FaceBook
YouTube
Google Plus
Instagram

Wyszukiwarka
Repertuar
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
03.05
środa
19:00
24th Lodz Ballet Festival / English National Ballet – BALLET BOLD
premiera
Balet

Choreografia:
William Forsythe / Hans van Manen / Kenneth MacMillan według Mariusa Petipy

Kompozytor:
Thom Willems / Les Stuck // Ludwig van Beethoven // Piotr Czajkowski

In the Middle, Somewhat Elevated:
Tiffany Hedman, James Streeter, Alison McWhinney,
Cesar Corrales, Rina Kanehara, Fernando Bufalá,
Crystal Costa, Madison Keesler, Sarah Kundi


Adagio Hammerklavier:
Katja Khaniukova, James Forbat
Laurretta Summerscales, Fabian Reimair
Tamara Rojo, Isaac Hernández


Sleeping Beauty Akt III:
Laurretta Summerscales i Emilio Pavan
 

05.05
piątek
19:00
24th Lodz Ballet Festival / English National Ballet – LE CORSAIRE
premiera
Balet

Choreografia:
Anna-Marie Holmes

Kompozytor:
Adolphe Adam, Cesare Pugni, Léo Delibes, Riccardo Drigo, Piotr van Oldenburg, Ludwig Minkus, Yuly Gerber, Baron Boris Fitinhof-Schnell i Albert Zabelł / edycja: Lars Payne i Gavin Sutherland

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Fernando Bufalá
 

06.05
sobota
12:00
24th Lodz Ballet Festival / English National Ballet – LE CORSAIRE
premiera
Balet

Choreografia:
Anna-Marie Holmes

Kompozytor:
Adolphe Adam, Cesare Pugni, Léo Delibes, Riccardo Drigo, Piotr van Oldenburg, Ludwig Minkus, Yuly Gerber, Baron Boris Fitinhof-Schnell i Albert Zabelł / edycja: Lars Payne i Gavin Sutherland

Medora: Katja Khaniukova
Conrad: Fernando Bufalá
Gulnare: Rina Kanehara
Lankenden: Ken Saruhashi
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

06.05
sobota
19:00
24th Lodz Ballet Festival / English National Ballet – LE CORSAIRE
premiera
Balet

Choreografia:
Anna-Marie Holmes

Kompozytor:
Adolphe Adam, Cesare Pugni, Léo Delibes, Riccardo Drigo, Piotr van Oldenburg, Ludwig Minkus, Yuly Gerber, Baron Boris Fitinhof-Schnell i Albert Zabelł / edycja: Lars Payne i Gavin Sutherland

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

11.05
czwartek
19:00
24th Lodz Ballet Festival / Akram Khan Company – UNTIL THE LIONS
premiera
Balet

Choreografia:
Akram Khan

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

12.05
piątek
19:00
24th Lodz Ballet Festival / Akram Khan Company – UNTIL THE LIONS
premiera
Balet

Choreografia:
Akram Khan

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

13.05
sobota
18:00
24th Lodz Ballet Festival / Akram Khan Company – UNTIL THE LIONS
premiera
Balet

Choreografia:
Akram Khan

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

20.05
sobota
19:00
24th Lodz Ballet Festival / Acosta Danza – DEBUT
premiera
Balet

Choreografia:
Marianela Boán / Sidi Larbi Cherkaoui / Alexis Fernández (Macarela) / Russell Maliphant / Carlos Acosta

Kompozytor:
Olivier Messiaen / Claude Debussy, Nitin Sawhney / Kumar, Kike Wolf na podstawie „The Beautiful Cuban girl" Joségo White’a, Omar Sosa / Andy Cowton / Georges Bizet, Rodión Shchedrin, Denis Peralta

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

21.05
niedziela
18:00
24th Lodz Ballet Festival / Acosta Danza – DEBUT
premiera
Balet

Choreografia:
Marianela Boán / Sidi Larbi Cherkaoui / Alexis Fernández (Macarela) / Russell Maliphant / Carlos Acosta

Kompozytor:
Olivier Messiaen / Claude Debussy, Nitin Sawhney / Kumar, Kike Wolf na podstawie „The Beautiful Cuban girl" Joségo White’a, Omar Sosa / Andy Cowton / Georges Bizet, Rodión Shchedrin, Denis Peralta

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

27.05
sobota
19:00
24th Lodz Ballet Festival / RUBBERBANDance Group – VIC'S MIX
premiera
Balet

Choreografia:
Victor Quijada

Kompozytor:
Jasper Gahunia i inni

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

28.05
niedziela
18:00
24th Lodz Ballet Festival / RUBBERBANDance Group – VIC'S MIX
premiera
Balet

Choreografia:
Victor Quijada

Kompozytor:
Jasper Gahunia i inni

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

03.06
sobota
19:00
24th Lodz Ballet Festival / BeijingDance/LDTX – BEYOND THE HORIZON
premiera
Balet

Choreografia:
Jacek Przybyłowicz / LI Han-zhong, MA Bo

Kompozytor:
Johann Sebastian Bach, Claude Debussy, Anda Union / David DARLING

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

04.06
niedziela
18:00
24th Lodz Ballet Festival / BeijingDance/LDTX – BEYOND THE HORIZON
premiera
Balet

Choreografia:
Jacek Przybyłowicz / LI Han-zhong, MA Bo

Kompozytor:
Johann Sebastian Bach, Claude Debussy, Anda Union / David DARLING

Medora: Tamara Rojo
Conrad: Isaac Hernández
Gulnare: Laurretta Summerscales
Lankenden: Jinhao Zhang
Ali: Cesar Corrales
Birbanto: Erik Woolhouse
 

17.06
sobota
19:00
24th Lodz Ballet Festival / SPARTACUS
premiera
Zespół:
Teatr Wielki w Łodzi

Balet

Choreografia:
Kirill Simonov

Kompozytor:
Aram Chaczaturian

Spartakus: Gintautas Potockas
Krassus: Dominik Senator
Egina: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Frygia: Monika Maciejewska-Potockas
Harmodius: Wiktor Krakowiak-Chu
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Wojciecha Rodka
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Andrzej Kowalik
 

18.06
niedziela
19:00
24th Lodz Ballet Festival / SPARTACUS
premiera
Zespół:
Teatr Wielki w Łodzi

Balet

Choreografia:
Kirill Simonov

Kompozytor:
Aram Chaczaturian

Spartakus: Koki Tachibana
Krassus: Nazar Botsiy
Egina: Riho Okuno
Frygia: Bogumiła Szaleńczyk
Harmodius: Gintautas Potockas
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Wojciecha Rodka
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Andrzej Kowalik
 

20.06
wtorek
18:30
24th Lodz Ballet Festival / SPARTACUS
premiera
Zespół:
Teatr Wielki w Łodzi

Balet

Choreografia:
Kirill Simonov

Kompozytor:
Aram Chaczaturian

Spartakus: Gintautas Potockas
Krassus: Dominik Senator
Egina: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Frygia: Monika Maciejewska-Potockas
Harmodius: Wiktor Krakowiak-Chu
Koryfeje, Zespół Baletu i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi
pod dyrekcją Wojciecha Rodka
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Andrzej Kowalik
 

Do góry

{banners_down}

design by fast4net