Biuro Obsługi Widzów  42  633 31 86
Kasy 42 633 77 77

Wersja kontrastowa serwisuKontrast domyślny - klasyczna wersja serwisu


FaceBook
YouTube
Google Plus
Instagram

Wyszukiwarka
Zespoły
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

Kibbutz Contemporary Dance Company
Balet

Realizatorzy:


Kibbutz Contemporary Dance Company (KCDC) to jeden z wiodących zespołów tanecznych na świecie, identyfikowany z dziełami jego dyrektora artystycznego Ramiego Be’era, którego niepowtarzalny choreograficzny charakter stał się wizytówką zespołu w kraju i za granicą.
Zespół KCDC został utworzony w 1973 roku przez Yehudit Arnon, która położyła podwaliny pod doskonale obecnie prosperujące międzynarodowe centrum tańca International Dance Village.
Siedziba zespołu i centrum tańca znajduje się w kibucu Ga’aton usytuowanym na wzgórzach Zachodniej Galilei w Izraelu. International Dance Village z prawie setką tancerzy z Izraela i zza granicy stanowi serce zespołu. Tancerze ci to członkowie zespołu głównego oraz drugiego zespołu (KCDC 2). Są również uczestnikami 5 i 10-miesięcznego międzynarodowego programu studiów tanecznych „Dance Journey”. Zespół jest także organizatorem letnich warsztatów tanecznych Summer Intensive Dance Program and Workshop skierowanych do tancerzy w wieku studenckim i szkolnym.


To jeden z najlepszych na świecie zespołów tańca współczesnego! Świeże, magiczne doświadczenie!
Ma’ariv
 
Niezwykłe dzieło… fascynujące, dojrzałe i spójne… wspaniały spektakl Kibbutz Contemporary Dance Company… Być może najlepszy spektakl zespołu stworzony w ostatnich latach!”
Ora Brofman


Do góry

{banners_down}

design by fast4net