Biuro Obsługi Widzów  42  633 31 86
kasy 42 633 77 77


Wersja kontrastowa serwisuKontrast domyślny - klasyczna wersja serwisu


FaceBook
YouTube
Google Plus
Instagram

Wyszukiwarka
Spektakle
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Terminy:

SOBOTY KAMERALNE W TEATRZE WIELKIM W ŁODZI
Koncert

Czas trwania:
ok. 1 h (bez przerwy)

Realizatorzy:
kierownictwo artystyczne:
dr Mikołaj PacholczykZ MOZARTEM (i nie tylko!)… KAMERALNIE

To już drugie nasze spotkanie na koncertach z cyklu Soboty kameralne przygotowane wspólnie z Akademią Muzyczną w Łodzi. Pierwsze zostało przyjęte przez Państwa niezwykle ciepło i nie mamy wątpliwości, że i tym razem w utworach Wolfganga Amadeusa Mozarta, Camille’a Saint-Saënsa i Hanny Kulenty odnajdą Państwo, piękno muzycznej kameralistyki, jej nastrojowość i barwy, a mistrzostwo wykonania młodych artystów– zachwyci i usatysfakcjonuje.

Muzyka kameralna była i jest nieodłączną towarzyszką wielkich form muzycznych, często bywa wizytówką wyobraźni muzycznej jej twórców, sprawdzianem techniki kompozytorskiej i miernikiem inwencji melodycznej. Wielokrotnie już mieliśmy dowody na to, że nasze liczne prezentacje recitali wokalnych i muzycznych oraz miniatur instrumentalnych na Scenie Kameralnej, cieszą się Państwa aprobatą i uznaniem; stąd kolejna propozycja spędzenia chwil z muzyką w kameralnej atmosferze, w sympatycznym nastroju i twarzą w twarz młodymi artystami, którzy swoim talentem i zapałem jeszcze nie raz zaskoczą i Państwa i być może siebie!

Aleami Piano Duo  to duet fortepianowy – Aleksandra Pazdyga-Chojnacka i Michał Chojnacki – gwarantujący nam spędzenie czasu z dobrą muzyką i nienaganną jej interpretacją, i to w miejscu, które już stało się Państwa ulubionym – na Scenie Kameralnej Teatru Wielkiego w Łodzi.

Zapraszamy.
Bilety:

Strefa I
30/25zł

Aleami Piano Duo w składzie

Aleksandra Pazdyga-Chojnacka:
fortepian

Michał Chojnacki:
fortepian


Do góry

{banners_down}

design by fast4net