Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
marzec 2020
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
29.03
niedziela
16:00
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Halka: Dorota Wójcik
Jontek: Dominik Sutowicz
Stolnik: Robert Ulatowski
Zofia: Hanna Okońska
Janusz: Andrzej Kostrzewski
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk  
Góral: Wojciech Strzelecki  
Anioł: Tomasz Jagodziński

Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

 
Informacja od ADRIA ART – organizatora wydarzenia Kabaret Neo-Nówka:

W związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i szybkim wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 organizator decyduje się na przeniesienie wydarzenia Kabaret Neo-Nówka zaplanowanego na dzień 29.03.2020 w sali Teatru Wielkiego w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się nowym terminie 20.09.2020. Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.

Więcej informacji na stronie organizatora:
https://adria-art.pl/s/5/zmiany-w-repertuarze
 

29.03
niedziela
19:30
Kup bilet
premiera
Spektakle gościnne

Halka: Dorota Wójcik
Jontek: Dominik Sutowicz
Stolnik: Robert Ulatowski
Zofia: Hanna Okońska
Janusz: Andrzej Kostrzewski
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk  
Góral: Wojciech Strzelecki  
Anioł: Tomasz Jagodziński

Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

 
Informacja od ADRIA ART – organizatora wydarzenia Kabaret Neo-Nówka:

W związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i szybkim wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 organizator decyduje się na przeniesienie wydarzenia Kabaret Neo-Nówka zaplanowanego na dzień 29.03.2020 w sali Teatru Wielkiego w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się nowym terminie 20.09.2020. Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.

Więcej informacji na stronie organizatora:
https://adria-art.pl/s/5/zmiany-w-repertuarze

 

31.03
wtorek
18:30
Kup bilet
HALKA
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Andrzej Knap

Halka: Anna Wiśniewska-Schoppa  
Jontek: Paweł Skałuba
Stolnik: Grzegorz Szostak  
Zofia: Patrycja Krzeszowska
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk  
Góral: Przemysław Cierzniewski
Anioł: Tomasz Jagodziński

Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi


 

SPEKTAKL ODWOŁANY
więcej informacji

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 22.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

01.03
niedziela
19:00
premiera
Balet

Choreografia:
Lorca Massine

Kompozytor:
Mikis Theodorakis

Halka: Anna Wiśniewska-Schoppa  
Jontek: Paweł Skałuba
Stolnik: Grzegorz Szostak  
Zofia: Patrycja Krzeszowska
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk  
Góral: Przemysław Cierzniewski
Anioł: Tomasz Jagodziński

Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi


 
 

03.03
wtorek
18:00
premiera
Spektakle gościnne

Halka: Anna Wiśniewska-Schoppa  
Jontek: Paweł Skałuba
Stolnik: Grzegorz Szostak  
Zofia: Patrycja Krzeszowska
Janusz: Arkadiusz Anyszka
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk  
Góral: Przemysław Cierzniewski
Anioł: Tomasz Jagodziński

Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi


 
 

05.03
czwartek
18:30
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss


 Piotr Homonay: Łukasz Motkowicz
Carnero: Krzysztof Dyttus
Sandor Barinkay:  Adam Sobierajski 
Kalman Żupan: Grzegorz Szostak
Arsena: Hanna Okońska
Mirabella: Agnieszka Makówka
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Bernadetta Grabias
Saffi: Aleksandra Wiwała (po raz pierwszy)
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Marta Kosielska
Inspicjent: Andrzej Kowalik, Zbigniew Pawelczyk
 

Szanowni Państwo, w związku z niedyspozyją Pana Krzysztofa Marciniaka
w partii Barinkay'a w spekatklach "Barona cygańskiego" wystąpi Adam Sobierajski


Aleksandra Wiwała po raz pierwszy w roli Saffi

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 23.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

06.03
piątek
18:30
DER ZIGEUNERBARON
premiera
Operetka

Kompozytor:
Johann Strauss


 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay:  Adam Sobierajski 
Kalman Żupan: Grzegorz Szostak
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Aleksandra Wiwała
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Marta Kosielska
Inspicjent: Andrzej Kowalik, Zbigniew Pawelczyk
 

Szanowni Państwo, w związku z niedyspozyją Pana Krzysztofa Marciniaka
w partii Barinkay'a w spekatklach "Barona cygańskiego" wystąpi Adam Sobierajski


SPEKTAKL GRANY PO RAZ 24.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

07.03
sobota
12:30
The Opera on the Pillows
premiera
Edukacja


 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay:  Adam Sobierajski 
Kalman Żupan: Grzegorz Szostak
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Aleksandra Wiwała
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Marta Kosielska
Inspicjent: Andrzej Kowalik, Zbigniew Pawelczyk
 
Bilety:

Strefa I
15.00 PLN

 

07.03
sobota
17:00
premiera

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay:  Adam Sobierajski 
Kalman Żupan: Grzegorz Szostak
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Aleksandra Wiwała
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Marta Kosielska
Inspicjent: Andrzej Kowalik, Zbigniew Pawelczyk
 
 

07.03
sobota
20:00
premiera

 Piotr Homonay: Andrzej Kostrzewski
Carnero: Marcin Ciechowicz
Sandor Barinkay:  Adam Sobierajski 
Kalman Żupan: Grzegorz Szostak
Arsena: Aleksandra Borkiewicz
Mirabella: Olga Maroszek 
Ottokar: Dawid Kwieciński
Czipra: Agnieszka Makówka
Saffi: Aleksandra Wiwała
 
Chór, Balet, Orkiestra, Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Marta Kosielska
Inspicjent: Andrzej Kowalik, Zbigniew Pawelczyk
 
 

09.03
poniedziałek
18:30
premiera
Koncert

Robert Ulatowski – bas
Aleksandra Borkiewicz – sopran
Krzysztof Pilch – bas
Artur Mleko – tenor
Michał Karkusiński – fortepian
Piotr Dębowski – gitara
Jakub Jeziorowski – perkusja
Adam Przybylski – gitara basowa
 
Aleksandra Bęben – prowadzenie


Zapraszamy na bluesowy wieczór z Robertem Ulatowskim i The Band.

 

10.03
wtorek
19:00
PASIÓN DE BUENA VISTA
premiera
Spektakle gościnne

Robert Ulatowski – bas
Aleksandra Borkiewicz – sopran
Krzysztof Pilch – bas
Artur Mleko – tenor
Michał Karkusiński – fortepian
Piotr Dębowski – gitara
Jakub Jeziorowski – perkusja
Adam Przybylski – gitara basowa
 
Aleksandra Bęben – prowadzenie
 

11.03
środa
18:30
premiera
Balet

Choreografia:
Lorca Massine

Kompozytor:
Mikis Theodorakis

Robert Ulatowski – bas
Aleksandra Borkiewicz – sopran
Krzysztof Pilch – bas
Artur Mleko – tenor
Michał Karkusiński – fortepian
Piotr Dębowski – gitara
Jakub Jeziorowski – perkusja
Adam Przybylski – gitara basowa
 
Aleksandra Bęben – prowadzenie

SPEKTAKL ODWOŁANY
 

13.03
piątek
18:30
SNOW WHITE
premiera
Balet

Choreografia:
Witold Borkowski

Kompozytor:
Bogdan Pawłowski

Bajarz – Andrzej Staniewski

Śnieżka – Alicja Bajorek 

Książę – Dominik Senator 

Macocha –Valentyna Batrak

Wiedźma – Wiktor Krakowiak-Chu

Leśniczy – Koki Tachibana

Motyl –  Riho Okuno

Mistrz Ceremonii – Brandon Demmers

Mędrek – Maciej Pletnia

Gburek – Krzysztof Pabjańczyk

Śmieszek – Bartosz Białowąs

Apsik – Jakub Olejnik

Nieśmiałek – Matylda Molińska

Śpioszek – Bogumiła Szaleńczyk 

Gapcio – Nazar Botsiy

 

Dyrygent – Michał Kocimski


SPEKTAKL ODWOŁANY.

JUBILEUSZ ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE


JUBILEUSZ 50-LECIA SPEKTAKLU
 

15.03
niedziela
18:00
MADAMA BUTTERFLY
premiera
Opera

Kompozytor:
Giacomo Puccini

Madama Butterfly (Cio-Cio-San): JOANNA WOŚ
Suzuki: AGNIESZKA MAKÓWKA
Kate Pinkerton: OLGA MAROSZEK
F.B.Pinkerton: DOMINIK SUTOWICZ
Sharpless: ZENON KOWALSKI
Commissario Imperiale: ROBERT ULATOWSKI
Goro: KRZYSZTOF MARCINIAK
Il Principe Yamadori: ANDRZEJ KOSTRZEWSKI
Lo Zio Bonzo: RAFAŁ PIKAŁA
Lo Zio Yakuside: WIESŁAW RUDNICKI

SPEKTAKL ODWOŁANY
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

19.03
czwartek
18:30
AIDA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Faraon: Rafał Pikała
Amneris: Agnieszka Makówka
Radames: Tomasz Kuk
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Monika Cichocka
Ramfis: Grzegorz Szostak
Kapłanka: Aleksandra Wiwała
Posłaniec: Krzysztof Marciniak

Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Tadeusz Kozłowski
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
więcej informacji



SPEKTAKL GRANY PO RAZ 23.
 
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

21.03
sobota
18:30
AIDA
premiera
Opera

Kompozytor:
Giuseppe Verdi

Faraon: Rafał Pikała
Amneris: Agnieszka Makówka
Radames: Tomasz Kuk
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Monika Cichocka
Ramfis: Grzegorz Szostak
Kapłanka: Aleksandra Wiwała
Posłaniec: Krzysztof Marciniak

Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Tadeusz Kozłowski
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik

SPEKTAKL ODWOŁANY
więcej informacji

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 24.
 
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

23.03
poniedziałek
18:30
premiera
Koncert

Faraon: Rafał Pikała
Amneris: Agnieszka Makówka
Radames: Tomasz Kuk
Amonasro: Zenon Kowalski
Aida: Monika Cichocka
Ramfis: Grzegorz Szostak
Kapłanka: Aleksandra Wiwała
Posłaniec: Krzysztof Marciniak

Chór, Balet i Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi

Dyrygent: Tadeusz Kozłowski
Inspicjenci: Zbigniew Pawełczyk, Andrzej Kowalik
Bilety:

Strefa I
25 zł - normalne

Strefa II
20 zł - ulgowe

 

25.03
środa
18:30
CISZA/SILENCE
premiera
Balet

Choreografia:
Ivan Cavallari

Kompozytor:
Ludvig van Beethoven


BEETHOVEN – Człowiek: DOMINIK SENATOR
BEETHOVEN – Kreator: MACIEJ PLETNIA
BEETHOVEN – Geniusz: YUKI ITAYA
BEETHOVEN – Dziecko: WOJCIECH WIŚNIEWSKI
JOSEPHINE: LAURA KOROLCZUK
JULIETTA: BOGLARKA NOVAK
KARL: PAWEŁ KURPIEL
MATKA: RIHO OKUNO
OJCIEC:  KRZYSZTOF  PABJAŃCZYK
CASPER: GRZEGORZ BROŻEK
GŁÓWNA PARA: MONIKA MACIEJEWSKA-POTOCKAS, GINTAUTAS POTOCKAS

SOLO FORTEPIANOWE: TARAS HLUSHKO

 

<

SPEKTAKL ODWOŁANY
więcej informacji

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 6.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

26.03
czwartek
18:30
CISZA/SILENCE
premiera
Balet

Choreografia:
Ivan Cavallari

Kompozytor:
Ludvig van Beethoven

Dyrygent:
Michał Kocimski


BEETHOVEN – Człowiek: DOMINIK SENATOR
BEETHOVEN – Kreator: MACIEJ PLETNIA
BEETHOVEN – Geniusz: YUKI ITAYA
BEETHOVEN – Dziecko: WOJCIECH WIŚNIEWSKI
JOSEPHINE: LAURA KOROLCZUK
JULIETTA: BOGLARKA NOVAK
KARL: PAWEŁ KURPIEL
MATKA: RIHO OKUNO
OJCIEC:  KRZYSZTOF  PABJAŃCZYK
CASPER: GRZEGORZ BROŻEK
GŁÓWNA PARA: MONIKA MACIEJEWSKA-POTOCKAS, GINTAUTAS POTOCKAS

SOLO FORTEPIANOWE: TARAS HLUSHKO

SPEKTAKL ODWOŁANY
więcej informacji

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 7.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

28.03
sobota
18:30
HALKA
premiera
Opera

Kompozytor:
Stanisław Moniuszko

Dyrygent:
Andrzej Knap

Halka: Dorota Wójcik
Jontek: Dominik Sutowicz
Stolnik: Robert Ulatowski
Zofia: Hanna Okońska
Janusz: Andrzej Kostrzewski
Dziemba: Rafał Pikała
Dudarz: Witold Tomczyk  
Góral: Wojciech Strzelecki  
Anioł: Tomasz Jagodziński

Chór, Balet, Orkiestra,
Chór dziecięcy
Teatru Wielkiego w Łodzi

 

SPEKTAKL ODWOŁANY
więcej informacji

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 21.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

Przejdź na stronę: EdukacjaPrzejdź na stronę: Wirtualny spacer po Teatrze WielkimPrzejdź na stronę: Galeria plakatuPrzejdź na stronę: Galeria plakatu

design by fast4net