Kontakt

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Województwo Łódzkie - Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Biuro Obsługi Widzów  42  633 31 86
kasy 42 633 77 77


Dostępność
Kontakt
FaceBook
YouTube
Instagram
TikTok
Teatr Wielki w Łodzi - edukacja
{bw_alt}
Przejdź do BIP



Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst

Kontakt

Teatr Wielki w Łodzi

Plac Dąbrowskiego, 90-249 Łódź
tel. centrala 42 647 20 00
tel./fax 42 631 95 52

NIP: 724-000-17-93
Regon: 000279195

Sekretariat:
tel. 42 636 22 72
fax. 42 631 95 52
e-mail: teatr@teatr-wielki.lodz.pl

Biuro Obsługi Widzów
tel. 42 633 31 86, mob. 507 010 606
mail: widz@teatr-wielki.lodz.pl

Kasa biletowa
tel. 42 633 77 77


Dojazd
linie autobusowe: 53A, 53B, 53C, 53D, 53E, 57, 85A, 85B, 96, N7
linie tramwajowe: 9A, 9B, 12, 13

Parking
Teatr Wielki w Łodzi nie zapewnia widzom osobnego parkingu. Wokół Teatru (przy ul. Jaracza oraz na pl. Dąbrowskiego przy Sądzie Okręgowym) znajduje się ogólnodostępny miejski parking płatny (do godziny 18.00 w dniach od poniedziałku do piątku). Najbliższy parking bezpłatny znajduje się przy ul. Jaracza 59. Ponadto na pobliskim Dworcu Fabrycznym mieści się parking na 960 samochodów.


 
Ewa Danielak
zastępca dyrektora ds. administracyjnych
tel. 42 639 87 48
mail: e.danielak@teatr-wielki.lodz.pl

Teresa Płonowska
główna księgowa
tel. 42 631 98 90
mail: t.plonowska@teatr-wielki.lodz.pl 

Kinga Wosztyl
p.o. kierownik działu organizacji i koordynacji pracy artystycznej
tel. 42 631 99 72
mail: koordynacja@teatr-wielki.lodz.pl

Iwona Marchewka
kierownik działu literackiego i edukacji
tel. 42 631 96 94
mail: i.marchewka@teatr-wielki.lodz.pl 

Ewa Kowalska-Brodek
spec. ds. edukacji
tel. 42 647 21 42
mail: edukacja@teatr-wielki.lodz.pl

Monika Markiewicz
kierownik biura obsługi widzów i promocji teatru
tel. 42 647 21 40
mail: m.markiewicz@teatr-wielki.lodz.pl

Anna Krzyśków
p.o. kierownik baletu
tel. 42 647 22 13
mail: a.krzyskow@teatr-wielki.lodz.pl

Joshua Legge
koordynator baletu
tel. 42 647 22 14
mail: balet@teatr-wielki.lodz.pl

Marcin Mirowski
kierownik muzyczny
mail: m.mirowski@teatr-wielki.lodz.pl

Rafał Wiecha
kierownik chóru
tel. 42 647 20 10
mail: r.wiecha@teatr-wielki.lodz.pl

Krystyna Filip
kierownik działu impresariatu
tel. 42 632 07 76
mail: impresariat@teatr-wielki.lodz.pl 

Mariola Stasiak
wypożyczalnia kostiumów
tel. 42 647 20 48
mail: kostiumy@teatr-wielki.lodz.pl

Mariola Majda
wynajem przestrzeni Teatru
tel. 42 631 96 77
mail: m.majda@teatr-wielki.lodz.pl

Mirosław Młodzik
inspektor ochrony danych
tel. 42 630 13 51
mail: iod@teatr-wielki.lodz.pl
 
 
Do góry

{banners_down}

design by fast4net
Zamknij