Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
listopad 2019
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
13.11
środa
18:30
Kup bilet
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Michał Kocimski

 Don Jose – Paweł Skałuba
Carmen – Agnieszka Makówka
Escamillo – Łukasz Motkowicz
Micaela – Dorota Wójcik
Zuniga – Robert Ulatowski
Frasquita – Aleksandra Borkiewicz
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Krzysztof Marciniak
Morales – Zenon Kowalski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 47.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

14.11
czwartek
18:30
Kup bilet
CARMEN
premiera
Opera

Kompozytor:
Georges Bizet

Dyrygent:
Michał Kocimski

Don Jose – Dominik Sutowicz
Carmen – Bernadetta Grabias
Escamillo – Łukasz Motkowicz
Micaela – Monika Cichocka
Zuniga – Rafał Pikała
Frasquita – Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Krzysztof Marciniak
Morales – Andrzej Kostrzewski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 48.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

16.11
sobota
12:30
Kup bilet
premiera
Edukacja

Don Jose – Dominik Sutowicz
Carmen – Bernadetta Grabias
Escamillo – Łukasz Motkowicz
Micaela – Monika Cichocka
Zuniga – Rafał Pikała
Frasquita – Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Mercedes – Olga Maroszek
Dancairo – Przemysław Rezner
Remendado – Krzysztof Marciniak
Morales – Andrzej Kostrzewski
Lilas Pastia – Zbigniew Kuźnik
 
Chór, Chór dziecięcy, Balet, Orkiestra
Teatru Wielkiego w Łodzi
Bilety:

Strefa I
15.00 PLN - Ulgowy

 

16.11
sobota
18:00
Kup bilet
premiera
Koncert

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Hanna: Joanna Moskowicz
Jadwiga: Wanda Franek
Stefan: Przemysław Baiński
Zbigniew: Bartosz Szulc
Miecznik: Przemysław Rezner
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Piotr Płuska
Skołuba: Robert Ulatowski
Damazy: Paweł Żak

orkiestra symfoniczna i chór mieszany, zespoły złożone z uczniów szkół muzycznych oraz tancerze, uczniowie szkoły baletowej
 

17.11
niedziela
18:00
Kup bilet
premiera
Koncert

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Hanna: Joanna Moskowicz
Jadwiga: Wanda Franek
Stefan: Przemysław Baiński
Zbigniew: Bartosz Szulc
Miecznik: Przemysław Rezner
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Piotr Płuska
Skołuba: Robert Ulatowski
Damazy: Paweł Żak

orkiestra symfoniczna i chór mieszany, zespoły złożone z uczniów szkół muzycznych oraz tancerze, uczniowie szkoły baletowej
 

23.11
sobota
19:00
Kup bilet
VIVA LA MAMMA!
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Hanna: Joanna Moskowicz
Jadwiga: Wanda Franek
Stefan: Przemysław Baiński
Zbigniew: Bartosz Szulc
Miecznik: Przemysław Rezner
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Piotr Płuska
Skołuba: Robert Ulatowski
Damazy: Paweł Żak

orkiestra symfoniczna i chór mieszany, zespoły złożone z uczniów szkół muzycznych oraz tancerze, uczniowie szkoły baletowej
 

24.11
niedziela
19:00
Kup bilet
VIVA LA MAMMA!
premiera
Opera

Kompozytor:
Gaetano Donizetti

Hanna: Joanna Moskowicz
Jadwiga: Wanda Franek
Stefan: Przemysław Baiński
Zbigniew: Bartosz Szulc
Miecznik: Przemysław Rezner
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Piotr Płuska
Skołuba: Robert Ulatowski
Damazy: Paweł Żak

orkiestra symfoniczna i chór mieszany, zespoły złożone z uczniów szkół muzycznych oraz tancerze, uczniowie szkoły baletowej
 

28.11
czwartek
18:30
Kup bilet
THE HAUNTED MANOR
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowiski

 
 
Miecznik: Przemysław Rezner  
Hanna: Aleksandra Borkiewicz
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Dominik Sutowicz
Zbigniew: Rafał Pikała
Cześnikowa: Bernadetta Grabias
Maciej: Arkadiusz Anyszka
Skołuba: Robert Ulatowski
Marta: Dagny Konopacka-Maćkowiak
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Olga Maroszek  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 32.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

29.11
piątek
18:30
Kup bilet
THE HAUNTED MANOR
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Tadeusz Kozłowski

Miecznik: Zenon Kowalksi
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 
SPEKTAKL Z UDZIAŁEM LAUREATÓW
IV MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU WOKALISTYKI OPEROWEJ
IM. ADAMA DIDURA

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 33.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

30.11
sobota
19:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Miecznik: Zenon Kowalksi
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 
25 LAT KINA CHARLIE
 

03.11
niedziela
15:00
premiera
Spektakle gościnne

Miecznik: Zenon Kowalksi
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 
 

03.11
niedziela
18:00
premiera
Spektakle gościnne

Miecznik: Zenon Kowalksi
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 
 

04.11
poniedziałek
19:00
THE NATIONAL BALLET OF GEORGIA "SUKHISHVILI"
premiera
Spektakle gościnne

Miecznik: Zenon Kowalksi
Hanna: Hanna Okońska (po raz pierwszy)
Jadwiga: Agnieszka Makówka
Damazy: Krzysztof Marciniak
Stefan: Paweł Skałuba
Zbigniew: Robert Ulatowski
Cześnikowa: Olga Maroszek
Maciej: Arkadiusz Anyszka (po raz pierwszy)
Skołuba: Arkadiusz Jakus (po raz pierwszy)
Marta: Katarzyna Pisarek
Grześ:  Krzysztof Dyttus
Stara niewiasta: Ewelina Dachowska  
 
Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi
 
 

06.11
środa
18:30
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol – Dominik Senator
Maks – Paweł Kurpiel
Moryc – Maciej Pletnia
Anka – Aneta Kosmowska
Lucy – Laura Korolczuk
Mada – Matylda Molińska  
Podpalacz – Joshua Legge
Mela – Valentyna Batrak    
Zosia – Alicja Bajorek   
Bucholtz – Witold Biegański
Mendelssohn – Kyrylo Shcherban
Ojciec Zosi – Kyrylo Shcherban
Kessler – Wiktor Krakowiak-Chu
Edelman – Grzegorz Brożek
Zuker – Nazar Botsiy
Ojciec Mady – Gintautas Potockas
Ojciec Karola – Krzysztof Pabjańczyk  
Szpiedzy –Bartosz Białowąs, Mario Gaglione,
Yuki Itaya,  Jakub Olejnik

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 64.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

09.11
sobota
18:30
The Man from Manufaktura
premiera
Opera

Kompozytor:
Rafał Janiak

Dyrygent:
Rafał Janiak

POZNAŃSKI / DYREKTOR: Stanisław Kierner 
ZOFIA: Agnieszka Makówka   
PRZYBYSZ / PROKURATOR: Michał Barczak
KOŃ-MARYNARZ: Michał Sławecki  
BARON DE HIRSCH / WIZJONER: Robert Ulatowski
LEKARZ: Rafał Pikała
CÓRKA / ROBOTNICA: Aleksandra Borkiewicz 
SYN: Przemysław Cierzniewski
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 4.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

10.11
niedziela
18:00
The Man from Manufaktura
premiera
Opera

Kompozytor:
Rafał Janiak

Dyrygent:
Rafał Janiak

POZNAŃSKI / DYREKTOR: Stanisław Kierner
ZOFIA: Agnieszka Makówka  
PRZYBYSZ / PROKURATOR: Michał Barczak
KOŃ-MARYNARZ: Michał Sławecki 
BARON DE HIRSCH / WIZJONER: Robert Ulatowski  
LEKARZ: Rafał Pikała
CÓRKA / ROBOTNICA: Aldona Orzeł-Sztabińska
SYN: Przemysław Cierzniewski 
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
  
  SPEKTAKL GRANY PO RAZ 5.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

11.11
poniedziałek
18:30
SINGING INDEPENDENT MOTHERLAND
premiera
Koncert

POZNAŃSKI / DYREKTOR: Stanisław Kierner
ZOFIA: Agnieszka Makówka  
PRZYBYSZ / PROKURATOR: Michał Barczak
KOŃ-MARYNARZ: Michał Sławecki 
BARON DE HIRSCH / WIZJONER: Robert Ulatowski  
LEKARZ: Rafał Pikała
CÓRKA / ROBOTNICA: Aldona Orzeł-Sztabińska
SYN: Przemysław Cierzniewski 
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi
 
 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net