Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Odszedł Jerzy Piotrowicz
data dodania:
29.10.2020
Był Osobą, o której śmiało i bez żadnej przesady można powiedzieć CZŁOWIEK TEATRU. Przez znakomitą większość swojej drogi zawodowej związany z naszym Teatrem, później z Teatrem Wielkim im. St. Moniuszki w Poznaniu, na każdej – z pełnionych funkcji dawał się poznać jako osoba dla nich stworzona. Był pracownikiem Biura Obsługi Widzów, później jego wieloletnim kierownikiem, zastępcą dyrektora i dyrektorem administracyjnym. Zawsze jednak blisko wszystkich pracowników, ich spraw zawodowych i prywatnych – służący dobrą radą, starający się skutecznie rozwiązywać problemy często wydawać by się mogło nierozwiązywalne. Po przejściu na emeryturę nie rozstawał się z naszym teatrem, będąc gościem na każdej premierze.
Biuro Obsługi Widzów naszego Teatru pod kierownictwem Jerzego Piotrowicza było skutecznie działającym „organizmem” teatralnym, skupionym na żywym kontakcie z jak najszerszym gronem teatralnej publiczności – pełnym inicjatyw i różnorodnych działań promocyjnych i impresaryjnych do dziś wykorzystywanych w pracy.

Odeszła Osoba, która w historii naszego Teatru zapisała wiele znaczących kart, pozostawiająca po sobie wiele ciepłych wspomnień i żal, że tak musiało się stać.
Do góry

{banners_down}

design by fast4net