Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst
Wybierz miesiąc:  
data dodania:
9.01.2021
Już 10 stycznia zaprosimy Państwa na drugą część koncertu Wszyscy śpiewajmy kolędy w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi! Całość dostępna będzie na kanale Youtube oraz profilu Facebook Teatru Wielkiego w Łodzi.

data dodania:
6.01.2021
Już 6 i 10 stycznia zapraszamy na wyjątkowy koncert "Wszyscy śpiewajmy kolędy" w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi! Dwuczęściowy koncert dostępny będzie na kanale Youtube oraz profilu Facebook Teatru Wielkiego w Łodzi.

data dodania:
4.01.2021
Soliści naszego Teatru zapraszani są przez instytucje kultury z całej Polski do udziału w różnych wydarzeniach. W noc sylwestrową publiczność mogła wysłuchać ich podczas wydarzeń wieńczących rok 2020 m.in. na scenach Warszawy, Bydgoszczy, Bytomia czy Torunia.

data dodania:
4.01.2021

Teatr Wielki w Łodzi jest beneficjentem wsparcia ze Środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

 

data dodania:
31.12.2020
Każdy rok przynosi nam nowe cele i wyzwania. Rok 2020 był wyjątkowo trudny, wymagał cierpliwości i siły. Jednak jesteśmy pewni – i tego Państwu życzymy – że rok 2021 będzie przychylny i szczęśliwy. Wierzymy też, że w zbliżającym się roku będziemy nieustannie spotykać się z Państwem w Teatrze, by razem doświadczać kulturalnych wrażeń, których tak bardzo nam brakowało.

Przypominamy najważniejsze wydarzenia minionego roku:

data dodania:
31.12.2020
Teatr Wielki w Łodzi został uhonorowany Nagrodą Marszałka Województwa Łódzkiego w kategorii Organizacja wydarzenia kulturalnego za przygotowanie koncertu Województwo Łódzkie w hołdzie dla św. Jana Pawła II.

data dodania:
30.12.2020
Pandemia koronawirusa, z którą zmaga się obecnie cały świat, sprawiła, że nasz kontakt z Państwem od marca jest znacznie ograniczony. Tymczasem po 9 miesiącach walki z wirusem nadszedł przełomowy moment: w Polsce dostępna jest już szczepionka przeciwko COVID-19. To ogromna szansa by chronić nasze społeczeństwo przed niebezpieczną chorobą, ale także, by odmrozić gospodarkę i kulturę.
data dodania:
28.12.2020
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jadwigi Krygier, wieloletniej kierowniczki widowni naszego Teatru.


data dodania:
25.12.2020
W miniony weekend przedstawicielom mediów zaprezentowaliśmy przedpremierowy pokaz opery "Don Pasquale". Z radością prezentujemy pierwsze recenzje i zachęcamy do ich lektury.

data dodania:
24.12.2020
Życzymy Państwu zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz wiele nadziei na przyszły rok!

Do góry

{banners_down}

design by fast4net