Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
28.06.2021
proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy szacunku i wdzięczności oraz gorące podziękowania za 50 lat Pana pracy zawodowej jako muzyka- waltornisty  w orkiestrze Teatru Wielkiego w Łodzi, pracy zawsze solidnej, zaangażowanej i pełnej życzliwości dla wszystkich kolegów z naszego Teatru i co najważniejsze zawsze zgodnej z oczekiwaniami najwybitniejszych dyrygentów i realizatorów  spektakli.

Jestem pełen uznania, że należy Pan do nielicznego grona pracowników, którzy całą swoją karierę zawodową realizowali właśnie w naszym Teatrze oddając mu swój talent, profesjonalizm, wiedzę i godną wielkiego szacunku umiejętność harmonijnej współpracy ze wszystkimi.

Zawsze cieszył się Pan wielkim autorytetem i sympatią wśród nie tylko muzyków orkiestry, uznaniem  i szacunkiem dyrekcji Teatru, a dla wszystkich jest Pan wspaniałym kolegą – zawsze służącym poradą i dobrym słowem. Także wieloletnie pełnienie przez Pana funkcji inspektora orkiestry może służyć za najlepszy przykład odpowiedzialności, profesjonalizmui kultury osobistej.

Proszę przyjąć raz jeszcze gorące gratulacje z okazji tego wspaniałego Jubileuszu, serdeczne życzenia zdrowia i wspaniałej kondycji, pomyślności i satysfakcji w życiu osobistym.


Dziękuję i serdecznie gratuluję,
Dariusz Stachura


data dodania:
24.06.2021
Od 23 czerwca rozpoczyna się seria pikników w województwie łódzkim. W wydarzeniu nie zabraknie instytucji kultury, w tym Teatru Wielkiego w Łodzi.

data dodania:
18.06.2021
Zanim jednak podamy laureatów z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że zainteresowanie konkursem było bardzo duże otrzymaliśmy 510 prac z różnych zakątków Polski. Nie spodziewaliśmy się tak dużego odzewu, dlatego postanowiliśmy zwiększyć ilość przyznanych nagród, tym bardziej, że nadesłane prace są bardzo piękne, a komisja oceniająca miała nie lada zadanie, aby wybrać te wg nas najlepsze.

data dodania:
18.06.2021
DON PASQUALE G. Donizettiego w reż. Michała Znanieckiego - spektakl z dwoma nominacjami do Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury (w kategoriach najlepszy spektakl oraz najlepszy reżyser) – po udanej premierze online zostanie zaprezentowany publiczności po raz pierwszy już w niedzielę 20 czerwca w Teatrze Wielkim w Łodzi.


data dodania:
14.06.2021
Dziś, w poniedziałek 14 czerwca 2021, zostały ogłoszone nominacje do Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury. Z dumą informujemy, że nasz Teatr otrzymał aż pięć nominacji.data dodania:
14.06.2021
Za nami wyjątkowy wieczór: podczas piątkowego spektaklu "Grek Zorba" zaprezentowaliśmy Państwu naszego mecenasa - PGE. 

data dodania:
7.06.2021
Za nami dni wspaniałej rywalizacji zwieńczone koncertem laureatów Turnieju Polskich Akademii Muzycznych. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i jednocześnie pragniemy podziękować za wzięcie udziału w Konkursie, któego poziom został uznany za bardzo wysoki.
 
 

data dodania:
6.06.2021
Dzisiejszy koncert Laureatów Turnieju Polskich Akademii Muzycznych zapowiada się wspaniale!

data dodania:
6.06.2021
Za nami dwa dni intensywnych emocji i świetnych wokalnych wykonań. Po długich obradach jury ujawniło listę laureatów:
 
SOPRANY:

Paulina Jabłonka, Justyna Kopeć, Karolina Podolak

TENORY:

Bartosz Gorzkowski, Maciej Jesiołkiewicz, Stanisław Napierała

data dodania:
5.06.2021
Za nami pierwszy dzień konkursowych zmagań!

Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net