Kalendarium
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
01.12
piątek
18:30
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol: Gintautas Potockas
Maks: Dominik Senator
Moryc: Mateusz Kubiak
Anka: Valentyna Batrak
Lucy: Monika Maciejewska
Mada: Julia Sadowska
Podpalacz: Nazar Botsiy
Mela: Aleksandra Gryś    
Zosia: Bogumiła Szaleńczyk  
Bucholtz: Tomasz Jagodziński (gościnnie)
Mendelssohn: Kyrylo Shcherban
Ojciec Zosi: Kyrylo Shcherban
Kessler: Wiktor Krakowiak-Chu  
Edelman: Krzysztof Pabjańczyk  
Zuker: Grzegorz Brożek
Ojciec Mady: Piotr Ratajewski
Ojciec Karola: Marcin Ciechowicz
Szpiedzy: Maciej Pletnia, Paweł Kurpiel, Tomu Kawai, Yuki Itaya
muzyka z nagrania
Inspicjent: Anna Krzemińska
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

02.12
sobota
19:00
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol: Gintautas Potockas
Maks: Dominik Senator
Moryc: Mateusz Kubiak
Anka: Valentyna Batrak
Lucy: Monika Maciejewska
Mada: Julia Sadowska
Podpalacz: Nazar Botsiy
Mela: Ekaterina Kitaeva-Muśko  
Zosia: Bogumiła Szaleńczyk  
Bucholtz: Tomasz Jagodziński (gościnnie)
Mendelssohn: Kyrylo Shcherban
Ojciec Zosi: Kyrylo Shcherban
Kessler: Wiktor Krakowiak-Chu  
Edelman: Krzysztof Pabjańczyk  
Zuker: Grzegorz Brożek
Ojciec Mady: Piotr Ratajewski
Ojciec Karola: Marcin Ciechowicz
Szpiedzy: Maciej Pletnia, Paweł Kurpiel, Tomu Kawai, Yuki Itaya
muzyka z nagrania
Inspicjent: Anna Krzemińska

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 58.

Spektakl zamknięty.
Uroczyste zakończenie Roku Władysława Reymonta w województwie łódzkim.
 
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

16.05
środa
19:00
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol: Gintautas Potockas
Maks: Dominik Senator
Moryc: Mateusz Kubiak
Anka: Valentyna Batrak
Lucy: Monika Maciejewska
Mada: Bogumiła Szaleńczyk
Podpalacz: Nazar Botsiy
Mela: Aleksandra Gryś
Zosia: Matylda Molińska
Bucholtz: Tomasz Jagodziński (gościnnie)
Mendelssohn: Kyrylo Shcherban
Ojciec Zosi: Kyrylo Shcherban
Kessler: Wiktor Krakowiak-Chu  
Edelman: Krzysztof Pabjańczyk  
Zuker: Grzegorz Brożek
Ojciec Mady: Piotr Ratajewski
Ojciec Karola: Marcin Ciechowicz
Szpiedzy: Maciej Pletnia, Paweł Kurpiel, Tomu Kawai, Yuki Itaya
muzyka z nagrania
Inspicjenci: Anna Krzemińska, Mariusz Caban

DZIEŃ TEATRU PUBLICZNEGO

akcja „Bilet do teatru za 300 groszy"

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 59.

 
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

16.11
piątek
18:30
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol Borowiecki: Gintautas Potockas
Moryc Welt: Mateusz Kubiak
Maks Baum: Dominik Senator
Anka: Valentyna Batrak
Lucy Zucker: Monika Maciejewska-Potockas
Mada Muller: Julia Sadowska
Podpalacz: Nazar Botsyi
Zosia: Alicja Bajorek
Ojciec Zosi: Kyrylo Shcherban
Kessler: Wiktor Krakowiak-Chu
Zucker: Grzegorz Brożek
Mela Grunspan: Aleksandra Gryś
Bucholc, fabrykant: Tomasz Jagodziński (gościnnie)
Mendelsohn, fabrykant: Kyrylo Shcherban
Edelman: Krzysztof Pabjańczyk
Muller, ojciec Mady: Piotr Ratajewski
Borowiecki, ojciec Karola: Marcin Ciechowicz
Szpiedzy: Yuki Itaya, Tomu Kawai, Paweł Kurpiel, Maciej Pletnia
 
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

18.11
niedziela
18:00
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol Borowiecki: Dominik Senator
Moryc Welt: Maciej Pletnia
Maks Baum: Paweł Kurpiel
Anka:  Aneta Kosmowska
Lucy Zucker: Laura Korolczuk
Mada Muller: Bogumiła Szaleńczyk
Podpalacz: Joshua Legge
Zosia: Matylda Molińska
Ojciec Zosi: Kyrylo Shcherban
Kessler: Wiktor Krakowiak-Chu
Zucker: Grzegorz Brożek
Mela Grunspan: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Bucholc, fabrykant: Tomasz Jagodziński (gościnnie)
Mendelsohn, fabrykant: Kyrylo Shcherban
Edelman: Krzysztof Pabjańczyk
Muller, ojciec Mady: Piotr Ratajewski
Borowiecki, ojciec Karola: Marcin Ciechowicz
Szpiedzy: Yuki Itaya, Tomu Kawai, Mateusz Kubiak, Jakub Olejnik
muzyka z nagrania
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

14.03
czwartek
18:30
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol Borowiecki: Gintautas Potockas
Moryc Welt: Mateusz Kubiak
Maks Baum: Dominik Senator
Anka: Valentyna Batrak
Lucy Zucker: Monika Maciejewska-Potockas
Mada Muller: Julia Sadowska
Podpalacz: Nazar Botsyi
Zosia: Matylda Molińska
Ojciec Zosi: Kyrylo Shcherban
Kessler: Witold Biegański
Zucker: Grzegorz Brożek
Mela Grunspan: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Bucholc, fabrykant: Tomasz Jagodziński (gościnnie)
Mendelsohn, fabrykant: Kyrylo Shcherban
Edelman: Krzysztof Pabjańczyk
Muller, ojciec Mady: Piotr Ratajewski
Borowiecki, ojciec Karola: Marcin Ciechowicz
Szpiedzy: Yuki Itaya, Tomu Kawai, Paweł Kurpiel, Jakub Olejnik
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

27.04
sobota
18:30
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol Borowiecki: Dominik Senator
Maks Baum: Paweł Kurpiel
Moryc Welt: Mateusz Kubiak
Anka:  Aneta Kosmowska
Lucy Zucker: Ekaterina Kitaeva-Muśko
Mada Muller: Bogumiła Szaleńczyk
Podpalacz: Joshua Legge
Mela Grunspan: Aleksandra Gryś
Zosia: Alicja Bajorek
Bucholc, fabrykant: Tomasz Jagodziński (gościnnie)
Mendelsohn, fabrykant: Kyrylo Shcherban
Ojciec Zosi: Kyrylo Shcherban
Kessler: Wiktor Krakowiak-Chu
Edelman: Krzysztof Pabjańczyk
Zucker: Grzegorz Brożek
Muller, ojciec Mady: Piotr Ratajewski
Borowiecki, ojciec Karola: Marcin Ciechowicz
Szpiedzy: Yuki Itaya, Tomu Kawai, Mateusz Kubiak, Jakub Olejnik
muzyka z nagrania

Inspicjenci: Anna Krzemińska, Mariusz Caban
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

06.11
środa
18:30
PROMISED LAND
premiera
Balet

Choreografia:
Gray Veredon, inspirowany powieścią Władysława Reymonta i filmem Andrzeja Wajdy

Kompozytor:
Franz von Suppé i Michael Nyman

Karol – Dominik Senator
Maks – Paweł Kurpiel
Moryc – Maciej Pletnia
Anka – Aneta Kosmowska
Lucy – Laura Korolczuk
Mada – Matylda Molińska  
Podpalacz – Joshua Legge
Mela – Valentyna Batrak    
Zosia – Alicja Bajorek   
Bucholtz – Witold Biegański
Mendelssohn – Kyrylo Shcherban
Ojciec Zosi – Kyrylo Shcherban
Kessler – Wiktor Krakowiak-Chu
Edelman – Grzegorz Brożek
Zuker – Nazar Botsiy
Ojciec Mady – Gintautas Potockas
Ojciec Karola – Krzysztof Pabjańczyk  
Szpiedzy –Bartosz Białowąs, Mario Gaglione,
Yuki Itaya,  Jakub Olejnik

SPEKTAKL GRANY PO RAZ 64.
Bilety:

Strefa I
60/50

Strefa II
50/45

Strefa III
36/30

Strefa IV
25

 

  • Dyrekcja Teatru zastrzega sobie możliwość zmiany repertuaru i obsady
  • Sprzedaż biletów on-line kończy się na 60 min przed rozpoczęciem spektaklu
Do góry

{banners_down}

design by fast4net