państwa na ORKIESTROWE ABC, z Bemolkiem będziemy poznawać muzykę, a Wróżka Melodia spróbuje uporządkować pomieszane nutki i style muzyczne.
 
Zatem opera i operetka, pieśni i piosenki, arie i ballady a czasem dla rozruszania mięśni lekcja baletowa. Zapraszamy do aktywnego udziału w lekcji nie tancerzy, ale Państwa - naszych widzów, na sali baletowej z udziałem solistów baletu naszego Teatru.
 
Dla kogo te koncerty i spotkania?
Dla wszystkich - nie stawiamy warunków, nie wymagamy specjalnych strojów, nie ma granicy wieku, mogą przyjść rodzice z dziećmi lub dziadkowie z wnukami, ciocie i wujkowie, a najlepiej całe rodziny, mogą przyjść przyjaciele i koledzy z koleżankami, Ci co dopiero raczkują i Ci co niosą już bagaż doświadczeń. Gwarantujemy, że wszyscy będą się dobrze bawili. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to… dobry humor i chęć do wspólnego śpiewania albo tańczenia. Zatem jak NIEDZIELNE PORANKI to tylko w Teatrze Wielkim w Łodzi, zapraszamy!


Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Drzwi do kultury

design by fast4net
Zamknij